Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.04.18 , 20:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев

Pages: 1 2 [3] 4 5
Reply | Print
Author Topic: Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев  (Read 2671 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 21.03.18 , 04:03 »
Share Reply with quote

Sir Dem,  з Варшави у Жешув/Ряшів (Rzeszów)  ходить багато рейсів перевізника http://en.neobus.pl/
Також вони мають парочку рейсів до Перемишля.
Квитки у цього Neobus досить недорогі. Якщо графік перемишлянських рейсів не влаштує,  то можете спокійно доїхати до Жешува,  а звідти регіональним поїздом до Перемишля. 
А з Перемишля в Україну є чимало варіантів (в денний час): київські ІС+,  одеський поїзд,  маршрутки до кордону і т.д.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 21.03.18 , 12:03 »
Share Reply with quote

Sir Dem,  з Варшави у Жешув/Ряшів (Rzeszów)  ходить багато рейсів перевізника http://en.neobus.pl/
Також вони мають парочку рейсів до Перемишля.
Квитки у цього Neobus досить недорогі. Якщо графік перемишлянських рейсів не влаштує,  то можете спокійно доїхати до Жешува,  а звідти регіональним поїздом до Перемишля. 
Вималювався варіант:
необус Варшава - Ряшів 9:00 - 14:11
PR Ряшів - Перемишль 14:45 - 16:18
9ка до Медики 17:05 - 17:30
спроба за 2 години пройти ПМК і дістатися платформи.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 21.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

1. PR Люблін - Стальова Воля - там дійсно перший перегін поїздом до Zemborzyce? Просто викликає здивування те, що під 8-хвилинний переїзд видають окремий склад.
А що дивного? Там же якийсь рейковий автобус і все, це не лок і вагони
І тут же з приводу автобуса-дублера до Красника. У кого був досвід проїзду такими тимчасовими дублерами - там враховується перспективна заселеність складу з видачею додаткових автобусів чи можливий варіант їхати стоячи?
Враховується, але навряд в цей час там буде багато пасажирів
2. З приводу 5-хвилинної пересадки у Пшеворську - перемишлянський чекає у випадку запізнення?
Має, це ж хаб )))
3. Бачу, що до кордону у Медиці є великі комунальні (Євробус) автобуси 9-го маршруту, але найближчий рейс після прибуття у Перемишль лише о 18:15. Звідкіля відправляються маршрутки за 2 зл.? Безпосередньо від зал. вокзалу?
Спускаєтесь у підземний перехід (біля східного крила вокзалу) і йдете до кінця, маршрутки на Медику будуть стояти одразу біля виходу на іншому боці, але не факт, що так вийде швидше. По-перше, маршрутки може і не бути (для тих країв після 17 вже пізно). По-друге, якщо вона і буде, то ще ж треба дочекатися заповнення, бо раніше вона не поїде. Тож треба враховувати і варіант, що в якийсь момент прийдеться просто пошкандибати на графіковий автобус.
4. Щодо перетину кордону пішоходом - на скільки там можна застрягнути, якщо враховувати, що це буде повернення у вечір останнього святкового дня - 1.05?
В кращому випадку все займе 15 хв., в гіршому хвилин 30
Судячи з даних бус.кому щодо руху в зворотному напрямку, автобуси до АС Західна з Шегинь їздять як мінімум щогодини і навіть після 22-ої?
Ні, кому вони там потрібні після 21? Я якось потрапляв, що і останню на 21 скасовували, тож краще орієнтуватися на 20 чи електричку

В принципі я розумію, що шанси встигнути на 6121 примарні, але навіть без того варіант хороший.
Чого це? Автобус приїде десь о 18:35 і у вас буде ще цілих 50+ хвилин. Я б тут навіть розраховував встигнути на львівську маршрутку на 20:00 і за 5 грн. під"їхати нею до Волиці, там тоді метрів 500 від зупинки (чи 300 від повороту) до Тщенця
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 21.03.18 , 15:03 »
Share Reply with quote

Спускаєтесь у підземний перехід (біля східного крила вокзалу) і йдете до кінця, маршрутки на Медику будуть стояти одразу біля виходу на іншому боці, але не факт, що так вийде швидше. По-перше, маршрутки може і не бути (для тих країв після 17 вже пізно). По-друге, якщо вона і буде, то ще ж треба дочекатися заповнення, бо раніше вона не поїде. Тож треба враховувати і варіант, що в якийсь момент прийдеться просто пошкандибати на графіковий автобус.
Скажем так - под поезд в 18:15 маршрутка скорее всего будет, причем с очень большой вероятностью она дозаполнится теми кто первыми прибежит с поезда и сразу уедет. А вот когда будет следующая...
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 21.03.18 , 17:03 »
Share Reply with quote

4. Щодо перетину кордону пішоходом - на скільки там можна застрягнути, якщо враховувати, що це буде повернення у вечір останнього святкового дня - 1.05?
В кращому випадку все займе 15 хв., в гіршому хвилин 30
Ого, не очікував такої відповіді. У страху очі великі, я начитався відгуків в мережі про великі пішохідні черги у пікові дати, щоправда більшість стосувалася саме руху в Польщу, а не назад. І в поєднанні з тим, що перехід буде у спільний святковий день 1.05 - подумав, що можна очікувати великих черг.

Судячи з даних бус.кому щодо руху в зворотному напрямку, автобуси до АС Західна з Шегинь їздять як мінімум щогодини і навіть після 22-ої?
Ні, кому вони там потрібні після 21?
Таке хибне враження склалося у мене після того, як побачив рейс із Західної до Шегинів прибуттям о 22.25. Подумав, що він того ж дня повертається назад.
Взагалі НЯР з Ваших слів - у вихідний день пік повернення пішоходів в Україну через цей ПП припадає на години до 18?

В принципі я розумію, що шанси встигнути на 6121 примарні, але навіть без того варіант хороший.
Чого це? Автобус приїде десь о 18:35 і у вас буде ще цілих 50+ хвилин. Я б тут навіть розраховував встигнути на львівську маршрутку на 20:00 і за 5 грн. під"їхати нею до Волиці, там тоді метрів 500 від зупинки (чи 300 від повороту) до Тщенця
З Волицею прекрасний варіант, я навіть не додумався подивитися на карту західніше Шегинів. Дуже вдячний Вам за поради і відповіді.
Взяв за основу варіант з попереднього свого посту.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 21.03.18 , 18:03 »
Share Reply with quote

У страху очі великі, я начитався відгуків в мережі про великі пішохідні черги у пікові дати, щоправда більшість стосувалася саме руху в Польщу, а не назад. І в поєднанні з тим, що перехід буде у спільний святковий день 1.05 - подумав, що можна очікувати великих черг.
Так, з України в Польщу там майже завжди великі черги на години, але у зворотному напрямі все набагато краще (поляки перевіряють швидше, VATники стоять у своїй окремій черзі та й загалом потік більш розосереджений по часу). Я ходив і ходжу там досить часто, але ніколи не бачив більше 10-15 людей в черзі з PL до UA
Таке хибне враження склалося у мене після того, як побачив рейс із Західної до Шегинів прибуттям о 22.25. Подумав, що він того ж дня повертається назад.
Ні, він ночує. Навіть в старі часи там після рейсу о 21 нічого не було
Взагалі НЯР з Ваших слів - у вихідний день пік повернення пішоходів в Україну через цей ПП припадає на години до 18?
Я б сказав десь з 15 до 19, але піком це важко назвати у порівнянні з напрямом UA->PL. Дійсно пік, коли навіть у маршрутку з Шегинь важко влізти, це перед великими святами (Різдво, НР, Пасха), тоді масово повертаються заробітчани і студенти, тобто окрім місцевого потоку додається багато "далеких"

З Волицею прекрасний варіант, я навіть не додумався подивитися на карту західніше Шегинів.
Там ще є варіант, що місцева маршрутка Ш.-Мостиська спеціально підвозить паксів на денні рейси електрички під саму платформу Тщенець, тобто навіть ті пару сотень метрів не треба йти, правда водій за підвоз бере +2 грн. Для 6121 це не надто актуально, бо маршрутки Ш.-Мостиська вже не ходять, а от для 6118 і 6115 це може бути корисно
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 21.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Стосовно автобусів - на маршруті Варшава - Ряшів бачу і neobus, і flixbus (polskibus). Між цими перевізниками є якісь принципові відмінності у якості послуг?
tabo
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 21.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Стосовно автобусів - на маршруті Варшава - Ряшів бачу і neobus, і flixbus (polskibus). Між цими перевізниками є якісь принципові відмінності у якості послуг?
У нео нормальні автобуси з прийнятною відстанню між сидіннями, у польскібуса автобуси зазвичай старіше, двоповерхові і набагато менше місця для ніг (флікси ніби обіцяли збільшити, але не чув, щоб хтось підтверджував фактичне зменшення крісел у старих автобусів задля досягнення цього ефекту)
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 23.03.18 , 15:03 »
Share Reply with quote

Прошу підказати ще такий момент. Якщо польскібус розпочав продаж квитків з ціни 25 зл. (всі рейси маршруту Варшава - Люблін на 1.05), то нижчої ціни вже не очікувати?
tabo
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 23.03.18 , 20:03 »
Share Reply with quote

Якщо польскібус розпочав продаж квитків з ціни 25 зл. (всі рейси маршруту Варшава - Люблін на 1.05), то нижчої ціни вже не очікувати?
Це дорого для цього сполучення, бо 25 зл. це майже їх "повна" максимальна ціна (28), тобто за такі гроші можна і перед відправленням купити. Імхо, варто почекати на акції, а якщо вже нічого до кінця квітня не буде, то тоді взяти за 25 у фліксів чи якоїсь іншої фірми, вони є там не єдині їздять
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5
Reply | Print
Jump to: