Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.05.18 , 21:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Humenné → Praha (RJ 1020)

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Humenné → Praha (RJ 1020)  (Read 535 times)
Георгий Грановский
Active user

View Profile
« on: 28.03.18 , 11:03 »
Share Reply with quote

Вопрос к знающим, что из себя представляют трёхместные и шестиместные купе в этом поезде?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 28.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

https://www.regiojet.com/news/trains/sleeping-cars-on-the-line-prague-kosice.html

варто звернути увагу, що 3-місне купе RegioJet - це не РІЦ, а такий самий вагон по конструкції як кушетковий. Тобто полиці вузькі (як у кушеткових вагонах), а не широкі (як у РІЦах), великого столика немає, а є лише маленькі напівстолики (як у кушеткових вагонах), і умивальника у купе теж немає (знову ж таки як у кушеткових вагонах). Просто у 3-місному режимі - кожен з трьох пасажирів має у своєму розпорядженні одне лежаче і одне сидяче місце, тобто трійка місць з одного боку знаходиться в спальній позиції, а трійка місць з іншого - в сидячій.
Георгий Грановский
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 28.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

Макси, как всегда спасибо! И ещё один вопрос, - как проще и быстрее сейчас переходить границу? Через Гуменне?
kop
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 28.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

Присоеднияюсь к вопросу Жоры насчет "где удобнее пересекать", только с моими географическими особенностями.
« Last Edit: 28.03.18 , 14:03 by kop » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 28.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

на кордоні зі Словаччиною великих черг зазвичай не буває, а якщо раптом виникне, то це все-одно неможливо передбачити.
Різниця між можливими пунктами перетину така:
1. Чоп - Чиєрна перетинається лише на поїзді (тобто тут питання розкладу і як він стикується з під'їздом/від'їздом). Пішоходів там не пускають, рейсових автобусів немає
2. Селменці - перетинаються пішки, але лише у денний час і лише для громадян України і ЄС і знову-ж таки там довгенько потім сільськими автобусами по Словаччині їхати
3. Ужгород - В. Німецьке - лише на автобусі, тобто все питання у розкладу автобусів
4. Малий Березний - Убля - перетинається пішки, цілодобово, для громадян усіх країн і це наймальовничіша дорога, але
-- треба щоб у потрібний час щоб було чим під'їхати у Великий Березний чи Малий Березний, бо вертатись туди з Ужгорода - це довго, тобто треба вибудувати дорогу через Сянки щоб все склеїлось
--від залізничних зупинок до КПП Малий Березний далеченько, навіть від найближчої зупинки електрички (з.п. Школа-Інтернат) там мало не годину пішки йти, можна вийти у Великому Березному і спробувати скористатись великоберезнянським таксі
--далі після переходу зі словацького боку - до найближчої автобусної зупинки теж не близько (~2 км). І слід мати на увазі, що на частину автобусів можна прийти на посадку трохи ближчу зупинку Убля - ресторан(Ubľa,,reštaurácia),

але є і автобуси, які можна впіймати лише на більш далекій зупинці
Убля-міст(Ubľa,,most)
 Розклади див. сайтами busy.sk

--найближчий автобус може бути як прямий до Гуменного, так і з пересадкою у Стакчині або Сніні, у деяких випадках ділянку Стакчин - Гуменне можна проїхати по залізниці.

Через Гуменне?
Гуменне - не на кордоні, там понад 50 км до кордону (з важливих  населених пунктів по дорозі після Гуменного - Сніна, Стакчин  і Убля після котрої вже кордон).
« Last Edit: 29.03.18 , 10:03 by Maxy » Logged
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 28.03.18 , 17:03 »
Share Reply with quote

не знаю, що там із розкладом, але, як на мене, теоретично найкращим варіантом є доїхати автобусом з Ужгорода до Михайловець та сісти на празький потяг там
interfan
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 28.03.18 , 18:03 »
Share Reply with quote

Я собі на 9 травня прикинув такий маршрут в Словачинну   : Київ-Перечин 13 поїзд, Перечин- КПП Малий Березний на таксі (замовлю заздалегідь) і далі думаю встигнути на автобус з Убля-міст на Сніну в 9.10. Запас між прибуттям поїзда та відправленням автобуса 1 година 50 хвилин. Якщо рахувати десь 25 хвилин від Перечина до кордону та 25 хвилин від кордону до Ублі - то на перехід кордону та запас на запізнення поїзда лишається година, думаю повинно вистачити.

Автобус йде прямо на Гуменне, але можна і по Сніні пересісти на поїзд, особливо якщо далі планується теж їхати поїздами.

Щодо RJ 1020 то я б радив брати в 6-містній кушетці (якщо виберете саме цей варіант, а не 3-місний) нижню полицю. Бо верхня закоротка, у мене ноги трохи не влізали. Плюс вранці будуть роздавати каву та круасан, їсти та пити на першій полиці буде імхо зручніше.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 28.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Я собі на 9 травня прикинув такий маршрут в Словачинну   : Київ-Перечин 13 поїзд, Перечин- КПП Малий Березний на таксі (замовлю заздалегідь) і далі думаю встигнути на автобус з Убля-міст на Сніну в 9.10. Запас між прибуттям поїзда та відправленням автобуса 1 година 50 хвилин. Якщо рахувати десь 25 хвилин від Перечина до кордону та 25 хвилин від кордону до Ублі - то на перехід кордону та запас на запізнення поїзда лишається година, думаю повинно вистачити.

Автобус йде прямо на Гуменне, але можна і по Сніні пересісти на поїзд, особливо якщо далі планується теж їхати поїздами.

Це цікавий варіант.  Буду чекати на Вашу розповідь про цю поїздку.  

P. S.: Щодо кордону.  На днях перетинав кордон Вишне Нємєцке - Ужгород на автобусі з Кошице.  Черг не було ні в ту,  ні в іншу сторону.
Andrey007
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 28.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

interfan, а во сколько они раздают кофе с круасаном? :) Прибытие поезда в Прагу в 5:52.
Andrey007
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 28.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

не знаю, що там із розкладом, але, як на мене, теоретично найкращим варіантом є доїхати автобусом з Ужгорода до Михайловець та сісти на празький потяг там
Так и планируем.
Автобусом в 15:20 из Ужгорода до Михайловец, а там в 19:25 на поезд в Прагу.
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: