Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.18 , 05:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Прогулянка парками-маєтками Чернігівщини

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Прогулянка парками-маєтками Чернігівщини  (Read 166 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« on: 06.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Доброго вечора, шановне панство!

Плануємо на травневі свята поїхати з дружиною поїхати Чернігівщиною по парках-маєтках.
Це, як Ви зрозуміли, Качанівка, Тростянець, Сокирниці та Густиньський монастир.

Цікавлять Ваші поради та допомога як по місцях відвідування, так по транспорту.

План приблизно такий.

27 квітня
1. Виїзд з Дніпра до ст. Ім. Тараса Шевченка 731 (17.08 - 20.39).
2. Дизель-поїздом Ім. Тараса Шевченка - Гребінка до Гребінки(21.11 - 0.34).

Ночівля у кімнатах відпочинку у Гребінці.

28 квітня

1. Дизель-поїздом Гребінка - Прилуки до Прилук (8.15 - 9.50).
2. Прогулянка Прилуками.
3. Поїздка у Густинський монастир.

Далі варіант вітвиться.

Або їхати до Ічні, де ночувати (з цим проблем наче немає), або намагатися їхати до Сокирниць, але там заночувати ніде, навіть садиби зеленого туризму не показує. Просто на більше часу не вистачить.

29 та 30 квітня

Огляд парків-маєтків Качанівка, Тростянець, Сокирниці. Я так розумію, що якщо не галопом по Європах, то треба два дні на три парки з переїздом між ними.
Як варіант, згодився би якийсь тур, але такого, щоб стартував з Ічні, або Прилук знайти не можу.

Це було би ОК, якщо зранку з Ічні (або Прилук) була би одноденна автобусна екскурсія, але якогось такого туроператора, який це пропонує я знайти не можу.

1 травня

Повернення в Дніпро. Виїзд зранку або з Прилук, або з Ічні, знову ж таки через Гребінку та ст. Ім. Тараса Шевченка.

Питання:

1. Наскільки усе погано там з автотранспортом на ділянці Прилуки - Сокирниці - Тростянець - Качанівка - Ічня? І взагалі, як там з дорогами, чи реально там автостопити?
2. Насільки безпечна поїздка у дизель-поїзді Ім. Тараса Шевченка - Гребінка в такий пізній час (21.11 - 0.34) для пересічної сімейної пари, яка не володіє зброєю та навичками бойових мистецтв?

Можливо є якісь пропозиції. Тільки прохання, без екстриму та поїздок автобусом з Дніпра.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 06.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

С дорогами там все плохо.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: