Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
07.12.19 , 14:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Загальні пропозиції та їх обговорення

Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]
Print
Author Topic: Загальні пропозиції та їх обговорення  (Read 54412 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #220 on: 20.09.18 , 07:09 »
Share

Ілон Маск десь там тихенько матюкнувся.
dan_lv
User

View Profile
« Reply #221 on: 24.04.19 , 13:04 »
Share

Чи можна якось лобіювати додати до 117/118 Київ-Чернівці причіпного вагону Київ-Вижниця? Розклад київського потяга і дизеля з/на Вижницю дуже добре стикуються.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #222 on: 24.04.19 , 14:04 »
Share

Можна після реалізації наших пропозицій по "Поїзду злучки", коли як мінімум один склад "Буковини" буде львівським.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #223 on: 24.04.19 , 14:04 »
Share

Можна після реалізації наших пропозицій по "Поїзду злучки", коли як мінімум один склад "Буковини" буде львівським.
І до часу, коли там буде ходити нормальний рухомий склад :)
tera
Active user

View Profile
« Reply #224 on: 14.10.19 , 16:10 »
Share

Чи не було б доцільно пустити 747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. до Львова з прибуттям о 0.40.
та відправленням до файного міста десь о 2.00 після Львів-Маріуполь  748Ш Тернопіль-Пас. — Київ-Пас.
Тобто ввечері з Тернополя після засцяної,але нічні баси є.А туди ті хто перепив кави до Кийова і побічно,до Тернополя,Хмельницького,на фонтани до Вінниці.Раз вже "злучки" нема.
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #225 on: 01.12.19 , 00:12 »
Share

Добрый день.
Кто может сказать почему у 239 есть 18 минут тех.остановка в Красне?
Благодарю.
SW7
User

View Profile
« Reply #226 on: 01.12.19 , 01:12 »
Share

Чи не було б доцільно пустити 747Ш Київ-Пас. — Тернопіль-Пас. до Львова з прибуттям о 0.40.
та відправленням до файного міста десь о 2.00 після Львів-Маріуполь  748Ш Тернопіль-Пас. — Київ-Пас.
Тобто ввечері з Тернополя після засцяної,але нічні баси є.А туди ті хто перепив кави до Кийова і побічно,до Тернополя,Хмельницького,на фонтани до Вінниці.Раз вже "злучки" нема.
tera, Ви молодець. на фонтан їхати зимою))) ще й сидячи вночі))) і з прибуттям о 7.30 ранку. Просто персик!)))

я взагалі вперше чую, щоб люди їздили дивитись на фонтан. он в харькові теж є світломузикальний фонтан і що, хто сідає на потяг чи виходе з нього, на фонтан милуються, але спеціально ніхто не їде. Чомусь так думаю, що у Вінницю тим паче на фонтан не приїздить майже ніхто?

якщо можна лягти в скорий поїзд і лежати за менші гроші. Да, не всі можуть заснути, я сам останнім часом не сплю, дуже багато карманників, просто епідемія. навіть як нічого не вкрадуть, то сумки псують своїми ножиками...
але навіть банально валятись на полиці легше, ніж сидіти. тим паче від Львова до києва і Поділля поїздів вистачає і можна обрати щось не надто затрапезне)))
« Last Edit: 01.12.19 , 01:12 by SW7 » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #227 on: 01.12.19 , 04:12 »
Share

Не бачу приводу для смішків. Взимку Львів вигребе, тому що це Львів, а ціна на ІС без + цілком помірна. Крім того, туди нічого немає увечері швидкого південним ходом.
tera
Active user

View Profile
« Reply #228 on: 01.12.19 , 15:12 »
Share

та відправленням до файного міста десь о 2.00 після Львів-Маріуполь  748Ш Тернопіль-Пас. — Київ-Пас.
tera, Ви молодець. на фонтан їхати зимою))) ще й сидячи вночі))) і з прибуттям о 7.30 ранку. Просто персик!)))
Очевидно Ви не постійний читач форуму..Бо інакше знали б,що люба пропозиція реалізується довго.Тому про фонтани зимою,це Ваш бздур. Це на літній графік.А взагалі туристи ідуть на МІСТО,атракції,фестивалі там...
Ви певно не знаєте,що таке прибуття це цимось.Можна оглянути місто за один день.Зранку відкриті всі храми,потім музеї та атракції.
Ваші смайлики ніщо.Ніхто з гуру не сказав проти.Бо як правильно вказав _vs_
Крім того, туди нічого немає увечері швидкого південним ходом.
Дякую.
Влітку був Одеса Львів,але купейний і зарано.

Щодо сидячи вночі.Да прибудет с тобой Сила(с) Пошук на форумі.
Ви взнаєте багато цікавого.Наприклад:про тестові поїздки Тарпана та Хуня в Ужгород з Кийова.Як там з часом?Га?Сидячи певно?

SW7
User

View Profile
« Reply #229 on: 01.12.19 , 22:12 »
Share

Очевидно Ви не постійний читач форуму..Бо інакше знали б,що люба пропозиція реалізується довго.
відслідковувати зміни, писати скарги до УЗ та організовувати їх від земляків я почав задовго до реєстрації тут))) Але зараз не про це. мою персону можете обговорити в особистому листуванні...
туристи ідуть на МІСТО,атракції,фестивалі там..
так у Вінниці ж нічого й немає, крім музею Коцюбинського, музею Пирогова, а також скелета мамонта і вороха радянських газет в краєзнавчому музеї)))
Ваша помилка в тому що Ви вчепились до Вінниці і приписали мені те, чого я не казав. покажіть мені, де я сказав, що не треба подовжувати цей поїзд до Львова? я сам  колись писав скаргу, щоб подовжили! Я просто уявив, як львів'яни їдуть всю ніч сидячи, щоб побачити у вінниці опудало сови, бивні мамонта і стару хвору липу, яку нібито садив коцюбинський) був я в отих атракціях вінницьких, крім мене там не було ні душі (крім музею пирогова, там було людей зо 3). Так що просто наступного разу підводя якусь аргументацію під певний поїзд, не видумуйте з потолка, а просто вкажіть на невивіз і т.д. щоб не було схоже на "Подумайте, что будет, когда турнир окончится и когда уедут все гости. Жители Москвы, стесненные жилищным кризисом, бросятся в ваш великолепный город. Столица автоматически переходит в Васюки. Сюда переезжает правительство. Васюки переименовываются в Нью-Москву, а Москва — в Старые Васюки. Ленинградцы и харьковчане скрежещут зубами, но ничего не могут поделать. Нью-Москва становится элегантнейшим центром Европы, а скоро и всего мира."
а сама пропозиція слушна, я ж не проти
Tags:
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]
Print
Jump to: