Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.10.18 , 08:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
Reply | Print
Author Topic: Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев  (Read 5617 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 01.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

При купівлі через інтернет конкретний номер вагону виграти неможливо.  Можна лише обрати вагон "без перегородок"  (відкрита сидячка по 2 місця поруч),  або "з перегородками"  (сидячка у форматі купе).  Особисто,  я намагаюсь обирати вагони без перегородок.
Якщо купуєте квитки на декількох людей,  то вказуєте ім'я та прізвище лише одного пасажира.  При перевірці квитків кондуктору треба буде показати паспорт цього пасажира. 
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 01.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

так, але є "обхідний маневр".
Попри те, що можливість просити в конкретний вагон і конкретне місце просто тому що пасажирові якийсь вагон більше подобається - ПКП-IC справді вважає витребеньками, котрі навмисно не хоче виконувати, тому можливості робити такий вибір одразу на сайті пасажирам не показує.
Однак насправді така можливість є.

Справа у тому, що бажання пасажира сісти поруч з другом чи знайомим що вже купив квиток - ПКП вважає нормальним бажанням і дозволяє його здійснити.

Саме тому є можливість при покупці поставити пташку Rezerwacja obok miejsca już zajętego.

Але не бійтесь, Вам не доведеться перебирати всі місця у вагоні, щоб вгадати номер місця вигаданого друга.Там все простіше. Бо окрім можливості вводу номера того вагона і місця на котрому їде вигаданий друг - для тих хто таку пташку проставив є і простіший варіант - просто переставляєте пташку на Rezerwacja wskazanego miejsca (ця можливість схована до того часу, доки не обрана Rezerwacja obok miejsca już zajętego) - і все, вводьте вагон і місце.
Такий ось простий маневр.

Тобто можливість обирати вагон і місце - є, але ПКП її ховає, і показує винятково під приводом необхідності купити місце поряд з іншим пасажиром. При чому жодних додаткових перевірок потім не робиться (тобто нема перешкод в такий спосіб купити місце, поряд з котрим насправді немає жодного зайнятого місця).
« Last Edit: 01.04.18 , 23:04 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 02.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

О,  чудово)  А я раніше ніколи не звертав увагу на цю опцію.  Треба буде спробувати
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 02.04.18 , 11:04 »
Share Reply with quote

Дякую за наведення на вірний шлях.
У мене вийшло так. Потрібні були 4 квитки, і після встановлення пташки біля "Rezerwacja obok miejsca już zajętego" опція "Rezerwacja wskazanego miejsca" ясна справа не з'явилася, очевидно через те, що я захотів більше 1 місця. Після цього обрав 1 пасажира - і що цікаво, знизу з'явились одночасно обидві можливості. Я перевірив, чи дійсно це те саме шестимісне купе (прописав місце х7, яке наявне у 8-місних купе, але відсутнє у цій модифікації) - система справді відповіла, що такого немає. Після цього купив одне місце біля вікна в бажаному вагоні. І вже був би щасливий, але потім замість примітивного докупу решти 3 місць по одному почав експериментувати з покупкою трьох, двох, одного поряд з придбаним і врешті-решт напоровся на відмову системи продавати мені квиток через 5 відмов від оплати :D Прочитав побажання системи читати правила РКР-ІС і тепер чекатиму очищення списку ануляцій, аби докупити три квитки.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #44 on: 02.04.18 , 12:04 »
Share Reply with quote

І вже був би щасливий, але потім замість примітивного докупу решти 3 місць по одному почав експериментувати з покупкою трьох, двох, одного поряд з придбаним і врешті-решт напоровся на відмову системи продавати мені квиток через 5 відмов від оплати :D Прочитав побажання системи читати правила РКР-ІС і тепер чекатиму очищення списку ануляцій, аби докупити три квитки.

Заведіть інший акаунт і не гайте час даремно. Не знаю як зараз, а колись блокування після 5 несплат не зникало до самого відправлення потяга.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 02.04.18 , 16:04 »
Share Reply with quote

Так і вчинив. Все ж дивне правило, враховуючи що для нового акаунту я вписав те ж ПІ та пошту, змінивши лише логін. Вірніше, дивним мені видався сам той факт, що система навіщось зберігає в історії всі мої відміни.
В порядку офтопу - наш букінг після цього видався мені достатньо передовою системою бронювання.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #46 on: 18.04.18 , 13:04 »
Share Reply with quote

Перепрошую за дещо офтопне запитання.
Дорогою "туди" під час заповнення міграційної картки РБ у розділі ціль візиту необхідно підкреслити "транзит" і у сусідньому рядку, що стосується сторони запрошення і населеного пункту - зазначити кінцеву точку маршруту?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #47 on: 17.05.18 , 19:05 »
Share Reply with quote

Як Ваша поїздка пройшла?
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #48 on: 17.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

У підсумку в усіх чотирьох учасників поїздки - найкращі враження.
Прохід білоруського кордону і на в'їзд - у Новій Гуті, і на виїзд - у Бресті пройшов майже непомітно. У першому випадку без слів отримали штампик, у другому - прикордонник запитав лише куди їдемо і з якою метою. Ну і для мене стала несподіванкою відміна міграційних карток. Про поляків написав у темі про безвізовий досвід - також все пройшло неочікувано просто.
БЧ як завжди на висоті. Штабний купейник 603-го - це взагалі одна з найкращих моїх поїздок залізницею. Бездоганним було все - стан вагона, чистота, клімат у вагоні, дії провідників, постільне, санвузли, підписаний начальником з печаттю прейскурант товарів і навіть "Вы шуміце бярозы" в динаміку. Словом, це був еталон, і прокинулися ми о 5й ранку з чистими думками і зарядом сил на день.
Автобус Пінськ - Варшава був завантажений відсотків на 70%, човників помічено не було. В основному молодь і люди середнього віку. Коли під'їжджали до ПП "Варшавський міст", побачили чергу в два ряди з автобусів - напружились, але то все виявились нерегулярники (польські в основному), яких ми благополучно обійшли і в першу чергу зайшли на контроль.
Польща безумовно вражає українця, який вперше перетинає західний кордон.
Попередньо орендували на Грибовській квартиру через букінг, більш ніж задоволені. Прекрасне розташування у центрі за хорошу ціну, поряд історичний центр і центральний вокзал, Бєдронка біля під'їзду. Кому потрібно буде - можу скинути реквізити. З міського транспорту я закохався у трамвай і SKM. Придбали у перший день вікендовий груповий проїзний, накаталися в волю.
На рейсі фліксів Варшава - Берлін був саме тру-фліксівський бус. Засіли на другому поверсі, умови проїзду мені також сподобалися. Туди йшли чітко за графіком, на зворотному рейсі до кінцевої водії дозволили собі їхати швидше, в результаті чого у Варшаву повернулися на 20 хв. раніше графіка.
Лодзь звичайно контрастна, місцями лоск, місцями - побита часом. Але не пожалкували, що з'їздили. Там варто побувати. Єдине, що 4 години явно мало навіть на те, щоб детально обійти центр.
Окремо похвалю пиво. Навіть те, що пробували з мережевої продукції - здалося на голову вище, ніж український ЧОС.
Також не пожалкував, що обрали залізницю дорогою назад. Однозначно треба було спробувати на велику відстань, щоб відчути швидкість, комфорт і різницю з нашими денними перевезеннями. Бонусом стало те, що після відчеплення вагонів до Криниці у Тарнові наш вагон став останнім, з'явилася можливість спостерігати дорогу через хвостове вікно.
Відкриттям став Перемишль. Думали, що отримаємо прохідне прикордонне містечко, а побачили цілком достойне для огляду на день-два місто-музей. Дев'ятка до кордону приїхала за розкладом, їхали в порожньому бусі, у перевізника навіть акція була на честь святкового дня - тариф замість 2,70 становив 2,0 зл. Так само в самоті пройшли кордон, 15 хв. без поспіху від кінцевої буса до повороту на АС у Шегинях. Єдине розчарування - наш розрахунок закупитися додому розбився об заборону торгівлі у вихідні дні в Перемишлі та окрузі.
Після всього побаченого старенька ЕР2 і шанхайська нецивілізована метушня на привокзальній Львова різко опустили нас на грішну землю :)
Ще раз дякую Вам, Dhr_Igor, і всім, хто допоміг порадою.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #49 on: 17.05.18 , 23:05 »
Share Reply with quote

Дякую за звіт!  Радий,  що поїздка пройшла вдало :)
Щодо варшавського транспорту,  то там в них окрім SKM є ще окрема залізнична лінія WKD,  але коли буваю у Варшаві,  все якось не вдається нею проїхатись. 
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8
Reply | Print
Jump to: