Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.09.18 , 20:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Будапешт -- Кошіце -- Ужгород

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Будапешт -- Кошіце -- Ужгород  (Read 1496 times)
azh
Active user

View Profile
« on: 09.07.18 , 22:07 »
Share Reply with quote

Добрий вечір, шановні панове!

Звертаюся до Вас за деякими роз'ясненнями і порадами, бо, маючи певний власний досвід і прочитавши суміжні теми "Чоп--Будапешт" (не повністю)  і "Братислава--Будапешт", так до кінця і не визначився.

Ситуація така. Людина (моя донька) має прилетіти в аеропорт Ферігедь (BUD) о 15:35. Навіть якщо все пройде без затримок, то найбільш раннє можливе прибуття поїздом до Загоня -- 20:22. Поїзд до Чопа відходить о 20:15. Теоретично і практично розумію, що у Загоні на вокзалі можуть бути якісь потенційні таксисти до Чопа, а можуть і не бути (оскільки поїзд щойно пішов). Перспектива тинятися на вокзалі в Загоні до наступного поїзда о 01:10 молодій неугорськомовній дівчині не вельми приваблива. Аналогічно -- перспектива йти пішки до автомобільного переходу і проситися в чиєсь авто.

Тому ми зацікавились нетривіальним варіантом добирання через Кошіце. З вокзалу Келеті йде поїзд о 18:25 і прибуває в Кошіце о 21:59, а звідти через годину (23:00) має бути автобус до Ужгорода. Я туманно пригадую, що раніше (здається, навіть торік) спецпропозиція Будапешт--Кошіце в один бік коштувала 10 Є, і цей варіант виглядав цілком незле. Зараз же спроба оцінити можливість її придбання на сайті MAV показує однакову ціну для квитка в один бік і "туди--назад" -- 20 Є. Тому моє перше питання -- я нічого не наплутав? Там зараз дійсно такі ціни? І купувати на сайті квиток можна хоч за півгодини до відходу, а потім треба забирати на станції в Угорщині, тобто на Келеті? У касі чи тільки в автоматі? І чи можна купувати прямо в касі перед відходом (сподіваюся, там беруть платіжні картки)?

При такій ціні, можливо, виглядає привабливіше не розбивати собі ніч (прибуття до Ужгорода близько 4 год), а переночувати в гостелі у Будапешті чи Дебрецені й добиратися до Чопа зранку. Правда, не хотілося б стільки часу витрачати -- "довга дорога в дюймах".

Непогана, здавалося б, альтернатива -- "Фліксбус" за 10 Є з відходом із Будапешт-Нейпліґет близько 19 год. Тільки прибуває до Кошіць він о 23:05, а автобус на Ужгород відходить о 23:00.

Тому друге питання -- може, є ще кращі варіанти, яких я не знаю? Буду вдячний за підказки.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 09.07.18 , 23:07 »
Share Reply with quote

мікроавтобус [маршрутка Мерседес] Будапешт Аеропорт-Кошіце. Вона навіть в місто Будапешт не заїздить.
Ну, звичайно, вона дорожча за 10 Євро, але й швидша за будь-які інші варіанти.

хоча я б все одно їхав через Захонь та видзвонив за 10-15 євро якогось таксиста із Чопа щоб той забрав. Інша справа- може бути черга на виїзд з Угорщини автотранспортом.

« Last Edit: 09.07.18 , 23:07 by Aleksej » Logged
tabo
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 10.07.18 , 01:07 »
Share Reply with quote

Перспектива тинятися на вокзалі в Загоні до наступного поїзда о 01:10 молодій неугорськомовній дівчині не вельми приваблива. Аналогічно -- перспектива йти пішки до автомобільного переходу і проситися в чиєсь авто.
Погуляти Будапештом і поїхати пізнішим потягом (напр. швидким Hortobágy)?
Тому ми зацікавились нетривіальним варіантом добирання через Кошіце. З вокзалу Келеті йде поїзд о 18:25 і прибуває в Кошіце о 21:59, а звідти через годину (23:00) має бути автобус до Ужгорода. Я туманно пригадую, що раніше (здається, навіть торік) спецпропозиція Будапешт--Кошіце в один бік коштувала 10 Є, і цей варіант виглядав цілком незле. Зараз же спроба оцінити можливість її придбання на сайті MAV показує однакову ціну для квитка в один бік і "туди--назад" -- 20 Є. Тому моє перше питання -- я нічого не наплутав? Там зараз дійсно такі ціни?
20 це стандарний шпеціаль (продається без обмежень, купувати хоч за півгодини, час буде, тож простіше в касі, картки приймають). Є ще акційний шпар за 9 євро one-way, але тут квота місць, має продаватися онлайн (з подальшою роздруківкою в автоматі), але я щось не можу наклацати його у МАV (але з мадярами "має, але не продається" це досить звична історія)

Непогана, здавалося б, альтернатива -- "Фліксбус" за 10 Є з відходом із Будапешт-Нейпліґет близько 19 год. Тільки прибуває до Кошіць він о 23:05, а автобус на Ужгород відходить о 23:00.
Флікси можуть приїхати і раніше, але це лотерея
Vova
User

View Profile
« Reply #3 on: 10.07.18 , 06:07 »
Share Reply with quote

Може переночувати в Будапешті якшо є можливість і зранку виїхати, але можна попробувати взяти білет у вагон Відень Київ і не будете переживати,там зайшла тут вийшла без всяких нічних переходів.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 10.07.18 , 07:07 »
Share Reply with quote

є автобус LeoExpress Кошице - Ужгород в 23:15
sean
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 10.07.18 , 07:07 »
Share Reply with quote

Теоретично і практично розумію, що у Загоні на вокзалі можуть бути якісь потенційні таксисти до Чопа, а можуть і не бути (оскільки поїзд щойно пішов).
Будуть. Завжди є, зустрічають усі потяги в Загоні. Бонус ще й в тому, що з ними достатньо швидко проходиться кордон. Я би не придумував велосипед і поїхав цим варіантом.
azh
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 10.07.18 , 08:07 »
Share Reply with quote

є автобус LeoExpress Кошице - Ужгород в 23:15

Гм, цікаво. Сайт LeoExpress його теж показує, а от чеський агрегатор IDOS, який виглядав досить надійним, його не показує, але показує наступний LeoExpress о 5 год. ранку. От і вір агрегаторам після цього.

Це, можливо, буде непогана комбінація з "Фліксбусом". Правда, останній може і спізнитися. З іншого боку, його плюс у тому, що він іде через аеропорт Ферігедь (це добре на випадок спізнення літака).

Tabo пропонує не мудрувати й розраховувати в Загоні на таксиста. Правда, потім доведеться брати з Чопа ще одне таксі або чекати там до 1:40 на 145-й. У будь якому разі, це мало б вийти мінімум на півтори години швидше (якщо не буде чогось уже зовсім дикого на кордоні).

Скидається на те, що вибиратимем між цими двома варіантами.

Дякую всім, хто відгукнувся.
VB
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 10.07.18 , 08:07 »
Share Reply with quote

Я б теж на 23.15 варіант розглядав би в останню чергу, бо спізнення на 15 хвилин, - не з розряду фантастики. А ось таксисти, - подумав би. Для вірності, - таки видзвонив би якогось, ще й домовився б щоб завіз не в Чоп, а куди там треба. Думаю проблем би не було.
joy
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 10.07.18 , 10:07 »
Share Reply with quote

Хм, так там обычное такси или "такси вскладчину"?
И откуда гарантии, что это условный "грач" так шустро проедет границу?
И не будет никаких попыток взять с девчонки больше, чем было оговорено заранее?
Если нет никаких очень надежных своих контактов в Чопе, Ужгороде и т.п. - я бы с такси не связывался.
Zayats
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 10.07.18 , 11:07 »
Share Reply with quote

Та там скоріше автобус Леоекспресу запізниться ніж Фліксбус.
Tags: <budapest> <kosice> <Uzhhorod> 
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: