Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.04.19 , 19:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Чехия, г. Угерске-Градиште - Украина

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Чехия, г. Угерске-Градиште - Украина  (Read 1179 times)
van
Active user

Posts: 545


View Profile
« on: 22.07.18 , 18:07 »
Share Reply with quote

Как можно разумно добраться из г. Угерске-Градиште (Чехия) в Украину (Киев, например) 7-го сентября?
Смотрю варианты и чисто по земле, и Wizz, пока ничего особо гуманного не находится...
Logged
VB
Active user

Posts: 3790


View Profile
« Reply #1 on: 22.07.18 , 19:07 »
Share Reply with quote

Если в понятия "разумно" и "гуманно" по земле входит и минимализация времени на границе, то ни в коем случае не едьте через Польшу (разве что поездом пересекать будете границу с Украиной), а через Словакию. Бытует мнение, что это очереди только "в Европу". На самом деле, - в Украину тоже автобусы до 10 часов стоят, а авто вообще непредсказуемо. Тем более это будет пятница. Львовяне домой, поляки во Львов на викенд, - очереди обеспечены. Через Ужгород граница вся за час десять была пройдена от и до. Самое первое, - смотрите в группах на фб на авто. И бла-бла. Цена будет очень гуманной, если это не перевозчик, оплатите бензин пропорционно. До Ужгорода/Мукачево точно довезут, может быть до Франковска/Львова, а если повезет, то и до Умани/Киева. Очень часто пишут в фб такие объявления.
Logged
tabo
Active user

Posts: 3381


View Profile
« Reply #2 on: 22.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

Якщо є бажання, то цілком можливо проїхати весь шлях за день (виїхати рано вранці і тоді піймати 705 ІС в Перемишлі), але це багато пересадок і весь шлях у сидячих вагонах. Набагато зручніше буде зловити вечірній (або вранішній 8ого) літак з Польщі, напр. WAW-IEV пізно ввечері 7/09 чи рано вранці 08/09 за 39 євро (169 zl).

Если в понятия "разумно" и "гуманно" по земле входит и минимализация времени на границе, то ни в коем случае не едьте через Польшу (разве что поездом пересекать будете границу с Украиной), а через Словакию. Бытует мнение, что это очереди только "в Европу". На самом деле, - в Украину тоже автобусы до 10 часов стоят, а авто вообще непредсказуемо. Тем более это будет пятница. Львовяне домой, поляки во Львов на викенд, - очереди обеспечены.
Та чого прям через PL не їхати. Якщо пішки в Медиці переходити, то довго стояти не треба буде, але це тоді зайві пересадки і тільки нічний потяг зі Львова
Через Ужгород граница вся за час десять была пройдена от и до.
Черги на SK-UA дійсно менші, але сам маршрут повільніший за будь-який через моравську браму і майже точно вимагатиме використання дорогуватого 29ого, бо не солотвинським же їхати
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4581


View Profile
« Reply #3 on: 22.07.18 , 21:07 »
Share Reply with quote

Van, якщо таки надумаєте їхати через Кошице-Ужгород, то на cd.cz є варіанти від 291 CZK (~12 євро). Звісно, з пересадками.
Шукайте від станції Staré Město u Uherského Hradiště до станції Košice.
Як дістатись з Кошице в Ужгород на форумі вже не раз обговорювали.

UPD: Якщо виїхати о 08:03 на Rx 803, то в Оломоуці можна пересісти на
Пендоліно SC 241, який прибуває в Кошице о 14:27, а там пересісти на Os 8813 до Чієрни над Тисою. Квиток можна брати Staré Město u Uh.Hrad. - Čierna n.Tisou. В Чієрні без проблем встигаєте на підкидиш до Чопа, а в Чопі пересісти на п. 13 Солотвино-Київ.
Варіант повільний, але має право на існування :)
« Last Edit: 22.07.18 , 21:07 by Dhr_Igor » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22395


View Profile
« Reply #4 on: 24.07.18 , 16:07 »
Share Reply with quote

Quote
Цена будет очень гуманной, если это не перевозчик, оплатите бензин пропорционно.
мені здається що одразу обмежуватись варіантами по автодорозі -  має сенс лише якщо рішення про поїздку приймається незадовго до виїзду, коли вже жодних спецпропозицій немає. При завчасній покупці - у CD дуже гуманний ціник на спецпропозиції на Угорщину і Словаччину, скоріш за все вийде вполювати квиток до останньої зупинки перед кордоном з Україною не дорожче бла-бла кара. Тому якщо Вас влаштовує маршрут через Закарпаття (що означає довший час в дорозі, хоч зазвичай і нижчу ціну і надодачу кращі можливості вписати ніч у дорогу - тут одночасно є і нормально поспати на внутрішньоукраїнській ділянці і якщо є потреба - на ділянці між Східною Чехією і Східною Словаччиною, і доплата за кушетковий вагон значно гуманніша, ніж наприклад у внутрішньопольському сполученні). Тому в першу чергу слід дослідити сайт ЧД.
Тим більше тепер якщо що - чеську Vcasnja Jizdenka Evropa стало можливо здавати якщо не пізніше до дня початку поїздки при чому з досить гуманним штрафом, тобто якщо є ризик скасування поїздки - менше вірогідність втратити гроші.
А от з маршрутом через Польщу все гірше і з тарифної точки зору і з точки зору розкладів (якщо ми одразу стаємо на позицію, що маршрути через Польщу нас цікавлять винятково завдяки їх швидкості, тобто ті стиковки через Польщу що виграшу по швидкості відносно маршрута через Закарпаття не дають - ми одразу не розглядаємо, бо нащо вони потрібні, якщо вони не здатні бути такими-ж дешевими і при цьому не виправдовують свою дорожчість виграшем часу).
Запхати внутрішньогорський і внутрішньословацький сегменти в склад ЧД-шної спецпропозиції можливо, а внутрішньопольський - ні. Тому якщо вибудовувати маршрут на Чоп - то з ЧД можна витиснути дуже вигідний квиток до Загоні, Чиєрни чи Михайловець, а з Польщею все погано, квиток по міжнародній спецпропозиції в Чехії можливий лише до станцій, до котрих курсують безпересадкові поїзди з Чехії.
Або до Катовиць (і далі на літак), або внутрішньочешський квиток до Чеського тешина (і далі в Cieszyn на автобус в Краків).
Є недорозвіданий варіант з Тихим (тобто таки Vcasna Jizdenka до станції Тихи і далі на автобус Тихи - Краків, але там вокзал і місце посадки на Lajkonikbus далеко одне від одного, хоча це може вийти швидше ніж через Теський Тешин, бо усувається повільна автобусна ділянка з Cieszyn до Тихого, котру автобус їде по місцевих дорогах, у той час як ділянку Тихи - Краків - автобус летить по автобану)
Надодачу до Тихого ціник Vcasna jizdenka Evropa нижчий ніж до Катовиць.

Quote
Шукайте від станції Staré Město u Uherského Hradiště до станції Košice.
в багатьох випадках не варто обмежуватись Кошицями, скоріш за все вийде за ті ж гроші взятиодразу до Чиєрни або до Михайлівців, залежно від того, як буде перетинатись кордон (якщо автобусом - то Михайлівці, якщо поїздом - то Чиєрна).
« Last Edit: 24.07.18 , 16:07 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22395


View Profile
« Reply #5 on: 24.07.18 , 16:07 »
Share Reply with quote

Варто додати - весь південно-східний куток Чехії (власне навіть Брно туди належить, а Угерське Градиште - тим більше) - належить до тих місць в Чехії, з котрих оптимальний маршрут до України може виявитись зовсім не через Остраву і Жиліну і не через Польщу (ці маршрути зазвичай є єдино-оптимаьними з переважної частини Чехії), а через Кути - Братиславу (при чому ділянку Братислава - Чоп можна їхати як через Словаччину, так і через Угорщину, Vcasna jizdenka Evropa пропонується на обидва маршрути, через Словаччину - зазвичай дешевше, а через Угорщину - буває що швидше і більше варіантів).
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 3648


View Profile
« Reply #6 on: 24.07.18 , 16:07 »
Share Reply with quote

А с какой радости официальный матч Лиги наций в таком захолустье проводят? Я глянул вместимость стадика — он даже меньше "Ле Кок Арены" в Таллинне, где скоро состоится сходный по анекдотичности антуража матч за Суперкубок УЕФА.
Logged
van
Active user

Posts: 545


View Profile
« Reply #7 on: 24.07.18 , 17:07 »
Share Reply with quote

Я уж не говорю о том, что гостевых всего ~400 билетов должно было быть, и то бОльшую часть отдали на официальные туры с Першой Приватной Броварней, поэтому народ сейчас берёт билеты в соседний чешский сектор.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22395


View Profile
« Reply #8 on: 24.07.18 , 17:07 »
Share Reply with quote

Шукайте від станції Staré Město u Uherského Hradiště до станції Košice.
а ось це не обов'язково. Краще дивитись обивда варіанти. Маршрути безпосередньо від станції Uherske Hradiste - ЧД загалом дозволяє вибудовувати. Інша справа що шукаючи лише від безпосередньо від  Uherske Hradiste  - можна "загубити" найвигідніший варіант (бо наприклад та "хвиля" що утворюється з найближчого поїзда Uherské Hradiště - Staré Město u Uherského Hradiště  - може містити на транскордонній ділянці більш заповнений поїзд і відповідно вищу ціну). Тому слід шукати обидва варіанти і зіставляти результати пошуку.

Якщо шукається маршрут на Чиєрну - там можливий і зворотній варіант, там іноді від Uherské Hradiště можливий квиток по спецпропозиції напряму на схід, без виїзду на "велику дорогу".
Слід розуміти що тут є певна нелогічність в умовах Vcasna jizdenka, що полягає у тому, що наприклад маршрути з Uherske Hradiste до Загоні  якщо прокладені не по "намоленій" дорозі (через Бржецлав - Кути), а через екзотичніші прикордонні переходи (через Вробовце чи там через Горний Лідеч) - під умови спецпропозиції не потрапляють (попри те, що найкоротша дорога з Угерського Градіште до Будапешта - саме через Врбовце), вони ніби "неканонічні" для спецпропозиції на Угорщину, тому по повному тарифу їх можна протарифікувати, а по спецпропозиції - ні.
А умови тієї ж Vcasna jizdenka Evropa на Словаччину трішки інакші, і маршрути через ці глухуваті лінії не заборонені (інша справа що там іноді перешкода в категорії поїзда, якщо поїзд на транскордонній ділянці не ПДС - то то на таку комбінацію поїздів спецпропозиції не буде, але це саме проблема категорії, а не маршрута)
Logged
van
Active user

Posts: 545


View Profile
« Reply #9 on: 24.07.18 , 20:07 »
Share Reply with quote

UPD: Якщо виїхати о 08:03 на Rx 803, то в Оломоуці можна пересісти на
Пендоліно SC 241, який прибуває в Кошице о 14:27, а там пересісти на Os 8813 до Чієрни над Тисою. Квиток можна брати Staré Město u Uh.Hrad. - Čierna n.Tisou. В Чієрні без проблем встигаєте на підкидиш до Чопа, а в Чопі пересісти на п. 13 Солотвино-Київ.
Варіант повільний, але має право на існування :)

Вариант хороший, но, как я понимаю, Os 8813 (приезжает в Čierna n.Tisou   в 16:52), подкидыш Чиєрна Над Тисою - Чоп (17:07 - 18:47) и 13-й Солотвино-Киев это по сути одно и то же, поэтому как я пересяду за 15 минут на подкидыш и как пройду контроль?
Logged
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!