Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.12.18 , 20:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Хмельницький - Дюссельдорф

Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницький - Дюссельдорф  (Read 1047 times)
гнч
Guest
« on: 16.06.18 , 23:06 »
Share Reply with quote

Ось думаю, якщо стартанути потягом 13   Київ Солотвино    з Хмельницького    о   22:34, 30-го червня. То чи вдасться дістатись Дюссельдорфа ранком 2-го липня?

Можливо ще є якісь варіанти не дуже дорожчі за 1500 грн. ?
Дякую!
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22122


View Profile
« Reply #1 on: 17.06.18 , 13:06 »
Share Reply with quote

Quote
То чи вдасться дістатись Дюссельдорфа ранком 2-го липня?
так
якби не було обмеження по грошах - можна було б доїхати до вечора 1 липня, але там вже дорожче 50 євро.
Дешевше 50 євро - ще є варіанти, але лише через Чехію, це трохи довше по часу
Quote
Можливо ще є якісь варіанти не дуже дорожчі за 1500 грн. ?
є, але по такій ціні лишились варіанти через Чехію, лише ЧДшні спецпропозиції дозволяють укластись у цю суму.
Спецпропозиції ДБ уже дорожчі.

Ділянка по Чехії дешева лише якщо їхати через Хеб, там досі є варіанти
Пльзень  - Дюссельдорф по 19 євро (501 коруна) в різний час. Але треба саме вказати через Хеб - щоб воно шукало варіанти де використовується для перетину кордону поїзд Sp, там поїзд малозаповнений, тому є низька ціна, а не прямий поїзд Прага - Мюнхен (що більш заповнений, тому з його використанням такої ціни уже не буде, він через Хеб не їде, тому вказування через Хеб дозволяє його відсіяти).
Добудовування маршруту від Пльзені на схід - уже більш-менш очевидне.
« Last Edit: 17.06.18 , 13:06 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #2 on: 17.06.18 , 20:06 »
Share Reply with quote

чи можна у тих поїздах, вночі подрімати?

де український кордон краще перетнути, від Львова, Ужгорода чи Чопа?
Сайт ДБ видав декілька пропозицій через Захонь Будапешт і Ополе Костричин

Я ж можу і піздніше виїхати, аби дістатися вчасно вдалось.

Дякую, не усе зрозуміло але ще досліджую це питання.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22122


View Profile
« Reply #3 on: 18.06.18 , 02:06 »
Share Reply with quote

Сайт ДБ оптимізує пошук по часу. На маршрути через Будапешт і через Костжин - дешевих квиткіа на Вашу дату немає. Є лише через Пльзень - Хеб.
Logged
гнч
Guest
« Reply #4 on: 05.12.18 , 15:12 »
Share Reply with quote

Подскажите пожалуйста, если лететь самолетом до Dusseldorf Weeze, то как потом лучше добраться до Niederbeisheim?
Спасибо!(прибытие самолета  14:10 по рассписанию)
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22122


View Profile
« Reply #5 on: 05.12.18 , 19:12 »
Share Reply with quote

Це Ви маєте на увазі той Niederbeisheim що в землі Гессен, трішки південніше Касселя?
Якщо так - то навіщо летите до Вееце, якщо є більш близькі місця, куди можна прилетіти бюджетною авіалінією. Найближчий аеропорт звідки літають дешеві авіарейси з України - це Франкфурт на Майні, наступні за відстанню  Дортмунд, Гановер, Кельн. Навіть Нюрнберґ ближе, ніж Вееце.

Або може якийсь інший Niederbeisheim мається на увазі?
« Last Edit: 05.12.18 , 19:12 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #6 on: 05.12.18 , 20:12 »
Share Reply with quote

Так, саме той що неподалік Касселя.
І які бюджетні варіанти порадите, літаком чи по землі? на 26 грудня.
Дякую
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22122


View Profile
« Reply #7 on: 05.12.18 , 21:12 »
Share Reply with quote

Літаком з Києва у Дортмунд (ціна для клуба 24 євро, дешевша ніж на раян Львів -Вееце).

Далі купуєте залізничний квиток, по котрому по 19,9 зможете доїхати з Гольцвікеде до Мелзунґена залізницею і трамваєм-поїздом (між Каселем і Мелзунґеном можна їхати як поїздом, так і трамваєм-поїздом, при проїзді трамваєм-поїздом залізнчний тариф чинний).
На ділянку Мельзунґен - Niederbeisheim - купите у водія автобуса разовий квиток NVV по 5 з копійками євро.

Щодо залізничного квитка. Його треба купити якнайскоріше, якщо оберете їхати цим варіантом (інакше ціна буде вища).

Щоб одержати квиток ціною 19,9 і при цьому нічого не втратити у випадку запізнення літака чи затримки після прильоту у черзі на в'їзному митно-прикордонному контролі Німеччини - візьміть такий хитрий квиток

з Hagen Hbf до Melsungen через Dortmund Hbf і Holzwickede , розкрийте категорії поїздів і на ділянку Хаген - Дортмунд лишіть лише IC (з інших категорій поїздів познімайте пташки). На ділянці Дортмунд - Гольцвікеде і Гольцвікеде - Мельзунґен навпаки відключить ICE і IC та D, решту можна лишати.
Після чого повинен показатись такий варіант:

Hagen Hbf   ab 09:01   IC 2220
Dortmund Hbf   an 09:21   
Umsteigezeit 46 Min.   Umsteigezeit anpassen   
      
Dortmund Hbf   ab 10:07   ERB 59 (90327)
Holzwickede   an 10:26   
Umsteigezeit 16 Min.   Umsteigezeit anpassen   
      
Holzwickede   ab 10:42   ERB RE13 (20074)
Schwerte(Ruhr)   an 10:48   
Umsteigezeit 40 Min.   Umsteigezeit anpassen   
      
Schwerte(Ruhr)   ab 11:28   RE 17 (10725)
Kassel-Wilhelmshöhe   an 14:00   
Umsteigezeit 14 Min.   Umsteigezeit anpassen   
      
Kassel-Wilhelmshöhe   ab 14:14   RB RB5 (24215)
Melsungen   an 14:33   

по ціні 19.9 євро.
Тут обов'язковий поїзд - лише між Хагеном і Дортмундом - це та ділянка котрою Ви не скористаєтесь (але хоч якась прив'язка хоч до якогось обов'язкового поїзда потрібна щоб DB запропонувало акційну ціну).
Тобто починаючи з 10:27- на будь-який варіант приміськими від Гольцвікеде до Мельзунґена - цей квиток чинний. Чинність квитка - до 10 ранку наступного дня.
« Last Edit: 05.12.18 , 21:12 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #8 on: 06.12.18 , 08:12 »
Share Reply with quote

Дякую. Виходить 48€. Так розумію Візейром пропонуєте. Змогли би нам по клубній ціні взяти квитки?
Що у тих візів за сайт такий , що не можу ні дома ні на роботі з трох компютерів зайти на нього?

Ще прораховуємо зворотню дорогу на 30.12.
Може по землі?
Logged
sean
Active user

Posts: 3386


View Profile
« Reply #9 on: 06.12.18 , 08:12 »
Share Reply with quote

Дякую. Виходить 48€. Так розумію Візейром пропонуєте. Змогли би нам по клубній ціні взяти квитки?
Для купівлі квитка зі знижкою клубу, Вам (або іншому пасажиру) необхідно придбати річне членство за 999 грн і власник придбаного членства обов'язково повинен бути серед пасажирів, на яких оформлюється бронювання - в іншому випадку знижка не спрацює.
Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!