Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.12.18 , 03:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью

Pages: 1 2 3 4 [5] 6
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью  (Read 3738 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 22.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

а можете пояснить почему стремно?
Тут же уже все в порядке.

1. Хоть это и известный bahn.de, но их нет в официальном списке продавцов билетов VRR. http://vrr.de/de/tickets/kaufen/ticketshop/index.html

DB Regio NRW є. Правда на сайті NRW пишеться що деактивований, але може це несвоєчасне оновлення з боку NRWшників, як у темі написали - по їх сайту складається враження що у них весь IT-відділ одночасно звільнився.

2. Регионы введены в рамках реформы тарифа С с 01.01.2018. https://www.vrr.de/de/service/infoportal/index.html#!/item/d53879015af2e8e4015b0f9179d11071
На bahn.de нет выбора региона. Это и хорошо конечно, но если региона не будет в распечатке, то не смутит ли это контроллера?
нажаль Ви зачепили питання, де я сам точно не знаю відповіді, бо всі мої візити до VRR були раніше, я не бував у VRR цього року, тому тарифом з урахуванням останніх змін не користувався.
Але моє відчуття логіки VRRщиків підказує, що ці нововведені 19 регіонів для рівня C - не повинні по задумці писатись в квитку. Мені здається суть реформи у тому, що просто потрапляння маршруту поїздки пасажира - якщо вона не укладається в рівні A чи B - в один з цих 19 регіонів - означає що буде ціновий рівень C, а якщо у жоден з цих 19 не укладається - то значить D. А квиток, як я розумію, свого зовнішнього вигляду не міняє, там зазначається лише зона початку дії і ціновий рівень. Тобто якщо та зона що стартова - належить до кількох з цих дев'ятнадцяти регіонів - то використання в межах будь-якого з них - є правильним.
Щоб точно дізнатись відповідь - бажано б побачити як у 2018 році виглядає паперовий квиток на 24 години на ціновий рівень C.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 22.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

Дело в том, что цены Раяна уже не привлекают и выгоднее добираться в Херне Виззом через Дортмунд и далее Holzwickede - Херне. Но тут начинаются вопросы. VRR показывает, что это тариф В. Если смотреть по регионам на сайтах продажи - то С. Плюс Holzwickede нельзя выбрать стартом для тарифа. Есть подозрение, что в серую зону можно доехать как С, а вот из неё только D? Там есть объяснение для серой зоны по-немецки, но я плохо понимаю: VRR-Tarif gilt auf allen Linien nur im Übergang. KombiTickets gelten nicht.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 22.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

Ви все ускладнюєте. По-моему Гольцвікеде - Герне - це рівень B, я не бачу підстав не вірити VRRному сайту.

Але чисто з цікавості - ткніть мене носом, де ви щось побачили чи вичитали, що прийшли до висновку що може бути рівень C. Будь-ласочка детально так щоб я міг відтворити і сам побачити.

І для покупки сайт тут не потрібен, просто купите квиток в автоматі на станції.
Жодного виграшу покупка на сайті у даному разі все-одно не дасть, бо і Гольцвікеде - Герне - рівень B і Дортмунтд - Герне чи там Гольцвікеде - Дортмунд - також ціновий рівень B. Тобто у даному разі підбирати стартову зону напівдорозі і брати через інтернет квиток від неї - не потрібно. Це не спрацює так добре, як для маршрута Дюсельдорф - Гольцвікеде  - де такий фокус дозволяє збити ціновий рівень з D до С. А тут нічого збити не вийде, просто тому, що більш низького цінового рівня ніж B все-одно добитись не вийде.
 Бо без жодних хитрувань - на повний маршрут рівень B, а збити ціну до рівня A - принципово не можливо, бо всі варіанти цінового рівеня A - суто для внутрішньоміських маршрутів, маршрут що чіпляє більш ніж одне місто, навіть якщо він досить короткий - це все-одно ціновий рівень B без варіантів, тут більш високий ніж A ціновий рівень зумовлений не дальністю, а тим, що маршрут більш ніж одне місто чіпляє)

Те що сайт не продає - хай Вас не бентежить, це можуть бути косяки онлайн продажу. У вашому випадку, коли онлайн продаж не потрібен - я б взагалі цим не переймався-б

Есть подозрение, что в серую зону можно доехать как С, а вот из неё только D?
мені така версія видається маловірогідною.
Там есть объяснение для серой зоны по-немецки, но я плохо понимаю: VRR-Tarif gilt auf allen Linien nur im Übergang. KombiTickets gelten nicht.
я так розумію адаптоване тлумачення цього має звучати якось так:
тариф VRR є застосовний на усі лінії, але  лише на маршрути що поєднують цю зону з "нормальними" (білими) VRRівськими зонами. KombiTicket (це є такий вид квитка в VRR, для таких мандрівників як ми - по-моєму з нього ніколи користі немає, тому взагалі байдуже до нього) - на цю зону - не оформляється
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 22.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

Дякую за роз'яснення. Справді, навіщо купляти в незрозумілому інтернеті, якщо можна в автоматі. А на рахунок зон і районів - ось тут.
https://vrr.pcs.sabio.de/document/to2bssyggaie/42c0e2b060ffdcb10161086e44c44f7e/TicketsTarife_2018_VRR.pdf стор. 14, 26
Там, до речі, я не знайшов районів В де були б разом Херне та Holzwickede, тільки С
« Last Edit: 22.08.18 , 16:08 by dots2004 » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #44 on: 22.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

це Ви просто недостатньо уважно читали той файл. На сторінці 15 ліворуч знизу, картинка 37 Дортмунд Центр-Захід, там є і Герне і Гольцвікеде
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 22.08.18 , 17:08 »
Share Reply with quote

Так, справді, і тепер зрозуміло, що стартом тарифу потрібно ставити  Dortmund Mitte/West. Дякую
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #46 on: 22.08.18 , 17:08 »
Share Reply with quote

знов за рибу гроші?
Ну тільки що ж проговорили, що для такого маршруту вишукувати зону близьку до середини немає сенсу, бо ціновий рівень нижче ніж B все одно не зіб'ється.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #47 on: 22.08.18 , 17:08 »
Share Reply with quote

Я не про це. Просто, якщо купувати в інтернет, то там вимагається така опція
maxm
User

View Profile
« Reply #48 on: 28.08.18 , 10:08 »
Share Reply with quote

В общем купил на bahn.de билет по тарифу С, старт в Вуппертале.
В распечатанном билете нигде регион не указывается, только дата-время действия и зона старта.
Через 3 недели отпишусь как всё прошло.

Всем спасибо за помощь.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #49 on: 28.08.18 , 10:08 »
Share Reply with quote

В распечатанном билете нигде регион не указывается, только дата-время действия и зона старта.
ну власне я так і припускав.

Майте на увазі, з таким квитком - Ви можете розважити себе трошки по дорозі і Дюсельдорфа у аеропорт Дортмунда, якщо є трохи запасу часу - проїхати на швебебані Вуперталя. Він як-раз у вас по дорозі - тобто вам не доведеться десь їхати у зворотньому напрямку чи двічі по тій самій ділянці проїзджати, він іде приблизно вздовж залізниці по котрій ви їдете (все воно прокладено в долині річки Вуппер) і на кінцевих (а також посередині, там де центральний вокзал Вупперталя) - там є пересадка з швебебана на залізницю.
Тобто ви можете ділянку з Дюссельдорфа до Вуперталь-Фовінкля (Vohwinkel) - проїхати поїздом, далі Вупперталь-Фовінкль - Вупперталь-Головний - Вупперталь-Обербармен - швебебаном і далі назад пересісти на поїзд і продовжити поїздку в напрямку Гольцвікеде чи Дортмунда.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5] 6
Reply | Send this topic | Print
Jump to: