Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.18 , 19:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Київ - Клуж-Напока

Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Author Topic: Київ - Клуж-Напока  (Read 1569 times)
sean
Active user

View Profile
« on: 24.06.18 , 15:06 »
Share Reply with quote

Колеги, а дістатись з Києва в Клуж найоптималтніше ось цим маршрутом через Солотвино чи таки через Чернівці?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 24.06.18 , 15:06 »
Share Reply with quote

що для Вас "найоптимальніше"?

Найшвидше (22 год від старту з Києва до приїзду в Клуж) - через Угорщину. Цією дорогою і варіантів найбільше і стиковки найкращі. В Угорщині - пересадка у Püspökladány. Але цей спосіб дещо дорожчий, ніж інші.
Якщо брати внутрішньоугорську ділянку через інтернет у вигляді PDF-квитка (бо на цю ділянку - є поїзди на які є особливо велика знижка 20%, ті що зі значком @) - правильний набір на ділянку Чоп - Клуж буде Чоп - Загонь (2,3 євро + збори, зокрема на компостер), Загонь - Püspökladány з урахуванням можливих знижок - десь 2600 форинтів, Püspökladány - Орадя (6.7 євро в один бік, або 9,6 туди-й-назад), Орадя - Клуж - 32 лея. Тобто разом за ділянку Чоп - Клуж - близько 24 євро, що досить немало.

Найдешевше - через Солотвино. Щоб було не надто довго - ділянку Сігету-Мармацей - Клуж їхати доведеться автобусом, а не поїздом. Тоді 5 годин їзди з Сигету Мармацей до Клужа. Якщо поїздом - то 6,5 - 7 годин.

Технічно можливо швидше (ніж через Солотвино, але не швидше ніж через Угорщину) подолати цю ділянку, якщо намагатись прорватись через Неветленфолу - Halmeu. Але там треба стопити, по на цьому переході громадського транспорту немає і одночасно не пропускають пішоходів. І виграш по часу бути лише якщо Вас одразу підберуть. Якщо раптом зависнете на кілька годин, що запросто можливо - то виграшу по часу у порівнянні з дорогою через Солотвино не буде.

Через Чернівці - час в дорозі приблизно такий-же як через Солотвино, але при цьому дорожче (хоч і істотно дешевше ніж через Угорщину). Я не бачу причин вдаватись до цього способа. Ну хіба що якщо на Вашу дату місця на 117 будуть, а на ділянку Київ - Мукачево місць не буде (так буває до речі)
« Last Edit: 24.06.18 , 20:06 by Maxy » Logged
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 24.06.18 , 17:06 »
Share Reply with quote

Я ехал Киев - Яремче - Рахов - Солотвино - Sighetu - Cluj. Только Рахов - Солотвино на маршрутке, все остальное на поезде.
Следующий раз хочу ехать так чтобы успеть на дневного 14:32 из Сигета. Мы ехали вечерним и скоро стало темно, мало видели. Поездом В.В. - Клуж очень живописно говорят и вечерного прямого уже нет, вечером на поезде - уже только с пересадкой.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 24.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Я ехал Киев - Яремче - Рахов - Солотвино - Sighetu - Cluj. Только Рахов - Солотвино на маршрутке, все остальное на поезде.
it's one of shortest ways in km, but unfortunately neither fastest, nor cheapest.
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 24.06.18 , 21:06 »
Share Reply with quote

I was visiting a friend in Yaremche on the way and it was before the introduction of the direct train Kyiv - Solotvino.
I am mentioning the Rakhiv route now as an alternative to 13 for an earlier, daylight time travel leg on the Romanian side.
How is the Rakhiv route more expensive than other routes?
I would assume that tickets for 13 and 357 have similar price tags?
« Last Edit: 24.06.18 , 21:06 by Andersen » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 24.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Через Чернівці є теоретично найшвидший шлях:
716 Київ 6:52 - Хмельницький 10:46
автобус Хмельницький 11:10 - Чернівці 15:20 (слід уточнити, де його ловити)
автобус Чернівці 16:00 (Бухарест) - Сучава 19:30 (якщо він там справді має зупинку, за даними окремих сайтів)
IR1837 Сучава 20:21 - Клуж 3:15

У зворотному напрямку я проїхав (спосіб працює тільки в неділю) Алба-Юлія 22:38 - Клуж 1:26 - (Сучава, Чернівці, Хмельницький) - Київ 23:09, тобто взагалі в ту саму добу.
Варто ще звернути увагу на появу автобусів Київ - Сучава, Херсон - Сучава і навіть Запоріжжя - Сучава віднедавна.
sean
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 24.06.18 , 23:06 »
Share Reply with quote

Нє-нє, 3:15 в Клужі - то не варіант.
Мені, в принципі, подобається через Солотвин. Навіть цікаво там перейти кордон. Якби тільки не цей дибільний виїзд 13-го в 16:40 як здрасьтє. Логічніше перехопити його в хмелі-тернополі з 747-го, якщо він буде в той день. Ну і тим більше я не можу дозволити собі виїхати з києва на рахів о 14:30, то жесть як рано в робочий день.
Скажіть, Маху, а щоб здійснити вояж через мадярів і прибути до клужа не надто пізнього вечора, 81 з києва то все встигнеться, ні?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 24.06.18 , 23:06 »
Share Reply with quote

Нє-нє, 3:15 в Клужі - то не варіант.
Мені, в принципі, подобається через Солотвин. ...
Про всяк випадок нагадаю про 500 дол./євро готівкою, про які іноді румуни люблять згадати, і попросити показати.
sean
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 24.06.18 , 23:06 »
Share Reply with quote

Так, я пам'ятаю з моменту написання про це в сусідній темі. Зрештою, то не проблема.
sean
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 24.06.18 , 23:06 »
Share Reply with quote

То таки за доби не встигнеться дістатись клужа, якщо виїхати з києва 81?

81 до чопа 21:02-12:12
Чоп-загонь 14:10-13:27
Загонь-пускопладані 14:03-17:11 (іс 14:29-16:31)
Пуспокладані-орадея 20:18-23:31
...
« Last Edit: 24.06.18 , 23:06 by sean » Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Jump to: