Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.07.18 , 22:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Компенсація ДБ за скасування потяга.

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Компенсація ДБ за скасування потяга.  (Read 608 times)
Aleksej
Active user

View Profile
« on: 26.02.18 , 19:02 »
Share Reply with quote

Думаю спробувати щось вибити із ДБ за наступну ситуацію:

Ділянка Зіген-Шаффхаузен. На ній із регіональних курсують IRE Ульм-Базель Бад (годинний такт) та RB Зіген-Шаффхаузен (півгодинний такт). І довелося мені побути в Bietingen, в котрому IRE не робить зупинки. Їхати мав звідти на Базель Бад (а потім на аеропорт, ну то таке). Взяв, так щоб не переплачувати, шпеціял до Фрайбурга так щоб 19.90 євро (із вказанням усіх потягів у білеті). По ідеї потяги були Bietingen-Шафхаузен-Базель-Фрайбург.

Прихожу на зупинку- читаю (дослівно) "Der 7:43 Zug faellt aus. Entschuldigung!" :)
Ну добре, знайшов чим добратися до Шафхаузена, де дізнався, що в облом ДБ було пускати щопівгодини того RB Зіген-Шаффхаузен та вони його пустили щогодини (достеменно знаю, що в суботу ввечері та само ситуація була, але там хоч був бусерзатц, а тут на зупинці жодного слова нема про нього). Причину у Шафхаузені на платформі назвали недостаток персоналу чи щось таке, але точно не Bauarbeiten.

Доїхав нормально куди треба, тепер думаю, чи не спробувати погратися із 25% компенсації, бо якби я не знайшов як заїхати на Шафхазуен, то дістався до Фрайбурга рівно на годину пізніше, а форма Fahrgastrechte-Formular каже саме про >= 60хв, тобто наче я теоретично можу отримати 25% від 19.90 євро, і це було б більше мінімальних 4 євро. Не в грошах справа, а в принципі, бо варто їм дати прочуханів за "Entschuldigung!" - і це на міждержавному потязі, котрий стає і на швейцарських станціях.

Думки?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 05.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Да, можно получить 25 % компензации. Швейцарский устасток дороги по тарифу международным не считается.

С уважением, Ульф
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 06.03.18 , 19:03 »
Share Reply with quote

я їм послав ту форму та оригінал роздрукованого на прінтері білета.
Насторожує правда, що адреса у Франкфурті без назви ДБ в ній. Візуально- геть незалежна від ДБ організація. І їй належатиме підтвердити по своїх каналах, що той потяг дійсно був скасований, бо окрім моїх слів, у мене доказів то жодних і нема. Тобто незалежна організація муситиме мати доступ до бази даних ДБ.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 06.03.18 , 20:03 »
Share Reply with quote

Тобто незалежна організація муситиме мати доступ до бази даних ДБ.

Вот эти ребята, которые заказывают курсирование региональных поездов: https://www.bwegt.de/bwegt/

С уважением, Ульф
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 22.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Компенсувала ДБ моїх 25% від 19.99 - закинули мені на німецького банківського рахунка 5 євро. Так що все працює
Цікаво, чи вони висилають якесь паперове підтвердження в даному випадку.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: