Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.18 , 17:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Онлайн-трекер поездов УЗ

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Онлайн-трекер поездов УЗ  (Read 702 times)
klepko
Active user

View Profile
« on: 12.09.18 , 14:09 »
Share Reply with quote

В 2012 году УЗ объявляла о возможности онлайн-отслеживания движения поездов с помощью интерактивной карты. В сети даже я нашел описание соответствующего кейса датированное 2016 годом. Но самой карты я не нашел. Ее все-таки создали или она закрыта от общего доступа? хотелось бы иметь возможность отслеживать движение поезда и прогнозировать вероятность опоздания или раннего прибытия.

Прошу дать ссылку на надежный трекер или же подсказать адрес официальной интерактивной карты Укрзализныци или хотя бы как получить доступ к сервиу (архиву).
Undertaker
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 12.09.18 , 16:09 »
Share Reply with quote

Прошу дать ссылку на надежный трекер или же подсказать адрес официальной интерактивной карты Укрзализныци или хотя бы как получить доступ к сервиу (архиву).
В общем доступе нету, только в служебном.
klepko
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 12.09.18 , 16:09 »
Share Reply with quote

Понятно. где-то здесь мелькали скрины трекера, который показывал в реальном времени опоздание электрички на сломанном участке пути...
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 13.09.18 , 05:09 »
Share Reply with quote

На полтавській дільниці ПЗ на великих станціях висять монітори, на яких відслідковується рух приміських потягів по всій полтавській дільниці, чому не можуть ці дані викладати в вільному доступі хз, можливо це така вже військова таємниця(блін, бомжі на Полтаві-південній можуть в залі очікування можуть це все бачить, а іншим зась).
VB
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 14.09.18 , 08:09 »
Share Reply with quote

А там дійсно реальний час, чи статично "за розкладом"?
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 14.09.18 , 10:09 »
Share Reply with quote

- думаю що реальний час показує, адже на моніторах висвітлюється: поїзд стоїть(червоним), поїзд рухається синім(показує напрям та швидкість приміського потягу, думаю що на полтавській дільниці на приміських потягах стоять GPS - датчики). Я з Sergius на цю тему розмовляв, що якщо в УЗ по локалці показує таке, що їм заважа викласти в вільний доступ?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 14.09.18 , 16:09 »
Share Reply with quote

В общем доступе нету, только в служебном.
Ба більше, навіть не усі локи обладнані відповідним обладнанням. До прикладу, на 2ТЕ10, які зараз тягають раховоз 357/358 таке обладнання відсутнє, хоча на 2М62, які там раніше курсували, це обладнання було встановлене.

На полтавській дільниці ПЗ на великих станціях висять монітори, на яких відслідковується рух приміських потягів по всій полтавській дільниці, чому не можуть ці дані викладати в вільному доступі хз, можливо це така вже військова таємниця(блін, бомжі на Полтаві-південній можуть в залі очікування можуть це все бачить, а іншим зась).

- думаю що реальний час показує, адже на моніторах висвітлюється: поїзд стоїть(червоним), поїзд рухається синім(показує напрям та швидкість приміського потягу, думаю що на полтавській дільниці на приміських потягах стоять GPS - датчики). Я з Sergius на цю тему розмовляв, що якщо в УЗ по локалці показує таке, що їм заважа викласти в вільний доступ?

Пан Михальчук вважає, що навіть кілометраж у розкладі руху - то велика таємниця... і на одній робочій зустрічі він з великим подивом для себе дізнався про те, що кілометраж все ж таки є в тих розкладах на Букінгу... і невдовзі цей кілометраж зник, бо це має бути таємницею для широкого загалу пасажирів.

Бомжі не становлять потенційної загрози для УЗ, а от вундеркінди з комп'ютерами можуть влаштувати несанкціоноване втручання у діяльність залізничного транспорту, знаючи з великою точністю момент проходження поїздом конкретної точки. Я вже не кажу про "загрозу" від "зелених чоловічків".
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 14.09.18 , 17:09 »
Share Reply with quote

На самом деле пассажиру и не требуется знать реальное местонахожднение поезда, тк без знаний ограничений скорости, возможностей самого пс, времени стоянок и тп это фактически бесполезная информация, в отличии от городского от. Другое дело показывать пассажиру расчетное время прибытия, учитывая текущее местоположение
« Last Edit: 14.09.18 , 17:09 by nikooolay » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 14.09.18 , 17:09 »
Share Reply with quote

Саме так, непідготовленому користувачу координати ні про що не говорять, а створювати алгоритми обчислення орієнтовного часу проходження причетні не дуже хочуть, бо підозрюють, що від їх алгоритмів буде ще більше скарг, особливо, коли хтось побіжить за кукурудзою (бо розрахунковий час 20 хв до прибуття), а тим часом поїзд встигне прибути та відправитись.... і ще одна скарга... пасажир не поїхав "з вини залізниці". І кому потрібне таке "щастя"?
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 14.09.18 , 17:09 »
Share Reply with quote

Саме так, непідготовленому користувачу координати ні про що не говорять, а створювати алгоритми обчислення орієнтовного часу проходження причетні не дуже хочуть, бо підозрюють, що від їх алгоритмів буде ще більше скарг, особливо, коли хтось побіжить за кукурудзою (бо розрахунковий час 20 хв до прибуття), а тим часом поїзд встигне прибути та відправитись.... і ще одна скарга... пасажир не поїхав "з вини залізниці". І кому потрібне таке "щастя"?
На вокзалах и сейчас говорят что время опоздание примерное и может изменится.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: