Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.09.18 , 08:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Відень - Мюнхен: Einfach-Raus-Ticket, Bayern-Ticket, WestBahn

Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Відень - Мюнхен: Einfach-Raus-Ticket, Bayern-Ticket, WestBahn  (Read 911 times)
Polonez
User

View Profile
« Reply #10 on: 31.03.18 , 19:03 »
Share Reply with quote

(Тільки ніяк не можу з'ясувати термін його дії. Скільки можна з ним залишатися у Будапешті).
якщо що - я не знаю точно, поки-що не бачив "живого" квитка Україна - Відень з поточного сезону.

Ось тут була дискусія де учасники форума висловлювали свої гіпотези з цього приводу.
Моя гіпотеза була що більш вірогідно 4 дні, а менш вірогідно що 15, однак volotar арґументовано опонував мені що буде саме 15
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=124181.msg485111#msg485111

Согласно SCIC-EWT срок годности должен быть 15 дней при оформлению в кассах УЗ.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 01.04.18 , 18:04 »
Share Reply with quote

Одночасно зазначу, що квитки Захонь-Мюнхен за 50 евро знайти не можемо ні за якими датами.
тому-що як я уже пояснював неодноразово
(востаннє це було тут http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=124334.msg489566#msg489566 , у другому абзаці):
Code:
всі німецькі планувальники, якщо стоять налаштування за вмовчанням -
діють за таким алогритмом:
- спершу оптимізують маршрут по швидкості і кількості пересадок,
  на цій стадії алгоритм жодним чином не аналізує ціни він взагалі про них "не думає".
  І на цій стадії відкидаються варіанти, що "гірші" (тобто наприклад ті, що мають більш
  пізній час приїзду при більш ранньому часі виїзду, при чому якщо різниця насправді
  мізерна, назразок 3 хв, то все-одно "гірший" варіант відсіється).
- після того як відсівання "гірших" варіантів завершено - планувальник починає лізте в
   ціни і намагається нарахувати ціну на ті варіанти, що були не відсіяними.
І просто так виходить, тому що знайдені автоматичним планувальником стиковки - не підпадають під умови акції, а ті варіанти що підпали б під умови спецпропозиції - виявилсь чи-то на якийсь десяток хвилин довшими чи то там на одну пересадочку більше, чи ще яка дрібничка, але коротше на такий довгий маршрут - вони автоматично не запропонуються.

А щоб варіант по 49,9 купити - треба спершу в якийсь обхідний спосіб дізнатись на яку комбінацію поїздів він буде (як - це окрема розмова), а далі - "натравлювати" сайт ДБ на цю комбінацію, так би мовити "тикати носом" у неї, лише тоді сайт ДБ зізнається що так можна.

При чому тут є додаткова складність - сайт ДБ досі "спотикається" на варіантах з внутрішньоугорським IC. При чому той квиток що сайт ДБ видасть - потім буде чинним в угорському IC за умови докуповування резервації. При чому квиток по повному тарифу - сайт ДБ без найменших вагань продає на таку комбінацію (і до нього та само треба буде докупити резервацію).

Але бідолаший сайт ДБ з одного боку не уміє цю резервацю сам продати, а з іншого - задумка німецького тарифа Шпарпрайс полягає у тому, що ті резервації, що у обраній комбінації обов'язкові - якщо це акція - то пасажир за них доплачувати не повинен, їх ДБ надає в рамках цієї акції разом з квитком без додаткових оплат. І через технічну нездатність надати резервацію на внутрішньоугорський IC - сайт ДБ просто не продає квитка по тарифу Шпарпрайс на комбінацію поїздів, якщо на ділянці між Будапештом і Загонню чи Ніредьгазою є  IC. При чому можливості пасажирові якось "відмовитись" належної йому безплатної резервації щоб все-таки одержати доступ до шпарпрайса - в явний спосіб неможливо, таку можливість просто автори сайта не передбачили (хоча в німецькій касі так можна).
Це можна зробити лише в обхідний спосіб - натравити сайт ДБ на таку комбінацію поїздів, щоб з внутрішньоугорських поїздів були поїзди категорії не вище швидкого, а потім після того як сайт ДБ квиток видасть - докупити у МАВ резервацію і поїхати на IC, бо все-одно zugbindung - лише на поїзди по території Німеччини, а по Австрії і Угорщині можна проїхати будь-якими поїздами, головне потрапити у термін чинності квитка.

Але конкретно у Вашому випадку з усим цим розбиратись не обов'язково. Справа у тому, що заміть 2,3 євро Чоп - Загонь + 49,9 євро за ділянку Загонь - Мюнхен у ДБ - Ви можете купити за 19,2 Чоп - Будапешт + 29 - акційний у MAV Будапешт - Мюнхен, тобто так навіть на 2,3+49,9-(19,2+29) = 4 євро дешевше. І затримуватись у Будапешті можна на який завгодно час

От якби Вам треба було не у Мюнхен, а кудись далі за Мюнхен - там-би варто було б обов'язково не полінуватись розібратись з сайтом ДБ, бо ціна на суцільний квиток у ДБ - ті ж 49,9 євро, а от з робивкою по Будапешту уже буде дорожче. Або якщо треба саме у Мюнхен, але хочеться по дорозі виходити погуляти не лише у Будапешті, а й у Відні також - то теж ДБшний шпарпрайс по 49,9 євро кращий бо по ньому затримка у Відні і Зальцбурґу - можлива, а от 29-єврові квитки Будапешт - Відень - бувають строго на безпересадкові поїзди і жодної можливості немає вийти погуляти на проміжній станції, якщо їдете по цьому тарифу.

Зато перевага варіанта з 29-євровим квитком Будапешт - Мюнхен - у тому, що 29 євровий тариф - буває і на нічний поїзд Будапешт - Мюнхен (у нічному поїзді - це ціна за сидячий вагон, але є варіанти цього тарифа для вагонів вищих категорій - 39 євро за місце в 6-місному купе, 49 євро за місце в 4-місному купе і т.д.). А от з ДБ-шним шпарпрайсом по 49,9 - нічний поїзд Будапешт - Мюнхен не комбінується.
« Last Edit: 01.04.18 , 19:04 by Maxy » Logged
Юрій
User

View Profile
« Reply #12 on: 02.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

Так, я зрозумів алгоритм дії ДБ.

Грошей у нас обмаль, а бажання побачити як мога більше -- непереборне. Тому все ніяк не можемо скласти собі рахунок на поїздку.
Будемо шукати варіанти.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 02.04.18 , 09:04 »
Share Reply with quote

У такому разі ви можете створити нову тему, назвіть якось назразок:

Маршрут по Центрально-Східній Європі - допоможіть доповнити

у темі напишіть у які дати (або якщо дати не фіксовані, але ви знаєте скільки днів - то кількість днів) і які міста які Ви неодмінно хочете відвідати (якщо у тих краях є міста, де Ви вже бували і не хочете на них гаяти час вруге - також напишіть), і попросіть доповнити маршрут іншими містами і розподілити дні і окресліть бюджет на переїзди.

Я не знаю скільки у Вас днів, але одразу можу сказати, що Мюнхен явно не найцікавіше з міст в цій частині світу і додавання його у маршрут - збільшує вартість більшою мірою, ніж якесь інше місто, яке можна було б підібрати замість нього на таку кількість днів.
« Last Edit: 02.04.18 , 09:04 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: