Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
02.03.21 , 09:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

DB откроет 19 000 вакансий.

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: DB откроет 19 000 вакансий.  (Read 2759 times)
гнч
Guest
« Reply #10 on: 06.02.18 , 22:02 »
Share Reply with quote

зарегистрировался сегодня на сайте карьера ДБ, загрузил резюме. Так перед загрузкой выпал список с вопросом на каком языке резюме и со мной должен говорить рекрутер. Вот так, а Вы В 2
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 27.01.21 , 00:01 »
Share Reply with quote

Отаку рекламу побачив сьогодні у ФБ:

У коментарях їх SMM ще й відписує українською мовою.

Сама реклама веде на сторінку DB з вакансією машиніста поїзда, знову ж таки, українською:
https://karriere.deutschebahn.com/karriere-de/train-driver-academy-ukr-5690194

Я так бачу, хтось в дойчебані серйозно зайнявся українським напрямком.
VB
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 27.01.21 , 00:01 »
Share Reply with quote

У ФБ хтось "ушлий" поширює ці вакансії (вони є насправді, і їх є по всіх галузях та територіально достатньо багато) і має свій гешефт у подальшому навчанні німецької мови. Дойчебан хоче людей, які вже володіють мовою і мають сертифікат принаймі В.2.1 від Гете. Хочете вчити німецьку,- той же інститут Гете до Ваших послуг.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 27.01.21 , 01:01 »
Share Reply with quote

У ФБ хтось "ушлий" поширює ці вакансії (вони є насправді, і їх є по всіх галузях та територіально достатньо багато) і має свій гешефт у подальшому навчанні німецької мови.

Не надто зрозуміло, що Ви маєте на увазі. Хто "ушлий"? І про який ґешефт мова? Це ж офіційна ФБ сторінка Deutsche Bahn Karriere:
https://www.facebook.com/DBKarriere/

Дойчебан хоче людей, які вже володіють мовою і мають сертифікат принаймі В.2.1 від Гете. Хочете вчити німецьку,- той же інститут Гете до Ваших послуг.

Не B2.1, а B1.2 (тобто завершений B1). Для вивчення мови, це – суттєва різниця (настільки що в Volkshochschule є навіть проміжний курс німецької між B1 та B2).

Вимоги до кандидатів:
    Дуже добрий рівень володіння німецькою мовою, бажано підтверджений сертифікацією (принаймні рівень B1.2).

Мене трохи спантеличує, оце їхнє "бажано". Це – не надто по-німецьки 😄 Сертифікат, або має бути, або ні. Я міг би звісно припустити, що DB візьметься за мовну сертифікацію працівника самотужки , якщо людина дійсно їм підходить і добре знає мову. Але, щось мені важко в це повірити.

мають сертифікат принаймі В.2.1 від Гете. Хочете вчити німецьку,- той же інститут Гете до Ваших послуг.
Сертифікат можна отримати не тільки в Гете Інституті. Можна здати TestDAF при університетах у великих містах України. Інша річ, що здати на Goethe-Zertifikat простіше і на 20 € дешевше (125 vs 145 за TestDAF).
А взагалі, вчити німецьку мову (і здавати на сертифікат) у своїй власній країні – це значно краще і дешевше, аніж вчити її вже на місці в Німеччині. Напевне, це звучить контрінтуїтивно, але це те, про що Вам скаже кожен експат в Берліні. Якщо б в мене була можливість повернутись в минуле і змінити одну річ перед переїздом до Німеччини, це було б саме вивчення німецької мови в Україні.
гнч
Guest
« Reply #14 on: 27.01.21 , 13:01 »
Share Reply with quote

Сертифікат можна отримати не тільки в Гете Інституті. Можна здати TestDAF при університетах у великих містах України.

Визнається серитификат лише від Гете, усі посилають туди здавати. Ні один заклад в Україні і, окрім  Гете Інститута, не має сертификату, що визнавався би у Німеччині.

Де саме і як ви радили би вчити німецьку в Україні? І ще цікавий Ваш досвід вивчення мови, своїм поділюсь теж, якщо цікаво.
VB
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 28.01.21 , 10:01 »
Share Reply with quote

У ФБ хтось "ушлий" поширює ці вакансії (вони є насправді, і їх є по всіх галузях та територіально достатньо багато) і має свій гешефт у подальшому навчанні німецької мови.

Не надто зрозуміло, що Ви маєте на увазі. Хто "ушлий"? І про який ґешефт мова? Це ж офіційна ФБ сторінка Deutsche Bahn Karriere:
https://www.facebook.com/DBKarriere/
Так, це офіційна сторінка відділу рекрутингу. Її читають ( в т.ч. мовні "курси"), деякі копіюють, та розміщуюють у себе на сторінках, гарантуючи мовну підготовку. Інші можуть брати гроші за те, що розмістять резюме людини (вішаючи лапшу людям, що мають прямі виходи туди, або ще це їх уповноважили проводити набір персоналу), гроші беруть по факту запрошення на співбесіду, оформлюючи договір про консультаційні послуги, послуги копіювання документів та інші, досить законні способи. Подібним чином діють, наприклад, при наборі людей на полуницю у Фінляндію, беручи вакансії на сайті "біржі" Фінляндії, тільки там гроші беруть зразу й без гарантій, бо по суті там 100% позитивний результат, потім ще раз беруть за подачу в ентер, у посольство, за оформлення полісу, а на додачу ще й десятку-дві зверху за перевізника. Польща. Чехія. Італія. Багато схем.

VB
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 28.01.21 , 10:01 »
Share Reply with quote

Мене трохи спантеличує, оце їхнє "бажано". Це – не надто по-німецьки 😄 Сертифікат, або має бути, або ні. Я міг би звісно припустити, що DB візьметься за мовну сертифікацію працівника самотужки , якщо людина дійсно їм підходить і добре знає мову. Але, щось мені важко в це повірити.

мають сертифікат принаймі В.2.1 від Гете. Хочете вчити німецьку,- той же інститут Гете до Ваших послуг.
Сертифікат можна отримати не тільки в Гете Інституті. Можна здати TestDAF при університетах у великих містах України. Інша річ, що здати на Goethe-Zertifikat простіше і на 20 € дешевше (125 vs 145 за TestDAF).

Можна. Тільки мова тут, переважно, вже про позауніверситетський вік. І треба десь вчитися, а у райцентрах англійська, - так, німецька, - один якийсь (!) викладач з ціною удвічі вищою, або й взагалі ніякого, і тут саме Гете стає в нагоді зі своїм онлайн-навчанням. Якщо людина хоче, є мотивація - вивче. Говорю зі свого досвіду. Стосовно рівня, - при  В1.2  візьмуть на стажування чи навчання, при В2.1, - можна говорити про роботу. Але це, власне, моя думка, яка грунтується на різних відгуках.

А взагалі, вчити німецьку мову (і здавати на сертифікат) у своїй власній країні – це значно краще і дешевше, аніж вчити її вже на місці в Німеччині. Напевне, це звучить контрінтуїтивно, але це те, про що Вам скаже кожен експат в Берліні. Якщо б в мене була можливість повернутись в минуле і змінити одну річ перед переїздом до Німеччини, це було б саме вивчення німецької мови в Україні.
Ось тут не погоджуся в деяких речах. Включно з "дешевше". Інша справа, - що без мови, - хто кого куди візьме на роботу? Хіба що нелегальна на польській візі чи взагалі без неї. Дешевше, - я маю на увазі те, що заробити умовні євро в Україні та Європі, - різні речі. Інколи 1000 євро в Україні,- це сотня в Європі. В Україні два місяці працювати треба, перекресливши всі інші витрати. Тим більше з Бремена можна добре вчитися і у Києві в тому ж Гете. Стосовно повернення у минуле, - це Ваш досвід. У мене він інший. Перебуваючи у іншомовному середовищі без жодних співвітчизників навколо якось мова легше дається, який би вчитель не навчав в Україні. В мене досвід вивчення трьох мов, я не кажу про якісь академічні знання, але що читати, що говорити, що писати, не кажучи вже про розуміти, - місяць в середовищі,- в Україні за рік того не вивчиш.
гнч
Guest
« Reply #17 on: 28.01.21 , 12:01 »
Share Reply with quote

місяць в середовищі,- в Україні за рік того не вивчиш.
Полностью согласен! я пытался учить язык много лет, но начал разговаривать лишь через неделю-две в Германии и посещения языковой школы Berlitz в Мюнстере. Тогда я взял 100 часов (за 4 недели)  интерационного курса А 2.2., ну и сдал Экзамен TELC А 2 по завершению.
гнч
Guest
« Reply #18 on: 18.02.21 , 20:02 »
Share Reply with quote

Отримав відповідь від DB
(скоріш за все, від тієї контори, що шукає працівників для них. як відомо в німців пошуком працівників занімаються зазвичай сторонні компанії)

Доброго дня,

Дякуємо за Ваш лист та додаткові документи, а також за вашу зацікавленість компанією Deutsche Bahn.

Якщо Ви ще не обрали, яка вакансія Вас цікавить, будь ласка, прогляньте вакансії на сайтах ... та відправте свою заявку. Deutsche Bahn відкриває безліч вакансій у різних сферах, які, можливо, підійдуть вашому профілю. Якщо ваш профіль зацікавить нас, один із наших працівників обов’язково зв’яжеться з Вами. Зверніть увагу, що більшість вакансій вимагає мінімум В1/B2 рівень володіння німецькою мовою.

З повагою,

Mit freundlichen Grüßen/ Best regards
Deutsche Bahn AG

Talent Acquisition (HM)
Washingtonplatz 3, Cube Berlin,  10557 Berlin

Mich über Teams anrufen (DB intern)

Postadresse: Europaplatz 1, 10557 Berlin
tera
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 19.02.21 , 14:02 »
Share Reply with quote

Вони  державною  відповіли?Чи переклад.                                                                                                                                                                                                                                                                           
Tags: db 
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to: