Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.06.18 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чернівці - Кам'янець-Подільський

Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Author Topic: Чернівці - Кам'янець-Подільський  (Read 2393 times)
voronin
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 15.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

А що заважає скористатися перемишльським Інтерсіті до Хмельницького, а потім дизелем чи маршруткою до КП?
Або прямим 769 Київ - КП з прибуттям в 00:12 ?

Может кто из пассажиров 769 -го знает, ждут ли его маршрутчики на Черновцы?

В Каменце точно нет. Максимум до Хотина минивенят.
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #31 on: 25.04.18 , 16:04 »
Share Reply with quote

Всім привіт. Доїхав я до Кам'янця- Подільського. Після обговорення питання на форумі планувалось не робити крюки до Чернівців, а Лисичанським їхати до Хмельницького, а далі автобусом до Кам'янця. Але бажання обкатати ділянку Кам'янець - Чернівці в мені перемогло і за 2.5 неділі були придбанні квитки до Чернівців на "Буковину". Сьогодні 25 квітня прибув я з товаришем в 7.30 в файне місто Чернівці. Викликали таксі і 8 годин були на автовокзалі. В 8.20 на автобусі Вижниця - Кам'янець вирушили з автовокзалу і в 10.30 прибули до Кам'янця -Подільського. Поїздкою задоволений.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 25.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Всім привіт. Доїхав я до Кам'янця- Подільського. Після обговорення питання на форумі планувалось не робити крюки до Чернівців, а Лисичанським їхати до Хмельницького, а далі автобусом до Кам'янця. Але бажання обкатати ділянку Кам'янець - Чернівці в мені перемогло і за 2.5 неділі були придбанні квитки до Чернівців на "Буковину". Сьогодні 25 квітня прибув я з товаришем в 7.30 в файне місто Чернівці. Викликали таксі і 8 годин були на автовокзалі. В 8.20 на автобусі Вижниця - Кам'янець вирушили з автовокзалу і в 10.30 прибули до Кам'янця -Подільського. Поїздкою задоволений.

цену укажите за черновцы - КП..
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #33 on: 25.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

С багажом 78 грн.
sean
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 26.04.18 , 09:04 »
Share Reply with quote

У нас в автобусах є градація з багажем / без? о_О
opex
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 26.04.18 , 10:04 »
Share Reply with quote

А що такого? За багаж беруть доплату часто.
sean
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 26.04.18 , 10:04 »
Share Reply with quote

Я не їжджу ніде автобусами, тому поцікавився. В моїй уяві це було так: в потяг з багажем у нас сідають без доплати (я не говорю про оверсайзд), в літаках квитки різняться за ціною залежно від наявності багажу. Ніколи не чув, щоб за валізу у нас в автобусах доплачували. Знову таки, може у зілберга був якийсь оверсайзд багаж?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 26.04.18 , 11:04 »
Share Reply with quote

Если в поезде можно бесплатно перевозить багаж массой до 36 кг на человека, кроме байдарок и домашних животных, то в автобусе все зависит от того,  кладешь ли ты багаж в багажник, то есть по сути оплата багажного места.
У нас один раз был случай,  что водитель требовал оплатить багаж (был небольшой рюкзак), или забрать его с собой под ноги.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 26.04.18 , 12:04 »
Share Reply with quote

офтоп. У Рахові на автостанції люблять по-тихому без зайвих запитань включити багаж у ціну квитка. Традиція незмінна роками. Потім коли спитати у касира, на підставі чого жіночка вирішила за пасажира, потрібен багаж чи ні - вона без тіні сумління відповідає, що бачить у вас на плечах наплічника і звичайно ж вам потрібен багаж.
sean
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 26.04.18 , 12:04 »
Share Reply with quote

Оу, навіть існує опція включення багажу в автобусний квиток.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Jump to: