Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.04.20 , 09:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    State borders and customs in train travels

      Возможность выйти в город при транзите через Лондон (для украинцев)

Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Author Topic: Возможность выйти в город при транзите через Лондон (для украинцев)  (Read 8027 times)
Leonid
Active user

Posts: 231


View Profile
« Reply #30 on: 10.09.19 , 17:09 »
Share Reply with quote

МАУ --- это ж не лоукост? Мне тут подсказывают, что из Киева в Лондон много рейсов. Проблема в том, что из Лондона в Америку рейсы вылетают пучком где-то с 9-ти до 12-ти дня. Т.е. если прилететь в Лондон, правильно ли я понимаю, что у меня есть время до следующего дня, до 12-ти ночи?
Logged
Sergio
Active user

Posts: 4368


View Profile
« Reply #31 on: 10.09.19 , 18:09 »
Share Reply with quote

МАУ по большому счету тоже лоукост. И вообще лоукосты были взяты для примера.

Что касается Америки - какую америку вы имеете ввиду? Из Лондона, точнее из Хитроу в США десятки рейсов, в Нью-Йорк чуть ли не каждые пол-часа. Есть вылеты в США в 7-30, есть вылеты в США в 20-21.
Logged
Ulf
Active user

Posts: 3597


View Profile
« Reply #32 on: 15.09.19 , 12:09 »
Share Reply with quote

Выбрал Стамбул в итоге в качестве транзитного хаба - со своими нюансами.

Прошу подробностей. Транзит там безвиз для русских, украинцев?

С уважением, Ульф
Logged
Tr_Temp
Active user

Posts: 323


View Profile
« Reply #33 on: 15.09.19 , 14:09 »
Share Reply with quote

Выбрал Стамбул в итоге в качестве транзитного хаба - со своими нюансами.

Прошу подробностей. Транзит там безвиз для русских, украинцев?

С уважением, Ульф

Туреччина - безвізова і для українців, і для росіян. Turkish Airlines непогано заробляють на транзитних пасажирах з наших країн.
Logged
Leonid
Active user

Posts: 231


View Profile
« Reply #34 on: 24.09.19 , 17:09 »
Share Reply with quote

На цей раз з приводу Thomas Cook. У нас білети цієї авіакампанії, виліт в жовтні із Лондону. Білети купува не я, тобто в цьому проєкті не у керма біля важелів, а десь там поряд. Статтю, на яку дав ссилку, прочитав по діагоналі, і перше що здивувало, що авіакампанія ще  буде деякий час існувати, там в тексті згадується навіть про наступний рік, але ціни різко пішли вгору.

Що мається на увазі про ціни? Якщо білети вже куплено-заброньовано, вони що їх анулюють та виставлять нові ціни? Я вже не питаю про те, щоб проапгрейдити квитки в аеропорту, скажімо, з економ класу на вищий, мабуть це тепер коштуватиме значно дорожче?

Оскільки ситуація гаряча і треба приймати швидкі рішення, як краще поступити: чекати, як воно буде далі йти, чи відмовитися від квитків і шукати альтернативи?

Чи можна тут провести аналогію з відмінами рейсів різних лоукостів, чи банкротство бренда це зовсім інше? Оскільки мова йде про сотні тисяч клієнтів, куди буде надходити інформація і як швидко? Ну, не з новин же її черпати? Персональний кабінет, електронна пошта? Але ж кількість клієнтів...

Logged
_vs_
Active user

Posts: 1356


View Profile
« Reply #35 on: 24.09.19 , 19:09 »
Share Reply with quote

Клієнтів "репатріюють" за кошт держави/страхування, але, НЯЗ, це стосується лише тих, які вже вилетіли Куком кудись на відпочинок. Заплановані куківські вильоти, наскільки зрозумів, тупо скасовані. Чи будуть і як повертати кошти за них — хз. Зараз у них найбільший шухер з часів Дюнкерка, деяких туристів взагалі в заручники спробували взяти, явно не до такої компенсації. Плюс викинули 22к працівників на мороз — тендітні британці до такого не звикли... Прямо попереджають, якщо турист вилетить туди якимось іншим рейсом, права на безкоштовну "репатріацію" він не матиме — це тільки для застряглих.
Щось не знайшов я там інформації, що а/к існуватиме далі і продовжуватиме польоти. Чув, що Кондор (доньку) німці підтримають і його це не стосується (це добре, в них бувають дуже цікаві акції навіть у Латинську Америку), але решту ТКшних пташок по ходу приземлили надовго:(.
Імовірно, коли цей шухер вляжеться, почнуться суди з виплатою компенсацій за скасовані тури та перельоти, але швидкість її навряд чи перевищуватиме стандартну процедуру повернення коштів за затримані рейси в ЄС, тобто це питання місяців, якщо не більше.
Оскільки для багатьох туристів гроші — не питання і вони хочуть відпочити, а рейси поскасовували, інші а/к користуються цим і задирають ціни. Але водночас полетять не всі і готелі будуть недозаповнені. Тому моя порада — користуючись нагодою, можна шукати "перпендикулярні" рейси (наприклад, з наших країв чи взагалі з материка, але не з UK та інших популярних ринків Кука) на Крит та інші обслуговувані Куком місця, де після відльоту цих "репатріантів" може стати дуже дешево і привітно до туриста.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 5307


View Profile
« Reply #36 on: 24.09.19 , 20:09 »
Share Reply with quote

WizzAir вже обіцяє знижки,  тим хто не зміг полетіти через Thomas Cook

https://cfts.org.ua/news/2019/09/23/wizz_air_reshil_spasti_nekotorykh_passazhirov_obankrotivsheysya_thomas_cook_55360
Logged
Leonid
Active user

Posts: 231


View Profile
« Reply #37 on: 24.09.19 , 20:09 »
Share Reply with quote

Ага, дякую. Почитаю може уважніше, щоб зрозуміти ситуацію в цілому. Але наразі треба забути про ці квитки і негайно розробляти новий маршрут, можливо залишивши ділянку Київ-Лондон, як транзит. Компенсація це поки що не головна морока. Кук був вибраний мабуть, як чартер між Лондоном і Флорідою.
Logged
fgc
newbee

Posts: 1


View Profile
« Reply #38 on: 28.02.20 , 18:02 »
Share Reply with quote

Тут на усмотрение сотрудников авиакомпании в европейском аэропорту и погранцов в Лондоне.
Могут  завернуть на любом этапе.
Я гражданин России, имеющий постоянный ВНЖ в Испании, сроком до ноября 2021 года. Испания мне уже дала гражданство, но я предпочитаю по Европе передвигаться с российским паспортом. Можно заглянуть всегда в Россию или Беларусь без лишних заморочек. В июле 2019 года, я из Вильнюса возвращался домой в Барселону. Но билет был только через Стенстед, лоукостовый аэропорт Лондона, где нет транзитной зоны. В аэропорту Вильнюса тамошние работники час выясняли, могут ли они меня отправить таким маршрутом. Два раза приходил отказ от начальства, два раза мне давали надежду. Разговор шёл на испанском языке м английскими вкраплениями. Потом, когда мы перешли, вдруг, на русский, работники аэропорта мне были супер благодарны, так как с английским у них не очень-то и получалось объяснить мне, я английский спецом игнорировал, как они русский вначале. :-) Я приехал в аэропорт за пять часов до вылета, зная всю эту бюрократию и впервые используя такой транзит. Я им уже так надоел, что они поставили мне разрешительный штамп в посадочный талон, чтобы только отвязаться. Формула такая, что, если ты имеешь ПОСТОЯННЫЙ ВНЖ (постоянный, не временный: для Испании временный это ВНЖ в течение первых пяти лет, потом наступает постоянный) в странах ЕС или Европейского Экономического Сообщества, то ты имеешь право на 24-ти часовой транзит через Лондон, с выходом из транзитной зоны. В Аэропорту Стэнстеда пограничник меня выпустил за полминуты. Видно, они уже там привыкли к такому транзиту. Никаких вопросов не было ко мне. Я так понял, что в европейских аэропортах, особенно в Восточной Европе, они не хотят показать свою некомпетентность, поэтому и пуляют пассажиров. Но, проявив достаточно настойчивости, осуществить такой транзит можно вполне.
Logged
kop
Active user

Posts: 6574


View Profile
« Reply #39 on: 28.02.20 , 18:02 »
Share Reply with quote

Quote
. Испания мне уже дала гражданство, но я предпочитаю по Европе передвигаться с российским паспортом. Можно заглянуть всегда в Россию или Беларусь без лишних заморочек.
Эммм, ЧИВО?
Не объясните глубину мысли, а то у меня рушится мировоззрение?
« Last Edit: 28.02.20 , 19:02 by kop » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!