Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.10.18 , 19:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Одноденний виїзд з Рима до Неаполя

Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Одноденний виїзд з Рима до Неаполя  (Read 1469 times)
azh
Active user

View Profile
« on: 02.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Buongiorno!

Плануємо на 9 березня одноденний виїзд з Рима до Неаполя (двоє дорослих). Знайшов вранішній поїзд "Italo" по 9.90 Є з одного та можливість повернутись увечері тим же "Italo" по 14.90 Є з одного або "regionale veloce" по 12.30 Є з одного (тривалість -- приблизно на годину довше). Оскільки в Італії орієнтуюся не дуже добре, прошу підказати: 1) може, є якісь дешевші чи цікавіші варіанти; 2) як оптимально купувати квитки, якщо плануються ще відвідини по можливості чогось довкола Неаполя -- Геркуланум, Помпеї тощо. І чи це, останнє, реально в межах одного дня? Чи є в Італії (зокрема, в Кампаньї) регіональні квитки на зразок німецьких земельних чи чеських крайових? Буду вдячний досвідченим людям за пораду.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 02.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

1) може, є якісь дешевші чи цікавіші варіанти;
Є автобуси, але вони не настільки дешеві, щоб робити вибір на їх користь при наявних 9,90 квитках на швидкісні потяги ;)
2) як оптимально купувати квитки, якщо плануються ще відвідини по можливості чогось довкола Неаполя -- Геркуланум, Помпеї тощо. І чи це, останнє, реально в межах одного дня?
Імхо, якщо це day trip, то просто погуляйте по Неаполю. Щось ще вже буде занадто "галопом по європах"
Чи є в Італії (зокрема, в Кампаньї) регіональні квитки на зразок німецьких земельних чи чеських крайових?
Не у всіх регіонах, стосовно регіо у Кампаньї можна почитати тут - http://www.trenitalia.com/tcom/Treni-Regionali/Campania (в т.ч.тарифи). Також майте на увазі, що у багатьох випдаках в Італії є ще змога погратися з терміном дії регіо квитка чи міжнародним SCIC-NRT
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 02.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Есть 3-хдневный проездной Campania artecard который действует на весь транспорт в регионе Campania
Стоит 32 евро (25 если вам до 25 лет включительно) в стоимость водит посещение 2-х музеев
Посещение Помпеи и Геркуланума суда по
http://www.pompeiisites.org/Sezione.jsp?titolo=Tickets+and+Info&idSezione=3352 стоит по 11 евро.

На жд билет на электричку действует не только на выбранную вами, но и на все последующие в течении 3-х или 4-х часов - что позволяет проехаться у ускоренной электричке по цене вашего билета.
Насчет реальности в пределах дня - на дорогу в Помпеи закладывайте 1,5..2 часа и 3...4 на посещение самого комплекса
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 02.03.18 , 17:03 »
Share Reply with quote

Если у вас только один день - забудьте про что-то кроме собственно Неаполя. Вот с ночевкой можно замутить что-то более интересное - первый день в Неаполе, а во второй день с утра можно взять туристический hop-and-hoff автобус, который за один день охватывает Везувий и либо Помпеи либо Геркуланум.
http://www.tramvianapoli.com
azh
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 02.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Дякую всім за поради. Квитки до Неаполя на "Italo" по 9.90 Є взяв, а зворотні квитки на "Regionale", наскільки пригадую, беруться не на конкретний поїзд і час - треба просто закомпостувати перед посадкою. А щодо конкретних планів у Неаполі - ще подумаємо і почитаємо. 
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 04.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

1 день на Неаполь - найгірше, що можна придумати.
В перший день центр важко сприймається, Ви не зможете побачити його красу за брудом і мотлохом.
В Неаполь краще одразу не менш ніж на 3 приїхати, щоб перші дні ви перестали зважати на бруд і сміття і зуміли роздивитись який він гарний.
В гіршому разі можна просто не ходити в історичний центр, а зосередитись суто на районах Chiaia і Vomero. Ці райони дуже доглянуті і історичних цікавинок в них досить.
Если у вас только один день - забудьте про что-то кроме собственно Неаполя.
ну або навпаки, у такому разі можна було б зосередитись на південних передмістях.
Власне все цікаве за межами Неаполя за день не оглянути.
Там з найважливішого - Помпеї, Геркуланум, Везувій, і амальфітанське узбережжя (хоча б Позитано для початку).
Особисто я зумів упхати Геркуланум, Везувій і Помпеї в один день, але вийшло дуже погано (в Помпеї я заходив години 1,5 до закриття, бігав по них з висолопленим язиком і виходив майже на годину після закриття, бо як виявилось після закриття - там де-факто ще досить довго можна ходити, бо через гігантську площу охорона дуже не скоро зможе всіх вигнати, просто через гучномовці постійно транслюють вимогу вийти, але я ще годину лазив). Це при тому, що мені була відома місцевісць і circumvesuviana, бо у попередній день я катався на вузькоколійці просто навколо Везувія по периметру і потім з Сорренто їздив автобусом на амальфітанський бік. Якби не ця підгодтовка - я б мабуть не встиг на другий день поєднати Геркуланум, Везувій і Помпеї навіть з таким "зажовуванням" Помпеїв.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 04.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Чи є в Італії (зокрема, в Кампаньї) регіональні квитки на зразок німецьких земельних чи чеських крайових?
Не у всіх регіонах, стосовно регіо у Кампаньї можна почитати тут - http://www.trenitalia.com/tcom/Treni-Regionali/Campania (в т.ч.тарифи). Також майте на увазі, що у багатьох випдаках в Італії є ще змога погратися з терміном дії регіо квитка чи міжнародним SCIC-NRT
тут ще варто подати посилання на сайт тарифного консорціума http://www.unicocampania.it/

P.S. я дивлюсь тариф unicocampania міняється радикально щороку. У них кілька років тому були халявні проїзні на день (і за 20 євро - проїзний на всю Кампанію на 3 дні), потім поміняли правила і в проїзних стало треба писати ручкою звідки і куди - що позбавило можливості їздити до обраної зони в різних напрямках, а цього року - дивлюсь взагалі проїзні на день прибрали)
« Last Edit: 04.03.18 , 23:03 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 04.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

А взагалі огляд визначних місць лише суто у сухопутних передмістях Неаполя - вимагає 2,5-3 днів (мінімум 2 дні на те що на південь від Неаполя і до 1 дня на всяку там Сольфатару і все інше на півночі).
Я мушу сказати, що був у Неаполі двічі, сумарно більше 5 днів і далеко не усе побачив.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 04.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

Есть 3-хдневный проездной Campania artecard который действует на весь транспорт в регионе Campania

не на весь, а на те которые входят в консорциум Unicocampania
причём Trenitalia в него то входит то выходит
последний раз вроде вошли в сентябре 2017го (но мало ли, это Италия, тем более не лучшая её часть в этом плане)
http://www.retesei.com/trasporti-trenitalia-rientra-nel-consorzio-unicocampania/
но я бы уточнил, а то здесь
http://www.campaniartecard.it/artecard/it/card/tutta-la-regione-3-giorni
только
treni Circumflegrea, Cumana e Circumvesuviana
хоть на сайте unicocampania написано что Trenitalia входит в список

azh
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 05.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

1 день на Неаполь - найгірше, що можна придумати.

Не можу з Вами сперечатись, особливо з огляду на Ваші знання і досвід. На свій захист можу сказати лише одне -- обмежений час, а хотілося бодай зазирнути в ті краї. Буду намагатись якось оптимізувати плани з урахуванням Ваших порад і своїх можливостей.

Ще раз дякую всім за поради.
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Jump to: