Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.09.18 , 12:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Автобусне сполучення на півночі Італії (savda.it та flixbus)

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Автобусне сполучення на півночі Італії (savda.it та flixbus)  (Read 1709 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 13.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

Як думаєте, реально чи брєд і воно того не варте?
З того кутка Італії до Чопа по землі їхати - менше часу займе, аніж до Задара.
По ціні - важко сказати.
Там за ділянку Рієка - Задар доведеться непропорційно багато віддати. Повний тариф на таку відстань по Хорватії - 240 кун. Акції загалом існують, але лише на окремі рейси (на більшість рейсів - ні) і вони не такі щедрі - тобто в найкращому разі завчасно вполюєте собі квиток кун може за 120.
chu
User

View Profile
« Reply #21 on: 20.07.18 , 20:07 »
Share Reply with quote

після проходження парків природніх мій товариш прямуватиме до родичів десь біля Лугано.
а я літаком Volotea за 9 євро Бергамо - Спліт (квиток є) і автобусом до Задару. Вже звідти через день з батьками машиною додому.

ще глянув добирання з Едоло до Брешії/Бергамо у другій половині дня (ввечері) і виявилось, що там не особливо-то і варіанти є прямі. Лише автобусом до Брено, а звідти потягом... Чи може я щось не помітив.
А ще скажіть, чи ціна на потяг Бергамо-Брено чи Едоло-Бергамо змінюється чи завжди 10,5/11,5 євро? Пам’ятаю, колись брав перед самою посадкою і ціна та й була.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 20.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

Прямі Edolo- Brescia 15:54, 17:54. у вихідні ще є 19:54.
Прямих до Bergamo взагалі не існує.
Ціна на регіональні потяги в Італії завжди однакова.
chu
User

View Profile
« Reply #23 on: 20.07.18 , 22:07 »
Share Reply with quote

Прямі Edolo- Brescia 15:54, 17:54. у вихідні ще є 19:54.
Прямих до Bergamo взагалі не існує.
Ціна на регіональні потяги в Італії завжди однакова.

я знаю, що прямих до Бергамо немає.
а звідки у вас взагалі такий розклад?
на треніталія Едоло-Брешія на 20 серпня я бачу 15.49, 17.49, 19.49. Причому перший сегмент до Брено автобусом...

ще запитання: а як скористатися цією пропозицією http://www.savda.it/en/96/tickets-from-10-euro/
upd: чомусь саме на потрібну дату 1 серпня знижки нема. Розкупили чи ще може бути?
« Last Edit: 20.07.18 , 22:07 by chu » Logged
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 20.07.18 , 22:07 »
Share Reply with quote

App Trenord, App  Orario Treni (ця найліпша). або на сайті качайте повний розклад http://www.trenord.it/it/orari/scarica-orario-ferroviario-(1)(1)-(1).aspx
chu
User

View Profile
« Reply #25 on: 24.07.18 , 14:07 »
Share Reply with quote

три дні тому ми придбали два квитки від Мілану до Курмаєр на flixbus 10 євро/шт, що дешевше, ніж пропозиція savda.it по 19,50 (знижки на наш день нема).
наче все нормально, на пошту прийшла багажна бірка та квитки з нашими іменами, з картки знялись гроші. (правда все німецькою, мабуть, тому, що з німецької версії сайту брав.)

але після того я вже двічи отримав імейли, щоб я якнайшвидше купував квитки з Мілану до Курмаєр, бо це остання пропозиція, місць майже нема, не пропустіть свій автобус і т.д.
у чому прикол? це просто спам-розсилка така неактуальна чи я таки не викупив ті квитки?
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 24.07.18 , 14:07 »
Share Reply with quote

Думаю спам. Валідність квитків можна перевірити завантаживши App Flixbus та завести туда квиток.
chu
User

View Profile
« Reply #27 on: 29.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

три дні тому ми придбали два квитки від Мілану до Курмаєр на flixbus 10 євро/шт.

блін, через те, що такий незручний фліксбас не показує одразу усі зупинки, то я лише зараз зрозумів, що цей автобус проходить і через аеропорт Бергамо.
тоді б нам не треба було їхати ранком до Мілану, а лише до аеропорту (ми ночуємо в хоста у Бергамо).

чи можна з квитком Мілан - Курмаєр сісти не в Мілані, а в аеропорті Бергамо (ціна однакова)?
https://meinfernbus.de/unser-angebot/linien/472.html

чи краще не ризикувати, а раненько автобусом Z301 до Лампуньяно і там по квитку сідати?
chu
User

View Profile
« Reply #28 on: 31.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

лише хотів відписати, що все пройшло чітко за планом.
уся логістика спрацювала відмінно!
лише автобус фліксбас "Аоста-Верона" запізнювався на 2 години і був змінений оператор, тому ми ледь його не пропустили. Ще й через це впаритик встигли на пересадку до Кортіни.
а так - все заплановане пройшли і переїзди та перельоти відбулись.
усім дякую.
DJVLAD2003
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 15.09.18 , 13:09 »
Share Reply with quote

Напишу здесь, может кому-то пригодится.
Старейший мост "San Michele" на линии Милан - Монца - Карнате - Бергамо закрыт на ремонт на пару лет.
http://www.milanotoday.it/cronaca/ponte-adda-chiuso.html
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: