Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.09.18 , 04:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Easyjet

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Easyjet  (Read 914 times)
donrace
Active user

View Profile
« on: 28.06.18 , 10:06 »
Share Reply with quote

Вроде не нашел отдельной темы.

Вопрос такой. Кто летал, они там не заморачиваются с контролем паспортов не граждан ЕС как wizzair. Т.е. надо будет подходить таки на стойку регистрации (вылет из Кракова) или нет?
На сайте вроде информации нет, но и у виззов она так запрятана, что хрен найдешь....
Может еще кто какие подводные камни знает?)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 28.06.18 , 13:06 »
Share Reply with quote

Вроде не нашел отдельной темы.

Вопрос такой. Кто летал, они там не заморачиваются с контролем паспортов не граждан ЕС как wizzair. Т.е. надо будет подходить таки на стойку регистрации (вылет из Кракова) или нет?
На сайте вроде информации нет, но и у виззов она так запрятана, что хрен найдешь....
Может еще кто какие подводные камни знает?)

Хм. А разве ВиззЭйр проверку виз не отменил уже?
На счет Изиджета, спросил у родственницы, которая зимой из Кракова в Италию их рейсом летала, говорит, что вроде не проверяли.
donrace
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 28.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Хм. А разве ВиззЭйр проверку виз не отменил уже?

В правилах есть
Якщо згідно з вашими проїзними документами ви не є громадянином ЄС, ви маєте підійти до стійки реєстрації для перевірки документів і отримання відмітки на посадковому талоні

https://wizzair.com/uk-ua/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D1%80%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B0#/

« Last Edit: 28.06.18 , 19:06 by donrace » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 28.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Принаймні у Жулянах WizzAir ніякого віза-чеку не проводив (двічі цього року літав).  Там же при реєстрації на рейс через сайт потрібно обрати чи біометричний у Вас паспорт чи ні. І мабуть залежно від цього система визначає необхідність віза-чеку.
Щодо EasyJet запитав у колеги,  який мешкає в Польщі,  але паспорт в нього не біо.  То він каже,  що перевіряли його карту побиту,  хоч і летів в межах Шенгену. 
Jacaranda
User

View Profile
« Reply #4 on: 29.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

Принаймні у Жулянах WizzAir ніякого віза-чеку не проводив (двічі цього року літав

Громадяни України, які мандрують рейсами Wizz Air  мають отримувати в аеропорті посадковий талон на стійці реєстрації у аеропорту Сікорського (Жуляни) .

Мені особисто не зрозуміло чому такі правила саме в цьому аеропорті, але зробити з цим я нічого не можу.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 29.06.18 , 15:06 »
Share Reply with quote

тому-що у Києві немає штемпеля Visa Check, тобто нічим штамп поставити.
Тому замість простановки штампа на роздруківку - просто передруковують безкоштовно посадковий талон.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 29.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

тому-що у Києві немає штемпеля Visa Check, тобто нічим штамп поставити.
Тому замість простановки штампа на роздруківку - просто передруковують безкоштовно посадковий талон.
Походу в Харкові така ж історія.  Друзі нещодавно в Німеччину летіли WizzAir'ом,  то їм теж передруковували посадковий талон. 
Sath
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 03.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

на внутришенгенском рейсе никаких виза-чеков
opex
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 04.07.18 , 09:07 »
Share Reply with quote

Принаймні у Жулянах WizzAir ніякого віза-чеку не проводив (двічі цього року літав

Громадяни України, які мандрують рейсами Wizz Air  мають отримувати в аеропорті посадковий талон на стійці реєстрації у аеропорту Сікорського (Жуляни) .

Мені особисто не зрозуміло чому такі правила саме в цьому аеропорті, але зробити з цим я нічого не можу.

дело не в Жулянах, дело в виззе. Я когда-то в прошлом году, еще был визовый режим с шенгеном, и визз неделю летал из Борисполя - приехал в Борисполь, прошел пограничников, а на виза-чек не сходил. Так уже на гейте мне в довольно хамской форме сотрудница виззейра грозилась не пустить на борт.
joy
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 04.07.18 , 10:07 »
Share Reply with quote

на внутришенгенском рейсе никаких виза-чеков
Коллеги, у кого то есть практика по швейцарским аэропортам?
Есть ли виза чек на внутришенгенских рейсах?
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: