Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.09.18 , 02:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Киев-Брашов-Фэгэраш-Сибиу

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: Киев-Брашов-Фэгэраш-Сибиу  (Read 1435 times)
tabo
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 15.02.18 , 23:02 »
Share Reply with quote

Трохи швидше виходить через Угорщину і можна вкластися в одну ніч, але це мабуть зовсім не бюджетно:
Київ 14:07 - Сольнок 06:52 (або Будапешт 08:20) вагон Київ - Відень (або поїздами які його везуть)
Сольнок 10:34 (або Будапешт 09:10) - Сібіу 20:30 (або Фагараш 22:04) прямий ІС Будапешт - Брашов
Але знову ж таки якщо в гори, то все одно мабуть ночувати там доведеться.
Навіщо аж так через Угорщину? Чи їхати аж дві ночі? Я б радив підлаштовуватися під 61 і тоді просто з Унген в Яси ранком, а далі вже прямим автобусом. Таким чином можна доїхати з Києва до гір за +/- добу і навіть вийти на маршрут до сутінок (= економія на "платній" ночівлі в Фегераші-Сібіу)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 16.02.18 , 00:02 »
Share Reply with quote

Справді, можна бути в Брашові вже через добу. Сайт http://www.autogari.ro/ показує автобус Ясси 10:30 - Брашов 16:45.
Єдиний слизький момент - це перебратися зі станції Берешти на станцію Унгени за трохи більше ніж годину. А контроль перед підкидишом Унгени - Ясси відбувається десь в транзитному залі як в Чопі чи в самому підкидиші? І за скільки часу на нього треба явитись?

Чи Унгени - Ясси можна проїхати автобусом теж?
« Last Edit: 16.02.18 , 00:02 by snookerok » Logged
tabo
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 16.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Єдиний слизький момент - це перебратися зі станції Берешти на станцію Унгени за трохи більше ніж годину.
3 км вже якось за годину подолати можна ;)
А контроль перед підкидишом Унгени - Ясси відбувається десь в транзитному залі як в Чопі чи в самому підкидиші? І за скільки часу на нього треба явитись?
Як в Чопі, через зал. Свого часу я заходив хвилин за 20, не пам"ятаю чи було там якесь обмеження
Чи Унгени - Ясси можна проїхати автобусом теж?
Там точно є транспорт з Кишинєу до Ясс (мабуть можна підсісти якось), а от чи є щось пряме з Унген... не знаю. Мені здається, що не треба нічого вигадувати, а просто орієнтуватися на ранковий човник, а задля оминання "слизькості" вже краще розщедритися на таксі по Унгенах
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 16.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

Єдиний слизький момент - це перебратися зі станції Берешти на станцію Унгени за трохи більше ніж годину.
він не дуже слизький.. НЯР у Берештах - незручно, що вихід на "неправильну" сторону - тобто вокзал і платформи - не на бік міста, а на схід, у поле. І між ними і містом багато колій, заставлених вантажними, проходу у місто немає (варіант лазити під вагонами - не розглядаємо). Я не знаю як місцеві там вибираються, я б орієнтувався б на місці, питав-би у людей в поїзді хто виходить. Нічого що нагадувало-б переходи - не видно. У найгіршому разі можна взяти таксі, щоб проїхати по дорогах в об'їзд. А ще - я бачу люди ходять через колії в недозволеному місці південніше станції, де колії не загороджені вагонами, на супутникових картах добре видно в цьому місці "народну стежку", по ній хвилин за 40-50 до вокзала Унгени дойти можна.
« Last Edit: 16.02.18 , 12:02 by Maxy » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 16.02.18 , 15:02 »
Share Reply with quote

Там ще можна проскочити з пересадкою в Бакеу (тільки звертайте увагу на різні автовокзали, як у Вінниці або ІФ).

Щодо Солотвина, ризик не так у тому, що автобус можуть скасувати, а що він може прийти до Яремчі забитий вщент (мав досвід з ІФ - Мукачево). Тому краще сісти на цей самий ІФ - Мукачево ще в ІФ (9:00 на Пасічній), а туди на 7 або 43 залежно від пріоритетів. Ще можна скористатися 15 Харків - Рахів і далі на вищезгаданий Чернівці - Ужгород (автостанція в Рахові поруч, а автобуси там вже розвантажуються + за ним слідом ідуть Рахів - Мукачево та другий ІФ - Мукачево на крайній випадок).

Також є тепер щоденний бас Чернівці - Бухарест 16:00 - 6:00, який начебто має штатну зупинку в Сучаві о 19:30, якщо вірити цьому сайту:
http://hochurozklad.in.ua/travel/?t=526
До нього можна виїхати 715 хюндаєм на Хмельницький 6:51 - 10:45, далі автобус 11:10 - 15:20 з АВ-1. По Хмелю є ще додаткова можливість догнати бас на виїзді з міста в разі якоїсь затримки; підозрюю, що він там ще й десь неофіційно зупиняється, бо графік у нього до КП трохи тягнутий як для прямого.
Таким способом можна виїхати зранку і приїхати зранку трохи більше ніж через добу — з однією, а не двома ночами в поїздах.
« Last Edit: 16.02.18 , 15:02 by _vs_ » Logged
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 17.02.18 , 22:02 »
Share Reply with quote

і далі на вищезгаданий Чернівці - Ужгород

Скільки не дивлюсь  цей Чернівці - Ужгород по конкретному автовокзалу (Берегово) він весь час відмінений!
B_Nature
User

View Profile
« Reply #16 on: 18.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

Скорее всего остановимся на варианте Киев-Солотвино на прямом поезде, пеший переход и на поезд до Брашова.
И здесь возник вопрос:
Это один поезд или нужно будет пересаживаюсь в другой? Почему идёт разбивка билета?
За сколько открывается продажа билетов?
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 18.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

Этим поездом перед НГ ездил interfan в Клуж:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=16373.msg482786#msg482786
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 18.02.18 , 22:02 »
Share Reply with quote

Летом ездил в Мангалию из Сучавы. Продажа билетов открывается за 30 дней причем с 0 часов (или чуть позже или с 0 но по местному времени, у нас это с часу ночи). Билеты туда я завтыкал и в 8 утра остались только верхние полки в 6-кушет. В принципе, с Сигета до Брашова CFR показывает наличие спального вагона и вагона 6-кушет, но если билет на конкретную дату разбивается, то либо из Сигета на эту дату кушета уже нет и Вам предлагают до Бэклеана сидячку, а там перейти в вагон поезда, к которому сигетская группа будет прицепляться либо я чего-то не знаю. Учтите, что не сидячих вагонов у них как правило 1 максимум 2 в большинстве поездов.
John
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 18.02.18 , 23:02 »
Share Reply with quote

С Румынией и Болгарией, в отличие от Венгрии и Словакии, нет разницы во времени.
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to: