Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.09.18 , 12:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Ломбардія та Швейцаріяя

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Ломбардія та Швейцаріяя  (Read 1637 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 17.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Екзотика лише для євровилок. Наш "стандарт" без проблем лізе туди. А ось якраз ноутбук, - необхідно запастись адаптером, або там десь його брати. Готельчики та різні хостели зразу або в номерах ложать, або пропонують на рецепції.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Ну от мій маршрут був Marche - Domodossola . Google Transit показує що 7 зупинок я проїду за 8 хвилин. А по пдф-кам по зупинкам з сайта ATM - там 10 хвилин. Я ще пам'ятаю як здивувався - на Marche в поїзд сів вчасно згідно планувальника, а вже на під'їзді до Domodossola зрозумів що вже не встигаю на графікове відправлення поїзда до Como Nord Lago
interfan
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Екзотика лише для євровилок. Наш "стандарт" без проблем лізе туди. А ось якраз ноутбук, - необхідно запастись адаптером, або там десь його брати. Готельчики та різні хостели зразу або в номерах ложать, або пропонують на рецепції.

Я ще спочатку не зміг зрозуміти, що в поїзді оті дірки над головою біля гачків для курток - насправді розетки.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Ну от мій маршрут був Marche - Domodossola . Google Transit показує що 7 зупинок я проїду за 8 хвилин. А по пдф-кам по зупинкам з сайта ATM - там 10 хвилин. Я ще пам'ятаю як здивувався - на Marche в поїзд сів вчасно згідно планувальника, а вже на під'їзді до Domodossola зрозумів що вже не встигаю на графікове відправлення поїзда до Como Nord Lago
Щось я не можу знайти повноцінний розклад по станціям на сайті ATM. Можна посилання? Цікаво глянути.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Щось я не можу знайти повноцінний розклад по станціям на сайті ATM. Можна посилання? Цікаво глянути.

Я на карті вибрав станції і вже далі розклад по ним. Вийшли pdf-ки M5_305 та M5_312
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

я користувався додатком ATM для Андроїд і у мене завжди час був правильний.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

Я на карті вибрав станції і вже далі розклад по ним. Вийшли pdf-ки M5_305 та M5_312

ось це ?
http://orari.atm-mi.it/M5_305.pdf
по перших потягах прораховували? чи як?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 17.06.18 , 21:06 »
Share Reply with quote

Так, по першим та останнім.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 17.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

моя резервація на ICE "перетворилась в тикву", як мені пояснили на інфоцентрі.

Вам мали б відшкодувати її вартість. Після прибуття в Франкфурт треба було піти в Reisezentrum і заповнити форму для отримання відшкодування. Можна звісно і з сайту скачати форму та листом відправити, але тоді за марку доведеться платити, і невідомо чи буде в тому економічний сенс :).
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 17.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Так, по першим та останнім.
Ну не знаю. Може вони більш повільні. Наступного разу спробую перевірити якщо не забуду.
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: