Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.10.18 , 13:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Сучава - Чернівці - Хмельницький

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Сучава - Чернівці - Хмельницький  (Read 392 times)
_vs_
Active user

View Profile
« on: 03.05.18 , 01:05 »
Share Reply with quote

Запланована ще рік тому поїздка до Румунії набуває реального виміру в дещо зміненому форматі: туди — авіатранспортом, а от назад після вояжу через Олтенію та Трансільванію прибуваємо в Сучаву о 8:22 ранку в неділю 13.05.
На цей самий день придбано квитки з Хмеля на 716 (19:11). Відповідно стоїть завдання чимось дістатися з Сучави через кордон до Чернівців і далі до Хмельницького, при цьому бажано ще встигнути щось подивитися в самій Сучаві. Варіанти такі:
1) Автобус Сучава - Чернівці (в неділю 12:00-14:30), далі автобус Чернівці - Красилів 14:45 — в Хмелі 19:00, проте НЯЗ там а) графік з запасом; б) можна вийти за коліями з протилежного боку вокзалу і перейти через них, заощадивши час.
Але дивує такий швидкий графік автобуса через кордон — 2:30; зранку в протилежному напрямку вони їдуть майже 4 години. Хто їздив — цей графік справді витримується в неділю? (В інші дні також 2:30, тільки на годину пізніше.) Наскільки завантажений там кордон у цей час у бік України?
У разі запізнення — чи є якийсь шанс в районі 15 год упіймати що-небудь до КП? (Їхав колись маршруткою з фанерними вікнами, відправилася з протилежного боку вулиці по заповненню о 16:48 - в КП о 18:24, тобто є певний запас часу, щоб упіймати там щось до Хмеля.) Як часто ходять такі маршрутки з Чернівців?
2) Поїзд Сучава - Вадул-Сірет (10:50-13:05). Виглядає надійніше, але після прибуття ще НЯЗ прикордонний контроль і ми опиняємося в селі Черепківці. Чи реально звідти чимось вибратися за годину або трохи більше? Там бувають таксисти, на крайній випадок?
3) Приватники (так щоб не зовсім по-мажорськи на таксі)? Від Сучави чимось ще можна дістатися до кордону з запасом часу (виїхавши, скажімо, об 11), так щоб підсісти в машину за відносно невелику суму (2 особи з помірним багажем) і перетнути кордон — пішки НЯЗ там пропускають лише місцевих, чи зараз це вже не так?
azh
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 03.05.18 , 07:05 »
Share Reply with quote

Свіжої інформації не маю. Років сім тому ми, приїхавши зранку до Сучави, щоб не чекати обіднього автобуса (та й тоді взагалі автобуси ходили ненадійно - не знаю, як зараз), ловили на базарі авто з українськими номерами і припрошувалися до них, щоб дістатися до Чернівець. Наскільки це актуально зараз -- не знаю.
VB
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 03.05.18 , 08:05 »
Share Reply with quote

Звісно, Румунія, - не Польща. Але кордон, - є кордоном... Я б 15 хвилин не закладав би на пересадку по Чернівцях. Подзвонив би на АС, до перевізника й уточнив би їхній реальний час прибуття. Також й зателефонував би до Красилова, автобуси там, впевнений, одні й ті ж, екіпажі теж. Перед своїм відправленням вони знають прибуття всіх автобусів, бо це елемент їх каси. Також є веб-камери на кордоні...
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 03.05.18 , 11:05 »
Share Reply with quote

далі автобус Чернівці - Красилів 14:45 — в Хмелі 19:00, проте НЯЗ там а) графік з запасом; б) можна вийти за коліями з протилежного боку вокзалу і перейти через них, заощадивши час.
графік справді дещо тягнутий. І навідміну від багатьох інших рейсів, що мають надто тянутий графік саме між Чернівцями і К-П - тому приходять до К-П на 20-30, а деколи і на 40 хв раніше графіка і тупо там перестоюють - цей графік інакший - тут між Чернівцями і К-П графік майже притомний, а перестой по К-П уже є по графіку (тобто я б не чекав-би приходу цього рейса до К-П з випередженням понад 10 хв, випередження тут буде лічені хвилиниабо навіть без нього). А от де більше соплей жується - це між К-П і Хмельницьким , тому так, я б очікував приходу до Хмельницького з невеличким випередженням. Але все-одно запас часу для пересадки на 716 - на мій смак - замалий.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: