Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.18 , 03:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Print
Author Topic: Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев  (Read 4717 times)
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 23.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Прошу підказати ще такий момент. Якщо польскібус розпочав продаж квитків з ціни 25 зл. (всі рейси маршруту Варшава - Люблін на 1.05), то нижчої ціни вже не очікувати?
1 мая? Это праздник в Польше, поэтому выставили такую цену и дешевле вряд ли будет. Акции я бы тоже не ждал.
nosmoking
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 24.03.18 , 20:03 »
Share Reply with quote

Польскибас на 1 мая 19 злотых Варшава-Жешув 7:35-13:30
Польскибас едет с метро Mlociny туда долго пилить  ,но можно сесть и в самом центре  у Дома культуры экономия 1 час там есть автостанция.
на Жешув ходят одноэтажные автобусы ,можно забронировать место для ног чуть дороже.
Жешув-Пшемысль 14:45-16:18 регио есть и необас 14:11-15:45

В Пшемысле спускаетесь в переход слева вокзал,вам направо повернуть ,выходим с перехода и сразу слева пару обменников (Kantor) и возле них допотопные маршрутки по две злотых не нужно искать девятку.
Эти маршрутки ходят часто и допоздна , я в 22-00 уезжал , так что не переживайте что не уедете.Даже если поздно возвращаться можно договориться с попутчиками прямо в маршрутке и соседями по очереди на границе , я так уехал почти в полночь вызвали такси со Львова на 7 человек , скинулись по 130 грн ,ну там в Шегинях грачуют и местные таксисты ,уехать можно скинувшись.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 25.03.18 , 20:03 »
Share Reply with quote

PolskiBus (FlixBus) по деяких напрямках їздить не тільки з метро Mlociny,  a й з метро Wilanowska (наприклад,  в Люблін). 
W_777
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 25.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

Стосовно автобусів - на маршруті Варшава - Ряшів бачу і neobus, і flixbus (polskibus). Між цими перевізниками є якісь принципові відмінності у якості послуг?
У нео нормальні автобуси з прийнятною відстанню між сидіннями, у польскібуса автобуси зазвичай старіше, двоповерхові і набагато менше місця для ніг (флікси ніби обіцяли збільшити, але не чув, щоб хтось підтверджував фактичне зменшення крісел у старих автобусів задля досягнення цього ефекту)

Я бы тоже выбрал Neobus
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 26.03.18 , 02:03 »
Share Reply with quote

Я бы тоже выбрал Neobus
Я замечу что на маршруте Варшава-Перемышль будет пересадка, основной автобус едет в южные польские гребеня, а тех кому на Перемышль в Жешуве пересадят на микробус.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 26.03.18 , 13:03 »
Share Reply with quote

З відправленнями PB/FB з різних місць у Варшаві за напрямками я розібрався, дякую. Додатково вдалося взяти на 30.04 квитки туди/назад до Лодзі (за 1 і 7 зл.), щоб з'їздити туди на пів-дня в режимі експрес-туру.
З огляду на поточну ціну квитків на рейси обох перевізників до Ряшева та Любліна 1.05 все ж вирішив доїхати до Ряшева або Перемишля TLK Malinowski, 7:55 (Центральна) - 13:13 - 14:31. Другий клас з "завчасною" знижкою можна взяти за 51,10 зл.
Маю такі запитання:
1. Лінія, якою він зараз тимчасово прямує в обхід головних станцій Кракова, проходить околицями міста чи за його межами?
2. Маючи квиток на TLK до Перемишля, я не зможу вийти у Ряшеві і потім проїхати ділянку Ряшів - Перемишль на PR за цим квитком, так?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 26.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

1. Лінія, якою він зараз тимчасово прямує в обхід головних станцій Кракова, проходить околицями міста чи за його межами?
Формально це Краків, але дуже-дуже його далекі околиці. Знайдіть на мапі станцію Краків - Любоча і подивіться наскільки далекою є Dzielnica XVIII Nowa Huta. А залізниця там ще в західній її частині пролягає.
2. Маючи квиток на TLK до Перемишля, я не зможу вийти у Ряшеві і потім проїхати ділянку Ряшів - Перемишль на PR за цим квитком, так?
власне побічний наслідок залізничних реформ останнього десятиліття у Польщі - те що подібна можливість зникла (хоча не так вже давно - ще існувала). Тому - справді не можна.
Зараз їздити в регіональних поїздах по ПДСному квитку дозволяється лише при непланових збоях руху і всяких інших форс-мажорних обставинах. Іноді в явний спосіб тимчасово дозволяють на час ремонтів на конкретних ділянках.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 31.03.18 , 15:03 »
Share Reply with quote

З'явилось запитання по польскібусу. Читаю в багатьох звітах, що можна (було?) зарезервувати з доплатою місце біля столика або в першому ряді на другому поверсі. Втім зараз ні в існуючому бронюванні, ні в нових ніде не бачу такої опції. Вона зникла після об'єднання з фліксом?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 31.03.18 , 19:03 »
Share Reply with quote

З'явилось запитання по польскібусу. Читаю в багатьох звітах, що можна (було?) зарезервувати з доплатою місце біля столика або в першому ряді на другому поверсі. Втім зараз ні в існуючому бронюванні, ні в нових ніде не бачу такої опції. Вона зникла після об'єднання з фліксом?
Схоже,  що вони вже остаточно "мігрували"  на FlixBus'івську систему продажу квитків і така опція там зникла. 
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 01.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Дійшла справа до покупки квитків (другий клас) на TLK 13101 Malinowski з Варшави до Перемишля. Знайшов схему поїзда на http://www.vagonweb.cz/, бачу, що там поміж типових 8-місних сидячих купе є модернізований вагон B10nouz 141A, у якому 6 місць в купе. Звичайно хотілося б узяти саме цей вагон, але доходжу до вибору опцій і бачу, що вибрати бажаний вагон за номером неможливо. Явно можливо купити місця лише у єдиний веловагон без відсіків і з сидячками по двоє.
Є якась хитрість, щоб досягти бажаного? Якщо білети продаються таким чином - то наступний вагон відповідного класу продається лише після повного заповнення попереднього і тоді шанси побачити решту 7 пасажирів у відсіку на відправленні близькі до 100%?
І ще одне - я вірно зрозумів, що при інтернет-покупці на декількох пасажирів зазначається лише ПІ пасажира-покупця, а інших - ні?
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Print
Jump to: