Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.10.18 , 01:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Зґожелець

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Зґожелець  (Read 675 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 08.06.18 , 11:06 »
Share Reply with quote

Всім привіт зі Зґожельця
Виявилось вокзали розташовані страшенно незручно, особливо Зґожелець (станція). Кас на ст. Зґожелець немає, на з.п. Зґожелець  місто - будка є, але має дивні години роботи, коротше зачинено. Вокзальні будівлі зачинені,  на з.п. З-місто - закинута, на станції Зґожелець - інтенсивно ремонтується. Зато свіжовідремонтовані перони - на з.п. - обидва, на станції - лише у парку що веде від з.п. у Німеччину, у парку що веде з Єлені Ґури на Німеччину - розбиті.

З квитками все дуже по-нехлюйському. Всі їздять зі Зґожельця в Ґерліц безкоштовно, черговий по станції сам всім каже що проїзд задарма. Квитка на прилеглу ділянку не вимагають, квитка з нульовим тарифом на ділянку Зґожелець - Ґерліц - не видають.
Мені був потрібен проїзний Євро-Ниса при чому хотілось його одержати по польській ціні, 25 злотих, а не по німецькій 13 євро. Сідав по Зґожельцю-станції, посадка була зо 5 пасажирів і я побоювався, що за 4 хв не встигнуть у всіх перевірити квитки на прилеглі ділянки і повибивати нульові квитки через кордон і ще й мені Євро-Нису оформитм. Дарма.

Кондуктора ніхто не цікавив, я спокійно купив Євро-Нису. При чому у кондуктора відмовив касовий апарат, він його перезавантажував і мій квиток виліз коли ми міст через Нису майже переїхали.

P. S. І у Зґожельці дурнувата нумерація міських автобусів. На схемі - номер 50 - це ZVONівський номер, пучок маршрутів. А у Польщі вони їздять з номерами 1, 2s і 3. Я не одразу збагнув, що це не окремі маршрути, а просто інше позначення варіантів рейсів п'ятидесятки
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 08.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

p.p.s. А автобус P - взагалі має вигляд маршрутки-мерседеса, маршрут P на ньому не вказаний, лише назва кінцевої.  Але їздить по розкладу і квитки ZVON і Євро-Ниса на нього діють
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 09.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

З квитками все дуже по-нехлюйському. Всі їздять зі Зґожельця в Ґерліц безкоштовно, черговий по станції сам всім каже що проїзд задарма. Квитка на прилеглу ділянку не вимагають, квитка з нульовим тарифом на ділянку Зґожелець - Ґерліц - не видають.
Мені був потрібен проїзний Євро-Ниса при чому хотілось його одержати по польській ціні, 25 злотих, а не по німецькій 13 євро. Сідав по Зґожельцю-станції, посадка була зо 5 пасажирів і я побоювався, що за 4 хв не встигнуть у всіх перевірити квитки на прилеглі ділянки і повибивати нульові квитки через кордон і ще й мені Євро-Нису оформитм. Дарма.

Кондуктора ніхто не цікавив, я спокійно купив Євро-Нису. При чому у кондуктора відмовив касовий апарат, він його перезавантажував і мій квиток виліз коли ми міст через Нису майже переїхали.

Странно, конечно. Я думал, что они обязаны вести какой-то количественный учет пассажиров. Это же не УЗ
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 09.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

ага.
Це ж навіть не старорежимно-безтолкове Польреґіо, а новозасновані і гіпотетично більш толковіші КД. Але ні.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 09.06.18 , 21:06 »
Share Reply with quote

при чому пізніше з'ясувалось, що квиткова будка на зп Зґожелець-місто навіть у години, коли мала б працювати - все одно була зачинена.
azh
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 09.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Ця будка на станції Зґожелець-Місто розташована не на самій станції, а через дорогу, не дуже близько (так було 10 років тому), чи там щось відтоді змінилося?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 10.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

У 2010, маючи наскрізний квиток з Дрездена до Вроцлава, спокусився на пішохідний перетин кордону: виїхав з Дрездена завчасно, поблукав по Ґьорліці (місто невелике ~55 тис.ос., але має свою трамвайну мережу... були проекти дотягнути трамвай до Зґожельця (відновити довоєнне трам. сполучення)), перейшов Нису і поперся на Зґожелець-Місто, де сів на той наскрізний поїзд з Дрездена до Вроцлава. Салон моторвагонки був достатньо залюднений різними категоріями пасажирів. В той вечір/ніч Польщу накрив великий снігопад... поїзди прямували із великими (3-4 год на відтинку з Варшави до Кракова) запізненнями та зміненими маршрутами, це не УЗ-шні запізнення на кілька хв (чи десятків хв)...
Саме місто Ґьорліц одне з небагатьох уцілілих в часи 2 СВ, тому справляє позитивне враження своєю древньою архітектурою.
Трамвай: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaje_w_G%C3%B6rlitz
Паркова залізниця: https://www.goerlitzerparkeisenbahn.de/39-seiten-inhalte/fotoablum.html
Допис трохи не в тему, але комусь можливо стане в нагоді.
« Last Edit: 10.06.18 , 16:06 by Iwan » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 11.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

Ця будка на станції Зґожелець-Місто розташована не на самій станції, а через дорогу, не дуже близько (так було 10 років тому), чи там щось відтоді змінилося?
будка стояла на платформі в напрямку Згожельця-станції і Німеччини.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: