Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.09.18 , 01:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Киев-Брашов-Фэгэраш-Сибиу

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Киев-Брашов-Фэгэраш-Сибиу  (Read 1429 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 19.02.18 , 17:02 »
Share Reply with quote

Сайт СFR показує однакову кількість місць що на ділянку від Сігета до Beclean de Somes, що на ділянку від неї до Брашова, тому наврядчи це різні вагони. Думаю можна спробувати просто пробити одне те ж саме місце. Я так розумію на Брашов йде "бухарестська" група вагонів поїзда Сігет-Клуж.

І повністю згоден з коментарем _vs_ , планувати якусь далеку поїздку і підлаштовуватись під посадку в якийсь "далекобійний" денний автобус в Яремче - не можна в жодному разі! Особливо якщо вас група людей з туристичними рюкзаками. Через відсутність місцевого транспорту і неадекватні ціни на послуги місцевих таксістів в автобуси там завжди забиті і ви в Яремче банально можете не влізти в автобус.

І ще я не був би настільки оптимістичним щодо "таксистів в Солотвино". Далеко не факт що вони там будуть (коли я їздив - не було).

dots2004
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 20.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

С Румынией и Болгарией, в отличие от Венгрии и Словакии, нет разницы во времени.

Приношу извинения, это глюк после недавнего посещения Словакии и Венгрии
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 20.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

Сайт СFR показує однакову кількість місць що на ділянку від Сігета до Beclean de Somes, що на ділянку від неї до Брашова, тому наврядчи це різні вагони.

Да, из служебки CFR видно, что Сигетской группе по Бэклеану просто присваивается № 1644 и получается поезд Бэклеан - Бухарест, к которому в Сарацеле прицепляют еще вагоны из Быстрицы а в Дэде из Тэргу-Муреш. Хотя может есть Бэклеанская бронь? Раз из Сигета нет кушета, а из Бэклеана есть
« Last Edit: 20.02.18 , 09:02 by dots2004 » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 05.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Сайт СFR показує однакову кількість місць що на ділянку від Сігета до Beclean de Somes, що на ділянку від неї до Брашова, тому наврядчи це різні вагони.

Да, из служебки CFR видно, что Сигетской группе по Бэклеану просто присваивается № 1644 и получается поезд Бэклеан - Бухарест, к которому в Сарацеле прицепляют еще вагоны из Быстрицы а в Дэде из Тэргу-Муреш. Хотя может есть Бэклеанская бронь? Раз из Сигета нет кушета, а из Бэклеана есть

Идут слухи, что мно поездов отменяют в Румынии..

С уважением, Ульф
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: