Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.10.18 , 05:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Ряшів - Львів, потребую поради

Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Author Topic: Ряшів - Львів, потребую поради  (Read 2932 times)
Megapups
Active user

View Profile
« on: 19.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

Шановна спільното, любі друзі!

Прошу поради щодо такої ситуації.
Планується використати автобус Фліксібус сполученням Берлін-Ряшів та прибуттям до Ряшова о 10 годині 30 хвилин на автостанцію Подмєйські, яка розташована приблизно у 1,5 км. від залізничного вокзалу. Далі треба дістатися до Перемишля та рушити далі на Львів. Невеличка проблема полягає у тому, що з одного боку є певний шанс встигнути на поїзд 715 о 13:10, а не на 705 о 15:45 чого дуже хотілось би щоб не витрачати зайвий час, вивчаючи перемишльські генделики.
Виникають такі питання.
1. Квиток на регіональний поїзд коштує 10,5 злотих. Чи дійсний він на будь-який регіональний поїзд на кшталт того, як в наших електричках.
2. Чи треба друкувати такий квиток, який придбано в інтернеті, у касі, на принтері або достатньо показати на екрані?
3. Чи можливо проапґрейдити цей квиток у кондуктора, доплативши різницю в 11,5 зл.?
4. За який час закінчується посадка на IC 715?
5. Скільки часу займає процедура купівлі квитка на IC 715 у польській касі?
6. ПКП має окрему норму місць на цей потяг (ці потяги)?
7. За який час припиняється дія електронної реєстрації, що оформлена на українському букінгу, тобто чи можливо за 2 години до відправлення купити квиток на букінгу-УЗ з електронною реєстрацією?

Мабуть ще в когось є досвід користування цим автобусом, тому може підказати, чи вчасно він прибуває до Ряшова.

Поки що такі питання.
Заздалегідь вдячний за відповіді.
Davidoffden
User

View Profile
« Reply #1 on: 19.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

1. Квиток на регіональний поїзд коштує 10,5 злотих. Чи дійсний він на будь-який регіональний поїзд на кшталт того, як в наших електричках.
2. Чи треба друкувати такий квиток, який придбано в інтернеті, у касі, на принтері або достатньо показати на екрані?
3. Чи можливо проапґрейдити цей квиток у кондуктора, доплативши різницю в 11,5 зл.?
4. За який час закінчується посадка на IC 715?
5. Скільки часу займає процедура купівлі квитка на IC 715 у польській касі?
6. ПКП має окрему норму місць на цей потяг (ці потяги)?
7. За який час припиняється дія електронної реєстрації, що оформлена на українському букінгу, тобто чи можливо за 2 години до відправлення купити квиток на букінгу-УЗ з електронною реєстрацією?

1. Дійсний протягом 6 годин від часу відправлення потягу, на який придбано квиток. Тобто можна спокійно їхати наступним потягом.
2. Достатньо показати QR-код на екрані.
3. Не зрозуміло навіщо його апгрейдити.
4. Точно не знаю, але думаю, що в момент відправлення за розкладом.
5. Кілька хвилин без врахування черги.
6. Так.
7. Гадаю, що все працює так само, як і при купівлі квитка по Україні. А на ІС Харків-Київ я купував і за 15 хвилин до відправлення.

Щодо фліксбуса, то я їхав двічі Польскібусом Варшава-Ряшів. Один раз приїхав вчасно, другий з запізненням на 40 хвилин.
« Last Edit: 19.04.18 , 21:04 by Davidoffden » Logged
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 19.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Дякую за відповіді.

4. Через такий розклад поїздів Ряшів - Перемишль: о 10:26 регіонал, о 10:51 - ТЛК. З них можна встигнути на 715 ИЦ, але шансів обмаль через брак часу, тому я не бачу сенсу купляти відносно дорогий квиток на ТЛК, оскільки нема впевненонсті, що на цей тлк людина встигне, а якщо не встигне, то немає підстав взагалі переплачувати 11 злотих за 15 хвилин, оскільки на 705 є достатньо часу і є ще більш дешеві регіонали.
Davidoffden
User

View Profile
« Reply #3 on: 19.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Я так розумію, це Ви про апгрейд регіонального квитка у кондуктора ТЛК? Таке неможливо, це різні перевізники.
opex
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 19.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Доречі, Перемишль досить приємне містечко з невеличким історичним центром і замком, погуляти непогано, і є де перекусити.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 19.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Ок. А якщо не мати квитка на регіонал та сісти у нього, це карається або можна проста кондукторові віддати грошенятки?
Davidoffden
User

View Profile
« Reply #6 on: 19.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

В будь-якому польському поїзді якщо сідаєш без квитка, потрібно знайти кондуктора до того, як він знайде тебе, і купити у нього квиток. Буде трохи дорожче, ніж у касі, але дешевше, ніж штраф. Також на лінії Ряшів-Перемишль іноді ходять нові Песи з квитковим автоматом всередині, там ціна буде як у касі.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 19.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Доречі, Перемишль досить приємне містечко з невеличким історичним центром і замком, погуляти непогано, і є де перекусити.
Я думаю, вельмишановний Орєше, що після нічного переїзду автобусом, там хоч в одному місці будуть собор Паризької Богоматері, Софійський собор, Собор Васілія Блаженного, та Браденбурзькі ворота.
Але думаю, що треба зозбагоїцо та не пороти гарячку та їхати на 705.
Zayats
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 20.04.18 , 02:04 »
Share Reply with quote

Тричі користувався саме цим рейсом ще тодішнього Польського буса. І тричі він в Жешув прибував на хвилин 10-15раніше запланованого часу прибуття. Щодо купівлі квитка в поїздах Полрегіо, то у випадку, якщо у розкладі є позначка, що в поїзді присутній автомат більєтовий, то купую квиток лише з автомата, а не в касі.
opex
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 20.04.18 , 05:04 »
Share Reply with quote

Я і на вокзалі рік тому у Перемишлі з годину посидів у залі очікування і нормально - звичайний провінційний вокзальчик, якщо втомився гуляти, можна годину і посидіти, не валяються по кутках клошари і різні Войцехи і Анжеї з Сенегалу і Сирії.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Jump to: