Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.02.21 , 02:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

DB откроет 19 000 вакансий.

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: DB откроет 19 000 вакансий.  (Read 2707 times)
гнч
Guest
« Reply #20 on: 19.02.21 , 18:02 »
Share Reply with quote

Так рідненькою українською )
взагалі там є навіть сторінка українською де дві вакансії
монтер контактної мережі
і помічник машаніста
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 19.02.21 , 20:02 »
Share Reply with quote

Вони  державною  відповіли?Чи переклад.                                                                                  

Я трохи вище давав посилання на офіційну сторінку дойчебану з вакансією українською. Цей факт вже сам по собі говорить про наявність українців в службі рекрутингу (це можуть бути як штатні працівники, так і працівники рекрутингової агенції, що працюють по контракту з дойчебаном):
https://karriere.deutschebahn.com/karriere-de/train-driver-academy-ukr-5690194

Там навіть є промо-відео з локо-фюрером з України – Дімітрієм :)
https://www.youtube.com/watch?v=H7TR7RGpkMg

гнч
Guest
« Reply #22 on: 19.02.21 , 23:02 »
Share Reply with quote

у мене в листі посилання було, майже таке як і Ваше, але після карьра-де/ стоїть /borderless-jobs/DB-recruiting-ukraine
гнч
Guest
« Reply #23 on: 19.02.21 , 23:02 »
Share Reply with quote

кому цікаво, як я вчив мову та здава тести, можу паділитись
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 20.02.21 , 02:02 »
Share Reply with quote

А взагалі, вчити німецьку мову (і здавати на сертифікат) у своїй власній країні – це значно краще і дешевше, аніж вчити її вже на місці в Німеччині. Напевне, це звучить контрінтуїтивно, але це те, про що Вам скаже кожен експат в Берліні. Якщо б в мене була можливість повернутись в минуле і змінити одну річ перед переїздом до Німеччини, це було б саме вивчення німецької мови в Україні.
Ось тут не погоджуся в деяких речах. Включно з "дешевше". Інша справа, - що без мови, - хто кого куди візьме на роботу? Хіба що нелегальна на польській візі чи взагалі без неї. Дешевше, - я маю на увазі те, що заробити умовні євро в Україні та Європі, - різні речі. Інколи 1000 євро в Україні,- це сотня в Європі. В Україні два місяці працювати треба, перекресливши всі інші витрати. Тим більше з Бремена можна добре вчитися і у Києві в тому ж Гете. Стосовно повернення у минуле, - це Ваш досвід. У мене він інший. Перебуваючи у іншомовному середовищі без жодних співвітчизників навколо якось мова легше дається, який би вчитель не навчав в Україні. В мене досвід вивчення трьох мов, я не кажу про якісь академічні знання, але що читати, що говорити, що писати, не кажучи вже про розуміти, - місяць в середовищі,- в Україні за рік того не вивчиш.
Припускаю, що мій досвід – далекий від об'єктивного, бо в мене професійна деформація ІТ-ника, що живе в Берліні (де більшість німців радісно переходять на англійську, щоб допомогти експату, який сутужно калічить німецькою). Онлайн навчання з Німеччини з викладачами з України – це хороший варіант.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 20.02.21 , 02:02 »
Share Reply with quote

кому цікаво, як я вчив мову та здава тести, можу паділитись

Діліться :)
VB
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 20.02.21 , 18:02 »
Share Reply with quote

А взагалі, вчити німецьку мову (і здавати на сертифікат) у своїй власній країні – це значно краще і дешевше, аніж вчити її вже на місці в Німеччині. Напевне, це звучить контрінтуїтивно, але це те, про що Вам скаже кожен експат в Берліні. Якщо б в мене була можливість повернутись в минуле і змінити одну річ перед переїздом до Німеччини, це було б саме вивчення німецької мови в Україні.
Ось тут не погоджуся в деяких речах. Включно з "дешевше". Інша справа, - що без мови, - хто кого куди візьме на роботу? Хіба що нелегальна на польській візі чи взагалі без неї. Дешевше, - я маю на увазі те, що заробити умовні євро в Україні та Європі, - різні речі. Інколи 1000 євро в Україні,- це сотня в Європі. В Україні два місяці працювати треба, перекресливши всі інші витрати. Тим більше з Бремена можна добре вчитися і у Києві в тому ж Гете. Стосовно повернення у минуле, - це Ваш досвід. У мене він інший. Перебуваючи у іншомовному середовищі без жодних співвітчизників навколо якось мова легше дається, який би вчитель не навчав в Україні. В мене досвід вивчення трьох мов, я не кажу про якісь академічні знання, але що читати, що говорити, що писати, не кажучи вже про розуміти, - місяць в середовищі,- в Україні за рік того не вивчиш.
Припускаю, що мій досвід – далекий від об'єктивного, бо в мене професійна деформація ІТ-ника, що живе в Берліні (де більшість німців радісно переходять на англійську, щоб допомогти експату, який сутужно калічить німецькою). Онлайн навчання з Німеччини з викладачами з України – це хороший варіант.

Я б сказав,- ідеальний.
Tags: db 
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: