Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.03.19 , 14:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Touren Ticket

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Touren Ticket  (Read 242 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22306


View Profile
« on: 17.06.18 , 15:06 »
Share Reply with quote

Відкрив для себе досить вигідний субрегіональний проїзний, про котрий раніше не знав - це Touren Ticket.
Діє на поїзди по ось-цих ділянках

тобто діє на ділянки Гера - Плауен, Плауен - Цвікау, Плауен - Хеб, Плауен - Соколов і по вихідних також на ділянці Соколов - Карлові Вари (при чому коопераційно з поїздами GW Trains Regio, а не ЧД).

коштує - лише 9 євро на день.
На сайті ДБ про нього не пишуть, мало того, сайт і автомат ДБ лише дезорієнтують (пропонують разові квитки на ці ділянки по тарифу ДБ, що може бути дорожчий цього проїзного або саксонський земельний квиток).
Насправді - можна сідати в мотрису Vogtlandbahn без квитка і купити Touren Ticket в автоматі всередині (але у мене не спрацювала картка лише з чіпом). Можна ще купити через інтернет на сайті Vogtlandbahn.

Варто зауважити - що супервигідність квитка очевидна, коли поїздка розпочинається в Німеччині. Якщо зранку в день використання пасажир буде у Чехії - там треба рахувати, бо у Чехії продаються ще вигідніші квитки - квиток EgroNet по чеській ціні або Celodenní jízdenka+Německo, що можуть бути вигіднішими (у них трохи інакша зона покриття і по Чехії і по Німеччині, тут треба дивитись по планах).

З цікавинок, що можна побачити в межах дії цього проїзного - це в першу чергу цегляні віадуки. Менший Elstertalbrücke (можна проїхати як під ним - по дорозі з Гери в Плауен, так і над ним - по дорозі з Плауена в Цвікау) і більший Göltzschtalbrücke (теж між Плауеном і Цвікау) - найбільший цегляний міст на світі. Ну і ділянка Zwickau Hbf - Zwickau Zentrum - де мотриса їде по міській вулиці, по тринитковій колії з міським трамваєм.

P.S. Touren Ticket може непогано комбінуватись з Erzgebirge Card (карткою Рудних Гір) http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=116000.msg488855;topicseen
але через те, що точки продажу картки Рудних Гір мають обмежені години роботи - не слід відкладати її покупку до кінця дії Touren Ticket, а якось подбати про це завчасно, все-одно час початку дії картки Рудних Гір може бути пізніше ніж час її покупки, власне пасажир сам кульковою ручкою на картці пише.
« Last Edit: 17.06.18 , 16:06 by Maxy » Logged
azh
Active user

Posts: 222


View Profile
« Reply #1 on: 21.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Я торік користувався цим квитком і навіть згадував про нього ось тут:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123899.0

Крім Göltzschtalbrücke, за цим квитком я відвідав ще Плауен і Франтішкові Лазнє (там навіть покупався в басейні). Шкода, що через неорганізованість не побачив ще один цікавий міст Elstertalbrücke, біля Йокети.

Цікаво, що Touren Ticket можна купити в автоматах не тільки в зоні його дії, а й подекуди за її межами - я, наприклад, купував у Кемніці в автоматі Mitteldeutsche Bahn.
Logged
Tags: zwickau gera plauen vogtland 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!