Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.10.18 , 19:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Поїздом через кордони Словаччина--Угорщина та Угорщина--Хорватія

Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Поїздом через кордони Словаччина--Угорщина та Угорщина--Хорватія  (Read 886 times)
azh
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 05.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Відверто кажучи, Tabo, Ваша схема маршруту для мене трошки нова, бо я прокладав його від Гедєшголом до Дєйкейнєш, а не до Нодьканіжа. Там маршрут трохи інший, саме через Сомботгей. Ваш виглядає привабливіше, бо, здається, в ньому можна спробувати організувати зупинку у Дьйорі, щоб походити по місту. У моїй схемі доводилося три чи чотири години чекати в Дєйкейнєші. Але час іще є, спробую ще раз уважно порівняти можливі варіанти.

Маю ще одне питання відносно міжнародного угорсько-хорватського  квитка "туди й назад". Який термін його чинності? Чи зворотний квиток береться на конкретну дату, чи зворотна подорож просто має вкластись у вказаний термін чинності?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 05.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Відверто кажучи, Tabo, Ваша схема маршруту для мене трошки нова, бо я прокладав його від Гедєшголом до Дєйкейнєш, а не до Нодьканіжа. Там маршрут трохи інший, саме через Сомботгей.

Система может заниматься минимализацией персадок, когда расстояния побольше.

С уважением, Ульф
tabo
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 05.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

...бо я прокладав його від Гедєшголом до Дєйкейнєш, а не до Нодьканіжа.
Тут логіка проста, бо є однозначна прив'язка до транскордонного Будапешт-Загреб, а Nagykanizsa це якраз те місце, де є сенс його ловити. Так не треба буде сидіти десь в селі серед поля.
в ньому можна спробувати організувати зупинку у Дьйорі, щоб походити по місту.
Без проблем, тим більш там зал.вокзал в самому центрі. Якщо використовувати стиковки зі скріну, то тоді треба виїхати з центру Братислави десь о 10:хх (зі встиганням на 801 автобус о 10:46 і далі на потяг у Райці на 11:09). Якщо ж хочеться закласти більше часу на огляд Дьйора, то просто тоді треба буде виїхати з Братислави раніше (напр. потягом з Петржалки о 8:49, тоді у Дьйорі будете о 10 ранку). Схожим чином є змога "додати" зупинку ще десь чи на зворотньому шляху

Маю ще одне питання відносно міжнародного угорсько-хорватського  квитка "туди й назад". Який термін його чинності? Чи зворотний квиток береться на конкретну дату, чи зворотна подорож просто має вкластись у вказаний термін чинності?
1 місяць, говорите дату початку при купівлі (by default "день продажу"). просто має вкластися у термін чинності
azh
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 05.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

Дякую, спробую максимально скористатися Вашими порадами.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 06.03.18 , 00:03 »
Share Reply with quote

Тільки перед мандрівкою перевірте розклад на конкретний день, бо я навів загальний, але у MAV час від часу можуть бути якісь мінімальні зміни і т.д., тож краще перестрахуватися і зайвий раз заглянути в ельвіру, щоб не було сюрпризів
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 06.03.18 , 11:03 »
Share Reply with quote

Тут логіка проста, бо є однозначна прив'язка до транскордонного Будапешт-Загреб, а Nagykanizsa це якраз те місце, де є сенс його ловити. Так не треба буде сидіти десь в селі серед поля.

Если просить ч-з Бобу, то цена вопроса Райка - Декеньеш хорошо падает.

Правда, на ст. Nagykanizsa дает мало времени на пересадку.

С уважением, Ульф
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: