Маршрутну швидкість можна підняти шляхом видовження до Києва за рахунок більшої швидкості на ділянці Київ - Львів. Для проїзду по повному маршруту поїзд буде непридатний, адже тоді час в дорозі Ужгород - Київ буде більше 9 годин.
Хіба що розраховувати на те, що більша частина пасажирів буде змінюватись по Львову. Цього можна досягти введенням обмежень на попередній продаж квитків по маршруту Київ - Закарпаття на більшу частину місць.
Тоді по повному маршруту поїдуть лише тоді, коли не буде інших варіантів, як це зараз спостерігається в сидячому вагоні поїзда 17/18 Харків - Ужгород у пікові періоди.
туда бы трансформер неплохо зашел, полагаю, но в более человечески удобном исполнении, чем сейчас, ибо классическая сидячка будет в пути в обе стороны не менее 19 часов, а это уже приведет либо к неудобному отправлению, либо неудобному прибытию