Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.05.19 , 22:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Бланес и окресности

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Бланес и окресности  (Read 460 times)
Seaman
Active user

Posts: 438


View Profile
« on: 09.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

Коллеги.

Взял тур по смешным деньгам, вылет через пару дней. И теперь думаю чем себя занять в Бланесе и окресностях.
День на Барселону и день на Жирону - это точно.
Я так понимаю лучше всего добираться на электричке, билеты брать по месту?
Возможно можно взять сразу с гортранспортом на день?  нас будет 2 взрослых+годовалый ребенок. (и возможно ещё +2 взрослых).

Какие есть ещё "must see" места неподалеку?

Спасибо.

Logged
Г-дзе
Active user

Posts: 4795


View Profile
« Reply #1 on: 09.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Это за 79€ с человека?)
Logged
Seaman
Active user

Posts: 438


View Profile
« Reply #2 on: 09.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Это за 79€ с человека?)
то 4-х местный номер )
на 2-х ~300€ , на 2+inf 380€
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22441


View Profile
« Reply #3 on: 09.02.18 , 19:02 »
Share Reply with quote

Коллеги.

Взял тур по смешным деньгам, вылет через пару дней. И теперь думаю чем себя занять в Бланесе и окресностях.
День на Барселону и день на Жирону - это точно.
день на Жирону - трохи забагато, день на Барселону - дуже мало. Я був у Барселоні 4 дні і половини не встиг побачити з того, що хотів.
Quote
Я так понимаю лучше всего добираться на электричке, билеты брать по месту?
так.
Quote
Возможно можно взять сразу с гортранспортом на день?
Воно то можна, але скоріш за все - не треба. Проїзні на день (T-Dia), особливо приміські - у Барселоні не вигдні. Разовий (неінтеґрований, тобто суто на електричку) квиток Барселона-Бланес для 1 особи коштує 6,3 євро (бо по неінтегрованому тарифу Бланес - Барселона - це 6 зон).
Разового інтеґрованого квитка - не буває.
Інтеґрованим буває або квиток T-10, на 10 поїздок (по інтегрованому тарифу Бланес - Барслеона - це 5 зон = 40,5 євро) і або проїзний на день (T-Dia) на 1 особу (5 зон = 20,6 євро)

Для внутрішньоміських поїздок - знову ж маєте вибір між разовим неінтегрованим квитком 2,2 євро (тобто при пересадці з одного вида транспорта на інший - треба платити заново, при чому через те що деякі лінії метро обслуговуються іншим перевізником, і пересадка між ними вважається пересадкою на інший вид транспорта), T-10 по 10,2 євро і T-Dia по 8,6 євро.

Квитком T-10 (хоч тим що на 5 зон, хоч внутрішньоміським) можуть користуватись кілька людей, що їдуть разом, це явно виписано в правилах і на цьому квитку навіть пишеться titol multipersonal. Тобто якщо там турнікет - то спершу проходить одна особа і передає квиток іншій, якщо турнікета немає - просто прогнати через компостер стільки разів - скільки людей разом їде, щоб списалась правильна кількість поїздок, правила в явний спосіб дозволяють таке використання квитка.

А тепер я Вам покажу, чому T-Dia на 5 зон рідко коли буває правильним вибором.
Навіть якщо Вас буде лише двоє дорослих (а не четверо) і навіть якщо вилазку у Барселону Ви зробите лише в якийсь один з днів (а не два чи більшу кількість разів) - то електричку краще покрити разовими квитками (по 6,3 євро в кожну сторону на кожну особу) і потім в межах міста по Барселоні залежно від планів або їздити по квитку на 10 поїздок (якщо планується < 5 міських поїздок, щоб 10-поїздкового квитка на двох вистачило, в інтеґрованому тарифі - міською поїздкою вважається проїзд з пересадками протягом 1 год 15 хв, тобто деколи вдасться де-факто два, а то й 3 рази проїхати між потрібними місцями і це вважатиметься тією самою поїздкою).
Якщо у Вас такі плани, що 10-поїздкового квитка на поїздки в межах Барселони Вам вистачить - краще беріть разові квитки Бланес - Барселона і Барселона - Бланес і їздіть по Барселоні по 10-поїздковому квитку, витрати будуть  6,3*2+10,2/2 = 17,7 євро з носа, це краще ніж T-Dia на 5 зон по 20,6 євро кожному.
Лише якщо Ваші плани настільки грандіозні, що у 5 поїздок міським транспортом тривалістю 1:15 по Барселоні Ви не укладетесь -тобто 10-поїздкового квитка на двох буде мало - то купуйте T-Dia на 5 зон по 20,6 на кожного, це буде трохи дешевше ніж разові квитки на електрчку і міський проїзний по Барселоні на день (6,3*2+8,4=21 євро що більше ніж 20,6 євро).

Якщо ж там 4 дорослих буде, або планується з'їздити у Барселону хоча б двічі - T-Dia на 5 зон точно не потрібен при будь-яких планах на Барселону. Однозначно беріть квиток на 10 поїздок на електричку (при проїзді 4 осіб туди-назад або 2 осіб туди-назад 2 рази - він уже окупиться, попри те, що Ви використаєте лише 8 поїздок з 10). При чому чинність 5-зонного квитка в інтеґрованому тарифі - 2 год 15 хвилин, тобто T-10 Вам наекономить ще на міських переїздах по Барселоні. І потім можна в межах Барселони або по T10 їздити, або навіть по міському проїзному на кожного (якщо 5 поїздок з урахуванням тієї фори, що дає 5-зонний T-10 на електричку Вам мало), все одно це вигідніше ніж брати денний проїзний на 5 зон на кожного.

Майте на увазі - це всі фунікулери входять в міський (інтегрований) тариф. Фунікулер від метро Параллель до нижньої станції канатної дороги що піднімає на гору Монжуйк - входить.І фунікулер Валльвідрера -входить.
А от канатні дороги на Монжуйк (і та що від фунікулера, і та що від пляжа) - не входять, їх розглядають більше як атракціон, а не міський транспорт, на них окремі квитки. І фунікулер на Тібідабо - теж атракіон. І ретро-трамвай від метро Тібідабо до фунікулера - теж вважається не міським транспортом, а атракціоном, тому на нього квитки на міський транспорт на ченні, але вздовж трамвайної лінії ходить автобус на котрий діє інтегрований квиток.
Потрапити на гору Тібідабо, щоб платити не по "атракціонному", а по міськтранспортному тарифу можна, але в хитрий спосіб - скористатись сусіднім фунікулером Валльвідрера, і під'їхати маршруткою 111 між верхньою станцією фунікулера Валльвідрера і Тібідабо.


Quote
нас будет 2 взрослых+годовалый ребенок. (и возможно ещё +2 взрослых).
дитина до 4 років - їздить безкоштовно, знижки для кількох дорослих що їздять разом - все-одно немає, тому вище я пояснив про тарифи для 1 дорослого.
Quote
Какие есть ещё "must see" места неподалеку?
у Фігерасі - театр-музей Сальвадора Далі, дуже гарне і фотогенічне - Бесалу (в Бесалу ходять автобуси з Жирони і з Фігераса), але там у таку пору року погода погана, при чому набагато холодніше ніж на узбережжі. Є гарненькі містечка на узбережжі. В монастир Монсеррат - знову ж я б не їхав у цю пору року через погоду, там набагато холодніше ніж навіть у Бесалу.
« Last Edit: 09.02.18 , 19:02 by Maxy » Logged
Seaman
Active user

Posts: 438


View Profile
« Reply #4 on: 01.03.18 , 15:03 »
Share Reply with quote

Спасибо Maxy за развернутый ответ.
В итоге в Барселону поехали на 2 дня (согласен, и этого было очень мало).
Купили T-10 на 5зон, а затем по городу пользовались Т-10 городским.
В Жирону ездили на автобусе, так как остановка его была прямо под отелем. На осмотр ушло чуть больше половины дня.

Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!