Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.11.18 , 03:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Visa Checkout

Pages: [1] 2 3 4 5
Reply | Print
Author Topic: Visa Checkout  (Read 3390 times)
sean
Active user

View Profile
« on: 26.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Випадково натрапила мені на очі реклама акції tickets.ua з Visa Checkout. Знижка 50 грн на потяги і 250 - на авіа:
https://tickets.ua/uk/index/visa

Перевірив для прикладу на сьогодні:
771 К-Хмель на букінгу - 174 грн
771 К-Хмель на тікетсах - 184 грн, знижка 50 грн, тотал 134 грн

Враховуючи комісію цих агентів, загальна знижка - 40 грн.
« Last Edit: 26.06.18 , 12:06 by sean » Logged
Tr_Temp
User

View Profile
« Reply #1 on: 26.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Прикольно. Але в мене всі картки MasterCard. Навіть не знаю чому так вийшло. Що Приват, що Монобанк за замовчуванням Master відкрили
opex
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 26.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Монобанк тільки МК і емітує.
sean
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 26.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Прикольно. Але в мене всі картки MasterCard. Навіть не знаю чому так вийшло. Що Приват, що Монобанк за замовчуванням Master відкрили
На Білайві на Олімпійському в ці вихи Приват роздавав дебетні візи наліво-направо. Вони просто валялись на стійках банку ;)
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 26.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

Ну не "за 100гр. до Одессы" но пойдет, чай и постель в подарок выходит!
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 26.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

Щодо Привату,  то у них якось це йде "хвилями": спочатку масово видавали всім Visa,  потім видавали всім MasterCard.  От в мене в серпні закінчується їхній  Master,  не здивуюсь,  якщо її замінять на Visa)))
azh
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 27.06.18 , 06:06 »
Share Reply with quote

Щодо Привату,  то у них якось це йде "хвилями": спочатку масово видавали всім Visa,  потім видавали всім MasterCard.  От в мене в серпні закінчується їхній  Master,  не здивуюсь,  якщо її замінять на Visa)))
Мені саме так і замінили у березні.
sean
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 27.06.18 , 09:06 »
Share Reply with quote

Нормальною є ситуація, коли клієнт сам обирає, якою картою він хотів би користуватись. Ба більше, в нинішніх пакетах послуг банки все більше, з метою орієнтації на клієнта, випускають до рахунку і візу, і мастер. За грамотного підходу до користування цими пакетами плата за обслуговування покривається самим користуванням пакетом.
klepko
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 27.06.18 , 09:06 »
Share Reply with quote

Залежить від типу карти. Моя соціалка буда MC, стала з березня Visa. А мама міняла пенсійну, то Мастеркард як був так і лишився. Універалки у Привата лише МК
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 27.06.18 , 10:06 »
Share Reply with quote

Залежить від типу карти. Моя соціалка буда MC, стала з березня Visa. А мама міняла пенсійну, то Мастеркард як був так і лишився. Універалки у Привата лише МК
не так давно пользователи соседнего форума жалились что приват при обмене универсалки выдавал Визу и соответственно пользователь пролетал с "Мастеркард-Бильше" по-этому все относительно. Что было под рукой то и выдают ИМХО.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5
Reply | Print
Jump to: