Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.12.18 , 23:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью

Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью  (Read 3764 times)
maxm
User

View Profile
« on: 02.08.18 , 11:08 »
Share Reply with quote

Добрый день.

Ищу дешевый вариант переезда из Дюссельдорфа в Дортмунд вечером или ночью. Вылет из Дортмунда в 8-35.

ICE за 20 евро с человека - дороговато.

Пытаюсь разобраться с VRR - RE13 (от Дюссельдорфа до Holzwickede) или RE3 (от Дюссельдорфа в Дортмунд, оттуда на шатле в аэропорт) - но не могу понять ни графика, ни цен.
https://moovitapp.com/index/en/public_transit-lines-RheinRuhr-1-3749-858740

Спасибо!
interfan
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 02.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Все дуже просто. Заходите на vrr.de  і вводите в пошуку потрібний вам маршрут.

Ті пропозиції, де буде від вокзалу Дортмунда до аеропорту Дортмунда AirEx  (автобус-експрес) або від станції Holzwickede автобус-шатл (AirS ) - ігноруйте. Їх ще можна вирізнити тим, що кошик буде перехреслений, тобто через сайт VRR їх не купиш.

І вийдуть варіант на кшалт Dusseldorf HBF - Dortmund HBF RE1, Dortmund Hbf -  Dortmund, Aplerbeck U47,  Dortmund Rodenbergstr./Aplerbeck -  Dortmund Airport/Terminal BUS 490.

Наприклад 4.21 виїзд - 5.57 прибуття чи 5.21 виїзд - 6.57 прибуття. Імхо цілком нормально, дві з половиною або півтори годину до вильоту.

Там же і пише ціновий рівень - D та ціну € 15.30 за одну людину. Можна ще додати в маршрут транспорт в Дюссельдорфі до вокзалу. Якщо ж вас декілька - то вигідніше брати груповий денний проїзний на декількох людей, "схитривши" з зоною початку (про це розписував Maxy в сусідніх темах).

Або, якщо не хочете бігати по пересадкам між поїздом, U-bahn та автобусом - можете поїхати до Holzwickede, там є варіант з 10-и хвилинною пересадкою між поїздами по Dortmund HBF 4.45-6.26, а далі 1.5 км пішки. Ціновий рівень той самий. Я особисто так би і поїхав.

interfan
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 02.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

От в цій темі Maxy все детально описав про VRR http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=124334.msg491968;topicseen#msg491968
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 02.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Маршрут з Дюссельдорфа до аеропорта Дортмунда - в межах VRR

Найближа зупинка поїзда до аеропорта Дортмунда - не головний вокзал Дортмунда, а Гольцвікеде. Звідти можна до аеропорту пішки дійти, хвилин за 18. Якщо важкого багажа немає і немає дощу/снігу - по-моєму це найкращий варіант.
Якщо раптом багаж важкий або дощ/сніг - коротше якщо пройти кілометр по вулиці становить певну проблему - можливо доцільніше їхати в Аплербек (на U47 або по великий залізниці, якщо поїзд буде у підходящий час) і там сідати на автобус до аеропорта, це буде по VRRівському квитку, по звичайному VRRівськму тарифу.

У той час як автобуси з вокзала Дортмунда в аеропорт- квитки VRR не приймає і він дорогий.

Офіційно тариф VRR з Дюссельдорфа до аеропорта Дортмунда - це ціновий рівень D. Це інтегрований тариф, тобто включає проїзд міським транспортом до Дюссельдорфу, далі поїзд або до Гольцвікеде, або якоїсь станції в Дортмунді і далі при потребі міський транспорт до Аеропорта. Разовий квиток для 1 особи - 15,3 євро. Якщо їде 1 особа і лише ця поїздка буде протягом цього дня - то це оптимальний варіант.

Якщо їде кілька осіб разом - вигідно взяти проїзний на 24 години на цю мінігрупу. Єдиний офіційно дозволений спосіб - проїзний з початком дії в місці початку поїздки і цінового рівня D - це коштує на міні групу з N дорослих 29,1+5,1*(N-1) євро, тобто окуповується починаючи з трьох.
Квиток з початком дії у іншому місці ніж місце початку поїздки - по задумці тарифа VRR продаватись не повинен. Автомати і інші "класичні" канали продажу його відповляються продати.

Але почитайте теми, де я пояснюю про особливості тарифа VRR, сучасні способи покупки через інтернет дозволяють обхитрувати закладене в задумку тарифа VRR обмеження і взявши через інтернет квитк з місцем початку дії в правильно вирахуваному місці напівдорозі - можна покрити весь маршрут зоною дії меншого цінового рівня C, тоді ціна 24,3+4,4*(N-1), тобто окуповується починаючи з двох осіб
« Last Edit: 02.08.18 , 14:08 by Maxy » Logged
maxm
User

View Profile
« Reply #4 on: 02.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

Спасибо, буду разбираться в тонкостях VRR

p.s. Багажа нет, поездка в сентябре. Думаю от Гольцвикеде дойти будет не проблема.
« Last Edit: 02.08.18 , 14:08 by maxm » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 02.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

якщо на 1 особу і інших поїздок по VRR немає - просто купіть разовий квиток по 15,3 євро, там нема чого розбиратись. В разовому квитку - хімічити з зонами не потрібно, просто купуєте як дає автомат.
maxm
User

View Profile
« Reply #6 on: 02.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

2 человека, но, я так понял, сэкономить на групповом особо не получится.

Спасибо.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 02.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

ну на двох 28,7 євро замість 15,3 з носа, хоч невелика, а економія. І це ж квиток з чинністю 24 години, тобто по ньому можна по Дюссельдорфу міським транспортом (або де завгодно між Дюсельдорфом і Дортмундом міським транспортом і регіональними поїздами) їздити може навіть в попередній день. Там головне початок чинності так обрати, щоб  24 години чинності закінчились не раніше ніж доїдете до Дортмундського аеропорта.
maxm
User

View Profile
« Reply #8 on: 03.08.18 , 09:08 »
Share Reply with quote

ну на двох 28,7 євро замість 15,3 з носа, хоч невелика, а економія. І це ж квиток з чинністю 24 години, тобто по ньому можна по Дюссельдорфу міським транспортом (або де завгодно між Дюсельдорфом і Дортмундом міським транспортом і регіональними поїздами) їздити може навіть в попередній день. Там головне початок чинності так обрати, щоб  24 години чинності закінчились не раніше ніж доїдете до Дортмундського аеропорта.
Это нам идеально подходит, т.к. будем меньше суток в Дюссельдорфе.
Не могу разобраться как купить данный билет (за 28,7 евро). Помогите, пожалуйста.
Огромное спасибо!
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 03.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

Maxy, мене теж трохи зацікавила ця тема.
Якщо я вірно зрозумів Вашу ідею , то необхідно купувати 24-StundenTicket для тарифної зони С (Preisstufe C) на 2 осіб з початком дії квитка в Ессені.
Тоді зона покриття цього квитка має дострілювати і до Дюссельдорфа, і до Аеропорту Дортмунда. Але треба обов"язково їхати "електричкою", яка їде через той Ессен.
Ось дивіться, що в мене вийшло:
1. На сайті http://vrr.de/de/, є перелік інтернет-магазинів, які продають їхні квитки.
2. Я обрав https://tickets.ruhrbahn.de/Connection.action
3. Далі обрав звідки і куди їхати (з Essen, Hauptbahnhof до Dortmund, Airport/Terminal), дату та час виїзду (тут, наскільки я розумію, треба обрати час виїзду саме з Дюссельдорфа, щоб не вийшло так, що сідаєте в електричку з ще недійсним квитком).
4. Далі обираємо тип квитка, кількість осіб, тарифну зону та точку старту.

5. Переходимо до оплати.

Чи все я вірно зрозумів?
А електронні квитки VRR продаються вже закомпостованими?
Бо я в тих краях ще не бував, тому стало цікаво, тим більше, що зараз Візз з Харкова в той же Дортмунд літає, та й Раяни наче в Дюссельдорф з Києва літати будуть.

Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Send this topic | Print
Jump to: