Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.09.18 , 08:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернівці - Кам'янець-Подільський

Pages: [1] 2 3 4 5
Reply | Print
Author Topic: Чернівці - Кам'янець-Подільський  (Read 2828 times)
Zilberg1985
User

View Profile
« on: 01.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

Шановні форумчани, потрібна ваша допомога. 25 квітня у первій половині дня треба з Києва приїхати у Кам.Подільський. Було вирішено з Києва їхати "Буковиною" до Чернівців, а далі автотранспортом до Кам.Подільського. Виходити з "Буковини" о 3 годині ранку не варіант, атже гуляти прийдеться до 12 години дня. І тому хочу з вами порадитись, як зручніше доїхати з Чернівців до Кам.Подільського? Потрібно їхати лише з автовокзалу, чи можна скористатись послугами часників на вокзалі? Якщо вони там є. Вибачаюсь, що моє запитання не відноситься до залізничної теми, але мені більше ні у кого порадитись.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 01.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

а не хочете дизелем Ларга 5:39 - 6:43 КП з Ларги назад вернутись? Так, висадка з "Буковини" все-одно ранувато (о 4:44), але не так рано як по Кам'янцю, це вже терпимо. І компенсується тим, що це буде в рази дешевше (бо і квиток Київ - Ларга на "Буковину" - оскільки не міститиме в ціні молдавської ділянки, тому істотно дешевший ніж Київ - Чернівці і квиток на дизель Ларга - КП - також в рази дешевший ніж Чернівці - КП на автобусі

атже гуляти прийдеться до 12 години дня.
зачекайте, а Вам на котру годину в Кам'янець треба? Якщо треба не пізній ранок і в обід - подумайте ось про що - якщо приїзд десь о 12:40-13:10 для Вас ще підходить - можна тоді взагалі без нічних поїздів обійтись, виїхати на IC+715 до Хмельницького і далі автотранспортом.

Якщо треба потрапити у К-П саме на 12 і не пізніше - то нажаль так не вийде.
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #2 on: 01.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

З 12 години заселення в готелі. Інтерсіті, на жаль не дуже зручно, бо багато сидіти в поїзді а потім в автобусі. Варіант з Ларгою цікавий, візьму його на замітку. І все ж є варіанти дібратись з Чернівців? 
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 01.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

Удобных для вас вариантов нет. Так уж этот участок устроен. Лучше с пересадкой по Хмельницкому/Гречанам что-нить  сообразить.
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #4 on: 01.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Я зрозумів. А з Хмельницького автобуси тільки від автовокзалу ходять, чи можна від жд якось поїхать?
smugastuj
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 01.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Ходят и с привокзальной площади, но, насколько я понимаю, нелегальные.
Также можно отправиться в 12:00 со станции Гречаны на пригородном дизеле, прибытие в Каменец-Подольский 14:34.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 01.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

Ходят и с привокзальной площади, но, насколько я понимаю, нелегальные.
там все не так однозначно

1. Попри те, що більшість автобусів на Кам'янець має офіційну зупинку лише на головному автовокзалі - є кілька офіціних рейсів на Кам'янець з автостанції №2 (тієї, що коло залізничного вокзала, див на bus.com.ua у яких рейсів місце початку поїздки стоїть Хмельницький 2)

2. Я коли вперше бував у Хмельницькому - то особисто сідав на офіційний рейс по квитку на головному автовокзалі, але виявилось, що водій по дорозі на Кам'янець зробив зупинку коло залізничного вокзала і кількох пасажирів підібрав, я зрозумів що я йолоп і в такий спосіб міг-би потрапити на якийсь з попередніх автобусів.

3. Якось я їхав автобусом у зворотньому напрямку з Кам'янця в Хмельницький, щоб сісти на поїзд. Автобус до-речі був молдавський, Кишинів - Хмельницький. Я спитав у водія чи може він мені зупинити десь у Хмельницькому у тому місці, що найближче до залізничного вокзалу.
Так от, водій сам мені порадив такий швидкий спосіб потрапляння на вокзал - він висадив мене (і ще кількох осіб на ось цьому повороті)
https://goo.gl/1GYGP2
далі у цей провулочок заходиш - і через кількадесят метрів бачиш залізничний вокзал. Нажаль у такому разі потрапляєш у на станцію з неправильного боку, і там багато-багато колій треба перейти в недозволеному місці.
Я не знаю чи працює щось подібне у зворотньому напрямку і чи всі автобуси по вул. Чорновола їдуть і чи можна їх там перехопити коли вони їдуть на Кам'янець.

4. Деякі поїзди (не усі) - масово зустрічають різного роду неофіційні перевізники (маршрутка з-під вокзалу, буває ще люди з поїзда кооперуються і беруть таксі на чотирьох, тариф таксі у хмельницькій області - один з найнижчих в Україні, тому якщо поділити на чотирьох - таксі виходить плюс-мінус приблизно по ціні як автобус)

5. Деякі учасники форума радять (якщо наприклад не вдалось швидко коло залізничного вокзала потрапити на автобус потрібного напрямку) - їхати будь-яким міським транспортом або на таксі на автостанцію №5 (зупинка міського транспорту "Маслозавод"), і ніби там легше щось на Кам'янець зловити, але я цей варіант ніколи не перевіряв.
« Last Edit: 02.04.18 , 09:04 by Maxy » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 01.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

До речі, а хто їздив конкретно автобусом Хмельницький - Чернівці об 11:10 — він заходить на вокзал і/або автостанцію № 2, чи, можливо, проходить по вулиці з протилежного боку колій і там зупиняється?
Чи, може, хтось окремо підбирає людей "біля Богдана" до КП, як і з 771. Колись за часів ПЕ таксисти прямо за руки хапали бажаючих їхати на КП і Чернівці, але відколи його продовжили до Тернополя і далі, давно так не їздив і не в курсі.
« Last Edit: 01.04.18 , 23:04 by _vs_ » Logged
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 02.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

З 12 години заселення в готелі. 
А поставить багаж в готелі с утра и вперед гулять?
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 02.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

В этом случае с коллеги сдерут за лишние сутки как пить дать, я подозреваю.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5
Reply | Print
Jump to: