Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.07.18 , 14:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

[Fantasy] Поїзд єднання

Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Print
Author Topic: [Fantasy] Поїзд єднання  (Read 24867 times)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #170 on: 10.02.18 , 23:02 »
Share

А, по-друге, який маршрут запропонуєте Ви?
Никакого, он только поговорить...
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #171 on: 10.02.18 , 23:02 »
Share

Я за Бердянськ - Ужгород.
...
5*. Сам з Ужгорода - живу в Дніпрі :)
В мене ще цікавіша географія: я з Бродів, наречена з Мукачева (де і будемо скоро жити), а брат живе в Дніпрі. Так що, це був би ще поїзд єднання однієї окремо взятої родини. Ну, не через Броди. Але ми люди звиклі, пересадками не перший день користуємся.
А взагалі, за своє недовге життя помітив ще таку тенденцію, що саме прямий поїзд відіграє неостанню роль в напрямках по життю багатьох людей (зокрема, моїх знайомих). Що я маю на увазі:
1. Спочатку батьки, які не мають конкретних зв'язків в конкретному ВУЗі, а лише визначилися з майбутнім фахом свого чада, відправляють його на навчання в те місто, куди їде прямий потяг з їхнього колгоспу.
2. Потім те чадо знаходить в місті свого навчання собі суджену і вже той самий потяг виконує функцію не "на вихідні до мами", а "на свята до свекрухи" чи пізніше "на канікули до бабці".
3. Потім те "чадо", яке вже конкретно влаштувалося в тому місті далеко від батьківщини, знаходить друзяк, які дуже полюбляють відпочивати, а про Карпати знають хіба з газет і ще й бояться їздити десь далеко з пересадками, щоб не загубитися в чужих краях. Тоді той самий поїзд ще й починає виконувати функцію туристичного.
Я не можу сказати за всіх українців, але переважна більшість моїх знайомих (навіть не знаю, як би це правильно назвати) надають перевагу прямим поїздам. Більше того, якщо потрібно кудись їхати потягом з пересадкою, вони обирають прямий автобус, аргументуючи це банальним небажанням шукати стиковки та шукати поїзди по перонах. Тому, Ужгород - Бердянськ став би в нагоді багатьом пасажирам та перекрив би багато проблемних сьогодні напрямків в потрібний час.
Владимир Д
Active user

View Profile
« Reply #172 on: 10.02.18 , 23:02 »
Share

Про 45. Я бы его либо ускорил, либо перевел на маршрут через Винницу, Хмельницкий, Тернополь.
327/329 я бы предложил так... Шостка/Зёрново-Бахмут или Лисичанск с разменом вагонов по ст.Сумы
96-95 Мариуполь - Бахмут, сделать через день с п.98-97 Мариуполь-Лисичанск.
92-91 через день до Константиновки, и через день до Рубежного маршрутом Славянск, Красный Лиман, Северск, Попасная, Лисичанск, Рубежное.
Ещё поезд Харьков-Измаил. Маршрут через Полтаву, Кременчуг, Знаменку, Т.Шевченко, Цветково, Христиновку, Вапнярку, Жмеринку, Подольск-Жм.-Одессу-Белгород-Дн.
Ну и под отмену коротышки при этом.
Ну и поезд 137-138 Одесса-Киев маршрутом через Подольск-Жм.-Первомайск-Помошную-Кропивницкий-Знаменку-им.Т.Шевченко-Мироновку через день, но лучше ежедневно.
При этом 247 не нужен. Периодичность 147 увеличить
« Last Edit: 10.02.18 , 23:02 by Владимир Д » Logged
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #173 on: 11.02.18 , 13:02 »
Share

А якщо порахувати (не маю карти під рукою), на скільк довшим час в дорозі був би для маршруту Дніпро - Павлоград - Покровськ від прямого Дніпро - Синельникове - Покровськ?
Глянув на карту і побачив цікаві цифри: Синельникове - Чаплине - Покровськ - 155 км, а Синельникове - Павлоград - Покровськ - 153 км. В такому випадку, якщо ПГВ Ужгород - Покровськ пустити через Павлоград, то час ходу не мав би суттєво відрізнятися, ніж через Чаплине.
А чому лінією Павлоград - Покровськ ніколи не курсували ПДСи з Дніпра?
« Last Edit: 11.02.18 , 16:02 by Doobey » Logged
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #174 on: 11.02.18 , 17:02 »
Share

Были там ПДСы, но мало. Лет 5 назад Луганск - Одесса там ездил.
Вроде как линия перегружена грузовыми с углем. То есть причина аналогична линии Запорожье - Пологи - Камыш-Заря: чхала УЗ на удобство пассажиров.
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #175 on: 11.02.18 , 17:02 »
Share

Были там ПДСы, но мало. Лет 5 назад Луганск - Одесса там ездил.
Вроде как линия перегружена грузовыми с углем. То есть причина аналогична линии Запорожье - Пологи - Камыш-Заря: чхала УЗ на удобство пассажиров.
Раз там сьогодні курсують електрички, значить, не так вже все і напружено з вантажними. Думаю, якщо постаратися, то реально намалювати графік для 1 пари ПДСа, який би дав сполучення і зі столицею, і з багатьма іншими регіонами. Заодно би можна було перевірити, на скільки збільшиться час ходу порівняно з чаплинською лінією.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #176 on: 11.02.18 , 18:02 »
Share

Так там з приміських між Павлоградом та Покровськом лише одна пара на добу.
Плюс ще додатково двічі на тиждень нічна пара з Дніпра до роз'їзду #5.

Окрім Луганськ - Одеса ще років 10 тому ходив щоденний 639/640 Дніпропетровськ - Ясинувата. Я цим поїздом їхав з мого першого відрядження у 2006 році.
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #177 on: 11.02.18 , 19:02 »
Share

Значить, тамтешні мешканці ще не забули, що таке "поїзд попри хату". Як би там не було, а 100-тисячному Павлограду поїзд явно потрібніший, ніж 5-тисячному Чаплину. 
Владимир Д
Active user

View Profile
« Reply #178 on: 11.02.18 , 19:02 »
Share

Ну почему бы не пустить Киев-Покровск через Гребенку, Полтаву, Лозовую, Павлоград?
Вадим Залевський
User

View Profile
« Reply #179 on: 11.02.18 , 19:02 »
Share

Я не знаю это УЗ должно думать а графистам проложить график. Каждый кидает свои идеи а они вообще будут внедрены в реально или это бабкины разговоры.
Tags:
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Print
Jump to: