Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.08.18 , 06:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью

Pages: 1 2 [3]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Дюссельдорф - аэропорт Дортмунд, вечером или ночью  (Read 895 times)
volotar
Active user

Posts: 453


View Profile
« Reply #20 on: 09.08.18 , 23:08 »
Share Reply with quote

Плюс к тому, что сказано выше билет на том сайте все равно купить не удастся, а примерный список магазинов у них здесь http://vrr.de/de/tickets/kaufen/ticketshop/index.html
Абсолютно без проблем покупал билет украинской картой в мобильном приложении VRR.

Та в них там якийсь треш твориться на сайті:
Quote
Aufgrund einer technischen Störung bleibt das Ticketshopsystem deaktiviert. Zudem tritt am 25. Mai 2018 die EU-DSGVO (Datenschutzgrundverordnung) in Kraft. Dies bedeutet, dass wir alle kundenbezogenen Daten im Shopsystem bis zu diesem Zeitpunkt löschen müssen. Infolgedessen sind in der VRR App und den Verbund-Apps der Verkehrsunternehmen weder die Neuregistrierung noch der Zugriff auf die Nutzerkonten möglich.
Купівля на сайті через технічні причини відключена. Через GDPR вони повидаляли всі дані користувачів (якщо ті дані були потрібні для роботи системи, то навіщо було їх видаляти?? GDPR такої дурні не вимагає). Тому купувати квитки можна лише на сайтах перевізників (в яких можна купити квитки на всю мережу VRR). Мобільна програма VRR видалена з Play Store.

Так виглядає, що в них весь ІТ-відділ звільнився і нема кому направити проблему.
Logged
maxm
User

Posts: 98


View Profile
« Reply #21 on: 10.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Остались следующие вопросы по VRR:
1. Каким образом фиксируется дата-время начала действия суточного билета?
2. Т.к. беру категорию С, начальная станция Essen - не возникнет ли претензий у контроллера на участке Дюссельдорф - Essen при отсутствии отметки о проезде Essen - Дюссельдорф? Или проще показывать билет с телефона?

спасибо.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21863


View Profile
« Reply #22 on: 10.08.18 , 20:08 »
Share Reply with quote

Ваша логіка майже правильна. Єдине що Ви не проговорили - особливість тарифікації VRR у великих містах.
Межі зон у VRR підігнані в такий спосіб щоб зазвичай виходило 1 місто - 1 зона. Але дуже великі міста (як от Дортмунд чи Дюссельдорф) або дуже витягнуті як ковбаса в довжину міста (як от Вупперталь) можуть складатись з більш ніж однієї зони.
Ось погляньте на карту зон: http://vrr.de/psf/

І тут є один важливий нюанс.
Штука у тому, що у внутрішньоміському сполученні - ціновий рівень A (його різновиди А1, А2, А3) - зони в межах одного не мають значення. Тобто квиток на проїзд по Дюсельдорфу коштує однаково що в межах зони 43 (Дюссельдорф Центр/Північ), що з проїздом по обом дюсельдорфським зонам 43 і 53 (Дюсельдорф-Південь).
Однак якщо це квиток на проїзд кудись за межі міста (ціновий рівень більше ніж B) - то різниця між зонами в межах міста може даватись взнаки. Грубо кажучи Дюссельдорф Центр/Північ (43) - Мюльгайм на Рурі (34) це ще ціновий рівень B, а Дюсельдорф Південь (53) - Мюльгайм на Рурі (34) - уже ціновий рівень C.
Але не завжди. До більш близької зони Дуйсбург Центр/Південь (33) - ціновий рівень B що при старті в зоні 43 (Дюсельдорф Центр-Північ), що при старті в зоні 53 (Дюсельдорф-Південь). А наприклад до більш далекого Ессена Центр/Північ (35)- в обох випадках - що при старті в зоні 43 (Дюсельдорф Центр-Північ), що при старті в зоні 53 (Дюсельдорф-Південь) - ціновий рівень C.
Тобто різниця може бути, а може і не бути.

Конкретно у Вашому випадку проблем немає - якщо обрати на роль початкової зони Вуперталь або центр Ессена - то дострілює з ціновим рівнем C у будь-якому разі будь-куди.
Тобто у Вашому конкретному випадку - та складність, котру я проговорив - не має місця, але в якомусь аналогічному випадку могла б і проявитись, це більше застереження для тих, хто читатиме цю тему.
 
Quote
1. Каким образом фиксируется дата-время начала действия суточного билета?
якщо через інтернет (додаток) купуєте - то самі її вказуєте. Якщо купуєте у автоматі - можна як обрати продаж вже закомпостованого квитка, так і квиток, що треба засунути в компостер, тоді час початку дії буде від часу і дати вказаної компостером
Quote
2. Т.к. беру категорию С, начальная станция Essen - не возникнет ли претензий у контроллера на участке Дюссельдорф - Essen при отсутствии отметки о проезде Essen - Дюссельдорф? Или проще показывать билет с телефона?
на квитках по тарифу VRR (і взагалі по-моєму це стосується всіх транспортно-спілкових тарифів) відмітки контроля не ставлять.  Навіть коли перевіряє залізничний кондуктор у поїзді, і у кондуктора у руках уже є Zange . Якщо квиток по залізничному тарифу - то Zangenabdruck він поставить, якщо по тарифу транспортної спілки - просто на нього очима подивиться. У контроля що працює не на залізниці, а наприклад в трамваях - взагалі немає чим відмітки про котроль на квитку ставити.
Logged
maxm
User

Posts: 98


View Profile
« Reply #23 on: 13.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

Maxy, огромное спасибо за то, что помогли разобраться в этом всём.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.116 seconds with 21 queries.