Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.10.18 , 14:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Одноденний виїзд з Рима до Неаполя

Pages: 1 [2] 3
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Одноденний виїзд з Рима до Неаполя  (Read 1475 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 01.08.18 , 09:08 »
Share Reply with quote

1 жовтня в 16 годині прилітаю в Неаполь Ryanair, 5 жовтня о 17 з копійками їду Italo на Рим.

Планую подивитись Помпеї, сходити пару треків навколо Везувія, сплавати на Іскья, відвідати Амальфітанське узбережжя, покупатись в морі,глянути на Сольфатару чи якийсь інший діючий кратер в околицях (якщо такі є). В Неаполі планую глянути Каподімонте та пару основних соборів. Дивитись детально саме місто не планую. Їде нас дві людини.

Поки що маю такі питання :

1. На сайті Unicocampania загальну карту мережі та якийсь загальний планувальник я так і не знайшов. Виходить що схеми маршрутів, тарифи та розклад треба дивитись окремо на сайтах кожної транспортної кампанії, яка входить в консорціум?

2. В описі 3-денної Campania>artecard на сайті  написано "Use of public transport is limited to reaching the places included in Artecard" та  except for the Sita Sud lines for Sorrento / Positano / Amalfi (special tariffs)
http://www.campaniartecard.it/artecard/en/card/whole-region-3-days.В той-же час, в пдф-кі з описом написано "this card allows you to move all over the regional area of Campania, using bus,rail and cable service run by the companies as indicated above.

Тому незрозуміло - чи я можу їздити по всій Кампанії будь-якої компанією з консорціума, чи  тільки до туристичних об'єктів на які діє Artecard.

Бо я планую піднятись з Castellamare di Stabia канаткою нагору, і звідти вже пішки до Positano. Канатка керується EAV, яка в консорціум входить.

Є ще проїздні Unico Costiera  на Амальфітанське узбережжя, але в їх описі написано що з EAV вони діють тільки на автобуси та залізницю.

3. Чи є якісь проїздні на катери між островами чи нічого кращого чим брати разові квитки немає? На сайтах компаній-операторів наче нічого такого не знайшов, але враховуючи що там не те що англійська, а навіть італійська версія некоректно працює - то може щось і упустив.

4. Я розумію, що в цій частині Італії розклад - річ доволі умовна і краще мати запас по 15 хвилин мінімум.  Але якщо автобус в розкладі є то який шанс що він просто не приїде (як це інколи буває у нас)?

5. Наскільки цікавий залізничний музей? Чи дублюється там опис експонатів англійською? Графік роботи у нього доволі дивний і виходить що треба під нього підлаштовувати маршрут.

Буду вдячний також і за інші поради

« Last Edit: 01.08.18 , 09:08 by interfan » Logged
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 02.08.18 , 08:08 »
Share Reply with quote

Планую подивитись Помпеї, сходити пару треків навколо Везувія, сплавати на Іскья, відвідати Амальфітанське узбережжя, покупатись в морі,глянути на Сольфатару чи якийсь інший діючий кратер в околицях (якщо такі є). В Неаполі планую глянути Каподімонте та пару основних соборів. Дивитись детально саме місто не планую. Їде нас дві людини.
4. Я розумію, що в цій частині Італії розклад - річ доволі умовна і краще мати запас по 15 хвилин мінімум.
Сольфатара закрыта для посещения по соображениям безопасности после того как в прошлом году погиб ребенок с родителями. И в обозримом будущем вряд ли откроется.
На Везувии как по мне надо сходить в один-единственный трек - от автобуса до кратера. Там есть сейчас городской автобус по гуманной цене в 2-70  в один конец (туристический будет стоить 10 за туда-обратно с двухчасовым ожиданием) - http://www.sitabus.it/evn-pompei-vesuvio/
В любой части Италии желательно иметь запас на пересадку не менее 30 минут. Хотя и этого не всегда хватает. Ночник Милан-Сиракузы, к примеру, сегодня привез в Салерно два с лишним часа опоздания.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 02.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

Дякую, значить Сольфатара в мінус.

Щодо Везувія, то планую походити побільше. Там на сайті національного парку є непоганий опис маркованих треків з картами та профілем висот. Мені це цікаво з професійної точки зору. Тому і цікавився, як там зручніше на старт\фініш маршрутів під'їхати громадським транспортом. Але судячи по всьому, нічого там немає і треба буде топати від вузькоколійки.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 02.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

Там є маршрутки від станції Ercolano Scravi http://www.vesuvioexpress.info/

І НЯР це найпівнічніша з "несистемних" маршруток в Італії. Маршрутники - аж надто нагадують наших, і так само курять в салоні і в такому ж стилі керують транспорним засобом. Коштує 10 євро туди-й-назад.
І  такі ж жуки - там вони хімічать щось з груповими квитками - тобто можна здається на трішки менше заплатити одночасно з оплатою проїзду за вхідний квиток і вони купують тоді груповий квиток і різницю лишають собі, щось таке. Але це добровільно, можна на цю пропозицію не приставати, а просто 10 євро за проїзд заплатити і вирішувати питання з вхідними квитками самостійно.
« Last Edit: 02.08.18 , 14:08 by Maxy » Logged
interfan
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 02.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

https://www.parconazionaledelvesuvio.it/wp-content/uploads/2018/07/CARTA-SENTIERI-VESUVIO_Fronte.pdf - от туристична карта з стежками, я думав може є якісь автобуси які б підвозили до крайніх хат в Ottaviano,Somma Vesuviano чи в Boscotrecase.

Але поки що оптимальним виглядає варіант туди "офіційним" автобусом, а вниз вже до вузькоколійки.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 02.08.18 , 17:08 »
Share Reply with quote

Прийшла відповідь від італійців щодо можливості використання Campania>artecard  у громадському транспорті:

"You can use the transport of the Consortium Unico Campania only for to go to our archeological sites. You can't use the Trenitalia regional trains from Napoli to Sapri and the cablecar for the Monte Faito".

interfan
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 13.08.18 , 18:08 »
Share Reply with quote

Вирішив таки розібратись що значить "You can use the transport of the Consortium Unico Campania only for to go to our archeological sites".

Бо теоретично будь-яку поїздку по Кампанії можна під це підв'язати ("живу тут в готелі, їду\повертаюсь в Помпеї з пересадками").

Написав в Unico Campania, кампанійське відділення Trenitalia та в EAV. За тиждень так ніхто і не відповів. Якщо я попрошу знайомих написати італійською - це збільшить шанси на відповідь?)

Може в когось є фото як виглядає цей проїздний  Campania>artecard і що на ньому написано? Бо нагуглити в нормальній якості не зміг.

nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 13.08.18 , 18:08 »
Share Reply with quote

Если ничего не изменилось проездной имеет вот такой вид  http://4.bp.blogspot.com/-wKMFNZjwVME/VLyyZzhdEoI/AAAAAAAAJWI/k-K56iVQodo/s1600/artecard2.jpg и дополнительной информации не содержит.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 13.08.18 , 20:08 »
Share Reply with quote

Дякую. Це я знаходив, але думав може на зворотньому боці щось написано. Виходить що там теж без конкретики.
В принципі, все рівно цей Artecard буду купувати (бо він суто на музеях та дорозі до них окупиться), а далі вже буду переконувати водіїв автобусів та контролерів в поїздах, що він діє на всю Unico Campania)
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 13.08.18 , 23:08 »
Share Reply with quote

В пунктах продаже есть какая-то дополнительная информация. Учитывайте что график работы этих пунктов весьма странный, например в Неаполе на жд вокзале он работал до 17 или 18 часов. Перед посещением музеев, советую закачать текстовые или аудиогиды, например в Помпеях без него будет не так интересно.
Также учитывайте что расписание транспорта местами соблюдается очень странно, например на станции Sorrento состав может показаться минут через 40 после последнего отправления по графику 
« Last Edit: 13.08.18 , 23:08 by nikooolay » Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Send this topic | Print
Jump to: