Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.05.18 , 01:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Автобусне сполучення на півночі Італії (savda.it та flixbus)

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Автобусне сполучення на півночі Італії (savda.it та flixbus)  (Read 442 times)
chu
User

View Profile
« on: 06.05.18 , 21:05 »
Share Reply with quote

Доброго дня,
прикидую логістику між природніми паркам Італії на серпень 2018.

Цікавлять наступні напрямки: Бергамо - Куермаєр (і назад),
Бергамо - Кортіна ді’Ампеццо (і назад).

План такий, наприклад:
4 серпня Бергамо, наступного дня (це буде неділя!) о 5.30 автобус Z301 від автостанції Бергамо до Milano Lampugnano з розрахунком потрпити на автобус до Курмаєр о 7.15 (перевізник savda.it)

12 серпня тим самим автобусом о 6.45 повернутись у Мілан (прибуття о 10.30). Далі, автобус до Бергамо і потягом Бергамо-Брешія-Брено.

Отже, перше запитання - Що це за перевізник savda.it? Як завчасно треба на нього брати квиток і чи реально наявним квитком поїхати на день раніше (або ж обміняти на раніше)?

Далі, числа 15/16 о 15.25 сісти на автобус від flixbus по напрямку аеропорт Бергамо - Кортіна ді’Ампеццо і потім числа 20/21 о 7.00 повернутись з Кортіни до аеропорту Бергамо.
Друге запитання - не дуже розумію, як їде цей автобус. Він у Бергамо не заїжджає? Виходить накраще сідати і виходити в аеропорті? Чи варто чекати на якісь цінові акції по даному напрямку?

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 06.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

Друге запитання - не дуже розумію, як їде цей автобус. Він у Бергамо не заїжджає? Виходить накраще сідати і виходити в аеропорті? Чи варто чекати на якісь цінові акції по даному напрямку?
саме так -  на автостанцію Берґамо - цей автобус не заїзджає.
Він же з боку Верони потравпляє до аеропорта Бергамо по автостраді А4 (Трієст - Турин), котра як раз повз аеропорт проходить. І потім йому по тій-же автостраді далі їхати на Мілан, тому з'їзджати з автостради щоб потрапити на автостанцію у місті Берґамо і потім повернутись назад - для такого автобуса недоцільно, завеликі втрати часу.
« Last Edit: 06.05.18 , 22:05 by Maxy » Logged
chu
User

View Profile
« Reply #2 on: 07.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

саме так -  на автостанцію Берґамо - цей автобус не заїзджає.
Він же з боку Верони потравпляє до аеропорта Бергамо по автостраді А4 (Трієст - Турин), котра як раз повз аеропорт проходить. І потім йому по тій-же автостраді далі їхати на Мілан, тому з'їзджати з автостради щоб потрапити на автостанцію у місті Берґамо і потім повернутись назад - для такого автобуса недоцільно, завеликі втрати часу.
а якщо я хочу зійти максимально близько до Брешиї, щоб далі з Брешиї потягом до Брено, то як краще зробити?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 07.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

він шурує від Верони до аеропорта Берґамо без зупинок, тому вийти можна лише у Вероні.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 07.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

саме так -  на автостанцію Берґамо - цей автобус не заїзджає.
а якщо я хочу зійти максимально близько до Брешиї, щоб далі з Брешиї потягом до Брено, то як краще зробити?

autostradale в Брешію
https://autostradale.it/Images/Linee/Orari/150.pdf

Потягом до Брено з Бергамо можна також ч/з Rovato та Bornato-Calino, є також варіанти ч/з Treviglio та Brescia. Потрібно дивитися що краще згідно часу.
Єдине я не розумію...нащо їхати у Бергамо щоб згодом їхати у Брешію. Візьміть Італо Милан-Брешія, трохи більше півгодини у дорозі за за 9.9 евро це фактично задарма у порівнянні з автобусами/регіональними потягами.
chu
User

View Profile
« Reply #5 on: 08.05.18 , 22:05 »
Share Reply with quote

я не розумію...нащо їхати у Бергамо щоб згодом їхати у Брешію. Візьміть Італо Милан-Брешія, трохи більше півгодини у дорозі за за 9.9 евро це фактично задарма у порівнянні з автобусами/регіональними потягами.

по-перше, за планом я добиратимусь з Кортіни, і найкраще це робити автобусом, що, на жаль, без зупинок валить до аеропорту Бергамо. Тому треба буде з аеропорту назад до Бергамо-Брешія-Брено...
по-друге, хіба 9,90 євро за поїздку Мілан-Брешія це недорого?

я ще дещо відкорегував маршрут та напрямки, згодом розпишу, може хтось вкаже на суттєві недоліки.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 08.05.18 , 23:05 »
Share Reply with quote

по-перше, за планом я добиратимусь з Кортіни, і найкраще це робити автобусом, що, на жаль, без зупинок валить до аеропорту Бергамо. Тому треба буде з аеропорту назад до Бергамо-Брешія-Брено...
по-друге, хіба 9,90 євро за поїздку Мілан-Брешія це недорого?

я ще дещо відкорегував маршрут та напрямки, згодом розпишу, може хтось вкаже на суттєві недоліки.
хм
"12 серпня тим самим автобусом о 6.45 повернутись у Мілан (прибуття о 10.30). Далі, автобус до Бергамо і потягом Бергамо-Брешія-Брено.
"
от тут мені було не зрозуміло, нащо кружляти через Бергамо, коли можна сісти на прямий потяг до Брешії

регіональний потяг Мілан Брешія коштує 7,3 евро. В дорозі, найшвидший з них, якій заточений під офісних робітників рівно час. Зараз регіонали дуже нестабільні по збігу обставин (наприклад через недостачу 150 чоловік персоналу у Trenord потяг запросто можуть скасувати). +регіонали це таке, може бути новий Jazz або відносно новий Vivalto (це зазвичай Mi Centrale - Verona) переповненні, або менш переповнені старі Casaralta, без кондиціонеру (Sesto San Giovanni - Brescia) що у серпні зігріє :) .
Тому новий 675-й від Alstoma, за розкладом 37 хвилин за 9,9 (а ще можна пошукати якусь акцію) з пріоритетом над регіоналами та пріоритетом на вповзанням на MI Centrale, зі своїм законним місцем та кондиціонером, та ще й без "дуже південного" колориту це просто казка.

Далі краще вполювати Stadlerи в сторону Breno, хоча багато 668-х модернізували і кондиціонери працюють. Та лінія одна з найкращих у Ломбардії щодо комфорту подорожі.
« Last Edit: 08.05.18 , 23:05 by DJVLAD2003 » Logged
chu
User

View Profile
« Reply #7 on: 14.05.18 , 21:05 »
Share Reply with quote

Отже, хотілось би відвідати 3 природні парки на півночі Італії: трек навколо масиву Монблан (старт/фініш у Курмаєр), доломітові Альпи в районі Кортіна ді’Ампеццо та парк Адамелло (маршрут №1 старт з Breno/Bazena, фініш в Едоло). Послідовність саме така як вказано вище.

Логістика:
01.08.2018
Автобус Z301 Bergamo (5.40) - Milano Lampugnano M1 (6.32)
прямий автобус savda.it о 07.15 від Milano Lampugnano до Courmayeur (10:45) = 19.50 euro

08.08.2018
о 6:45 сісти на автобус Courmayeur (6.45) – Milano Lampugnano (10:30) (19,50 euro) (пересадка в Aosta о 7.45-8.00)
назад Milano Lampugnano M1 (11.10) – Bergamo (12.01),
а далі від автостанції до аеропорту і на 7 платформі о 15.25 автобус flixbus Bergamo airport (15.25) – Cortina di’Ampezzo (20.55) = 14 euro

13.08.2018
О 7.00 сісти на автобус Cortina di’Ampezzo (7.00) – Bergamo airport (12.25) = 14 euro
і, якщо встигатиметься, то о 13.40 потягом TrenItalia Bergamo-Breno = 10.50 euro (з пересадкою у Brescia 14.47-15.07)

так чи інакше, але прямий автобус від аеропорту до Кортіни змушує все робити через Бергамо.
що можна покращи/змінити у моєму рокладі?
чи є зміст вносити наступну корективу: з Мілану потягом до Верони, а вже там на цей автобус до Кортіни сідати і так само з Кортіни до Верони, а потім на потяг Верона-Брешія???
по грошах більше виходить, але ніби швидше...
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: