Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.08.18 , 15:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8
Reply | Print
Author Topic: Чернигов - Брест - Варшава - Люблин - Хелм - Здолбунов - Киев  (Read 5036 times)
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 17.05.18 , 23:05 »
Share Reply with quote

Так, теж заглядався в спокусі обкатати WKD, але якщо їхати - то до Гродзиська, а часу геть не вистачало на виїзд туди-назад. Так само і з лодзьським заміським трамваєм.
В цілому у мене викликало захоплення те, як на такій обмеженій кількості колій уживаються чотири різних перевізники.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 16.06.18 , 18:06 »
Share Reply with quote

Панове, попрошу допомоги порадами ще раз.
У відпустку хотілося би з'їздити в Будапешт на 3-4 дні. Виїхати бажано на наступному тижні, а планувати - через наявність конкретики по часу і бюджету - почав лише вчора. Одразу з'явився найпростіший варіант: 13м до Чопа, там на юкомівський автобус до Будапешта. Так само назад. Але, по-перше, з квитками до Чопа на наступний тиждень уже проліт (реально розраховувати лише на РІЦ за добу), по-друге, 800 грн. за бус не те щоб приємна ціна для внутрішньої жаби за таку просту поїздку. Тобто дорогою туди за ті ж гроші мені захотілось чогось цікавішого.
Тому намалював такий варіант:
- 97 Київ - Ковель 21:23 - 7:32, нижній плац 120 грн.,
- 751 Ковель - Холм 8:37 - 10:25, 210 грн. (тим паче хотілося обкатати ще минулого разу),
- PR або TLK Холм - Люблін 11:00 - 12:00 120 грн.,
- прогулянка по Любліну,
- бус Люблін - Краків 15:52 - 20:58 32 зл.,
- зупинитися у Кракові на 2 дні,
- флікс Краків - Будапешт 8:45 - 15:45 69 зл. Бачу, що там є варіанти з різними маршрутами. Безсумнівно, хотілося б проїхати прямою дорогою через Татри, повз Ружомберок та Зволен. НЯР, цей рейс о 8:45 - саме такий?
- зупинка у Будапешті на 3 доби,
- флікс Будапешт - Краків 6:55 - 13:55 49 зл.,
- ІС Мехоффер Краків - Перемишль 14:43 - 17:36 45 зл.,
- бус №9 Перемишль - Медика 18:15 - 18:45,
- перехід кордону,
- чим вийде - до Львова,
- 43 Львів - Київ 1:01 - 8:48, 195 грн. К.
Хвилюють питання:
1) якщо заходимо й виходимо через Польщу - якихось додаткових вимог у зв'язку з транзитом через Словаччину і перебуванням в Угорщині не буде?
1а) якщо все ж надумаємо повертатися бусом Будапешт - Чоп - запитань в угорців на виході не буде?
2) чи є сенс переживати за 45-хвилинну пересадку у Кракові на зворотньому шляху?
Ну і якщо хтось прокоментує якийсь із етапів своїм спостереженням або альтернативним варіантом - буду вдячний.
« Last Edit: 16.06.18 , 18:06 by Sir Dem » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 16.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

А які взагалі можуть бути запитання щодо подорожей всередині шенгену і виїзду з нього тим шляхом, яким вам зручно? Це ж ЄС, а не "мутний союз", де українців висаджують з поїзда Київ - поребрик-сіті:)
Я літав з Польщі в Італію, а повертався через Румунію (чомусь на вильоті моїй супутниці поставили італійський штамп, а мені ні), у потязі Ковель - Холм просто відповів, що їду до Варшави (при цьому мав усі роздруківки, а в Варшаві ночував перед вильотом), а румуни перепитали, чи прямую в Україну (це справді так було, але через 4 дні).

Також навіщо переплачувати за бус із Будапешта, якщо потягом з розбивкою дешевше? 2 клас Будапешт - Загонь 5160..5855 форинтів, човник до Чопа пару-трійку євро і далі (Загонь 14:37 - Чоп 15:55) на 81 або (18:29 - 19:47) на 13. На угорський сегмент можна взагалі купити онлайн, також як варіант зробити паузу в Дебрецені і погуляти там.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 16.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Ще одне - з якою валютою краще всього їхати до Угорщини? Обміняти євро наперед чи знімати на місці в банкоматі?
sean
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 16.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Я ніколи в Україні форинти не купував (вони є тут взагалі?). Частіше карту юзав в мадяр. Знімати в банкоматі ніколи не було надто вигідно за винятком пакетів обслуговування вищого класу. Можете і єври там продати.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 16.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

_vs_, тут спрацьовує фактор "все що вперше" - а раптом щось не так :)
За ідею із Загонню дякую. Просто у мене чомусь відклалося в пам'яті після швидкого перегортування чопської теми, що там не менше тисячі за все до Чопа. Виходить близько 600 грн. - прекрасно. Єдине, що мене стримує - це те, що за ціною купе з Чопа на 81 або 13 можна взяти люкс на 43 зі Львова - і вийде майже 1 на 1, якщо порівнювати шлях Б - Краків - Перемишль - Львів і Б - Загонь - Чоп - Львів.
upd. Згадав про 45й! Місця на маршрут Ужгород/Батьово - Ніжин є, але лише верхні. За схемою здається ще не все в продаж надходило.

sean, дякую. Тоді напевно зупинимось на євро для поточних витрат і на оплатах карткою. А як у мадярів з оплатою нефоринтовими картками? Там такий же принцип, як і у поляків - ти повинен наперед сказати, у якій валюті провести транзакцію? Чи списання можливе лише у форинтах?
« Last Edit: 16.06.18 , 20:06 by Sir Dem » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 16.06.18 , 21:06 »
Share Reply with quote

Якось неочікувано у цій темі почали про Будапешт))

А як щодо такого варіанту:
1) Будь-чим з Києва до Львова. Якщо не буде нічого дешевшого, то хай навіть і 749-м (14.07-19.50)
2) Львів-Чоп на 601 (20.40-03.31)
3) Підкидишем Чоп-Захонь (05.30-04.48)
4) Захонь-Будапешт на 619  BEREG IC (05.19-09.37), або якщо на нього не встигете, то на 6207  S (05.53-11.32)

Я таким варіантом їздив минулої осені

Щодо форинтів, то минулої осені я обійшов з 20 львіських обмінників, а їх так і не знайшов. Так і доїхали до Будапешту без їхньої валюти))

А як у мадярів з оплатою нефоринтовими картками? Там такий же принцип, як і у поляків - ти повинен наперед сказати, у якій валюті провести транзакцію? Чи списання можливе лише у форинтах?
Залежить від налаштування терміналу. Деякі відразу в форинтах знімали, а деякі пропонували в доларах або навіть у гривнях (сам обираєш перед тим як вводити пін-код). Але я весь час, при оплаті карткою, намагався розраховуватись саме форінтами, бо часто ті всі альтернативні пропозиції в інших валютах йдуть по невигідному курсу та й ще з подвійною конвертацією.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 16.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Дякую, але вже придбав квитки на 97й і настроїлись на Краків. +мені особисто страшенно цікаво проїхатися через словацькі Татри.
Наче розібрався із сайтом mav, тепер чекатиму відкриття нового вагона на 45й з Ужгорода. Прочитав у чопській темі про можливе нерозуміння касиром у Загоні англійської. Якщо сказати "Чоп" і показати два квитки - питань у відповідь не буде? :) НЯР, сісти у підкидиш треба завчасно, контрольні процедури проводяться завчасно у вагоні?
sean
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 16.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Все в Загоні буде добре. «Чоп» вони і на слух сприймають. І показаних два пальці зрозуміють. І термінал мають :)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 17.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

- ІС Мехоффер Краків - Перемишль 14:43 - 17:36 45 зл.,
тиждень тому їхав ним з Вроцлава до Ченстохови-Страдом.
Запізнення по Вроцлаву було 90 хв, в Ченстохову - привезли 105 хвилин запізнення.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8
Reply | Print
Jump to: