Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.06.21 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Лео-експрес: нові маршрути, зокрема Краків і Вроцлав

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Лео-експрес: нові маршрути, зокрема Краків і Вроцлав  (Read 2262 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« on: 18.02.18 , 16:02 »
Share Reply with quote

Розмови про те, що Лео їздитиме у Польщу по рейках - тепер схоже ближче до впровадження у життя.
Опубліковані
дозволи, які Лео одержав на перевезення.

В дозволах - можна вичитати очікуваний початок курсування і періодичність, маршрут. В деяких випадках є час по кінцевих, але не завжди.

З цікавого - Прага - Краків - буде маршрутом через Катовіце (а не через Освенцим). При чому там 2 дозволи. 1-й дозвіл - з початком курсування цієї весни - для проїзда до України або назад не дуже цікавий - Краків 4:44 - Прага 11:39,  Прага 16:11 -  Краків 23:10. 2-й дозвіл - без конкретного часу, але там 2 рейси на день, тому мабуть хоч якийсь буде підходящий. Нажаль початок курсування значиться з 9 грудня 2018.

Прага - Вроцлав - буде 2 рази на день, у кооперації з КД (тобто у внутрішньопольському сполученні цим поїздом можна буде їздити по квитках KD).
« Last Edit: 18.02.18 , 16:02 by Maxy » Logged
W_777
Active user

Posts: 694


View Profile
« Reply #1 on: 19.02.18 , 15:02 »
Share Reply with quote

Долго у них эти согласования шли.
На прошлой неделе с девушкой возвращались из Праги во Львов.
Пока мне нравится этот перевозчик. Интересное наблюдение, осенью с ними уже ехал и ехали мы через Грушев, я тогда у стюардессы спросил так она сказала, что почти всегда через этот пограничный пункт ездят. А в этот раз ехали через Шегини. Водитель сказал, что теперь ездят либо через Шегини, либо через Краковец, потому что через Грушев дорога стала еще хуже
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 6072


View Profile
« Reply #2 on: 19.02.18 , 16:02 »
Share Reply with quote


З цікавого - Прага - Краків - буде маршрутом через Катовіце (а не через Освенцим). При чому там 2 дозволи. 1-й дозвіл - з початком курсування цієї весни - для проїзда до України або назад не дуже цікавий - Краків 4:44 - Прага 11:39,  Прага 16:11 -  Краків 23:10.

Теоретично LE  може автобус по Кракову під рейс о 23.10 підв'язати. 
Якщо виїхати десь о 23.30-23.40 з Кракова,  то на ранок можна бути у Львові.  Головне щоб пасажири по дорозі від потяга до автобуса не загубились.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 6072


View Profile
« Reply #3 on: 22.05.18 , 13:05 »
Share Reply with quote

Схоже,  що  Leo Express таки запустить потяги Краків-Прага цього літа.  Але поки що лише 2 рази на тиждень.
Джерело: https://www.fly4free.pl/leo-express-pociag-do-pragi-w-wakacje/

Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 23081


View Profile
« Reply #4 on: 04.01.20 , 17:01 »
Share Reply with quote

Виявляється поїзд ЛеоЕкспрес Прага - Вроцлав таки відкрили з 20/21 грудня 2019 року.
Але там щось хитре з оббігом і зі зміною перевізника і категорії поїзда, я не зовсім розібрався.

Там взагалі інша важлива новина у тому, що ЛеоЕкспрес також тепер виконує замість ЧД багато приміських рейсів в цій тій частині Чехії (від Усті над Орліци і далі до кордону з Польщею). А сайт ЧД тепер на запит Прага - Ліхков не може запропонувати квитка, бо уже все, не ходять туди поїзди ЧД. До речі в дні, коли прямий поїзд не входу - поїздку з Вроцлава до Праги з пересадками доведеться їхати на поїздах Лео (а не ЧД), і навіть по "великій дорозі" - на ділянці Пардубіце - Прага - також.

Отже вертаємось до поїзда Прага - Вроцлав. З того, що написано в явний спосіб: Прага Гол 18:08 - 22:44 Вроцлав, Вроцлав 5:58 - 10:27 Прага Гол, і пише що лише по п'ятницях, суботах, неділях.

При чому по Чехії - зупинок мало, як у ПДС, а по Польші - він прямує з усіма зупинками, як приміський. Але все-одно час у дорозі 4,5 години, це набагато швидше ніж в усіх варіантів по залізниці в попередні роки і це так само швидко як автобус.

При чому сам Лео продає винятково квитки по Чехії і в міжнародному сполученні Чехія - Польща, а внутрішньопольські квитки на цей поїзд на сайті Лео не продаються, ці маршрути нетарифні для самого Леоекпрес. На самому сайті Лео взагалі написано що проїзд між зупинками, позначеними значком - заборонений і значок стоїть навпроти всіх зупинок у Польщі, але я думаю що направді все не зовсім так.

Я так розумію що по Польщі - цей поїзд прирівнюється до поїзда КД і можна їхати в ньому по квитку КД, це було б логічно. І в планах про його запуск писали, що персонал Лео буде у поїзді працювати лише у Чехії, ана польській ділянці буде кондуктор КД. Але принаймні поки-що сайти КД, rozklad-pkp і Koleo про це не пишуть і цього не знають і квиток КД на внутрішньопольську ділянку на цей поїзд по пт, сб, нд колео не продає і розклад-пкп теж не дає посилання на покупку квитка. І при цьому по тих днях, коли прямий поїзд Прага - Вроцлав  не в ходу - по його графіку по ділянці Вроцлав - Ліхков ходить ніби електричка KD, але судячи по днях курсування і виходячи з місця приписки рухомого складу - я маю підозру що там замість неї все-одно щодня їде штадлер Лео-експреса, але по днях коли немає прямого рейса до Праги - він прямує уже взагалі без продажу квитків ЛеоЕкспрес, а суто в ролі виконувача обов'язків поїзда КД, суто по КДшних квитках по маршруту Вроцлав - Ліхков.

Щоправда вдалось нагуглити скандальні новини в польській пресі, що в перші дні курсування в поїзді не вистачило місць пасажирам по дорозі з Вроцлава на Прагу. В статті не пояснюється толком чому так вийшло, але зважаючи, що Лео продає квитки з місцями - це підтверджує мою гіпотезу - що Лео напродавав своїх квитків з місцями по маршруту Вроцлав - Чехія і і по Чехії, а ще на цей поїзд припхались пасажири на внутрішньпольську ділянку з КДшними квиткавми (без вказання місць), як раз був передсвятковй пік от і не влізли всі в поїзд.

А от сайт ДБ в примітках цього рейса пишеться, що перевізник ЛеоЕкспрес навіть у пн, вт, ср, чт тобто для короткого (того що нібито КДшний) рейса Вроцлав - Ліхков, при чому не лише цього рейса (о 5:58 з Вроцлава), а й наступного. Втім 100% сліпо вірити сайту ДБ у такому не можна, він деколи неправильно вказує перевізинка на напрямках що не мають стосунку до Німеччини.
« Last Edit: 04.01.20 , 18:01 by Maxy » Logged
Alexeich-07
Active user

Posts: 744


View Profile
« Reply #5 on: 05.01.20 , 23:01 »
Share Reply with quote

Спасибо за информацию.
Посмотрел сайт Лео. Продают билеты Вроцлав-Прага как на прямой утренний поезд (видел цену от 86 злотых), так и на поезд с пересадкой через Лихков (цена от 58 злотых), во второй половине дня. В пересадочном варианте пишет, что на участке Вроцлав-Лихков идет поезд КД.
Logged
Tags: wroclaw krakow praha 
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!