Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.08.20 , 05:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Запоріжжя-Амстердам

Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Author Topic: Запоріжжя-Амстердам  (Read 2758 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 23.01.20 , 19:01 »
Share Reply with quote

о, до-речі може з binом пощастило.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 26.01.20 , 12:01 »
Share Reply with quote

Головна проблема - OV-картка коштує доволі дорого - 7,5 євро. Це саме плата за порожню картку. При чому здати картку назад перед виїздом з Нідерландів і одержати назад 7,5 євро - не можна.

Так є. І я вважаю, що це – конкретне свинство. Той самий лондонський Oyster Card можна здати будь-коли і отримати свої 5 фунтів (разом з більш недіючою карткою, до речі).

За зняття покладеного на картку депозита - комісія (2,4 євро за транзакцію), а якщо лишити гроші на картці і більше у Нідерланди не їздити - картка через 5 років протермінується і гроші пропадують. Коротше не зовсім приємні наслідки.

Їх за таке якийсь дотошний німецький турист вже давно засудив би :D
Після протермінування картки гроші можна повернути без комісії. Так само пишуть, що можна без комісії зняти гроші в касі транспортної компанії, при умові "if card is valid for less than six weeks" (я так розумію, що це мається на увазі при кінці терміну дії картки, а не спочатку):
https://www.ov-chipkaart.nl/everything-about-travelling/price-list.htm

Але якщо картка протермінувалась більше як рік тому, або баланс на ній більший за 50 євро, то треба буде заповнювати формуляр (доступний англійською) і відсилати поштою разом з карткою: https://www.ov-chipkaart.nl/terminate-or-replace/what-to-do-with-an-expired-card.htm
Юрій
User

View Profile
« Reply #22 on: 26.01.20 , 18:01 »
Share Reply with quote

ну гаразд, може ситуація з прийомом візи і мастеркард дійсто поліпшилась.
Може в туристичних місцях і поліпшилась,  а от там де туристів немає й досі існує тема: "Якщо Ваша картка має кредитний bin,  то знімається додаткова комісія".  Або, взагалі,  не приймають іноземні картки. 
Це мені знайома розповідала,  яка минулого року їздила в Нідерланди в рамках якоїсь волонтерської програми і десь в провінційних містечках з таким стикнулась. 
Буває всяке. Ми говоримо про Нідерланди. Про те що в цій країні є відмінності функціонування міжнародних карт, порівняно з національними.
Але... поруч є країна Німеччина. В липні 2018 року довелось бути в Мюнхені. Біля цвинтаря Вальдфрідхоф є супермаркет "Penny". Так там у мене не прийняли мою золоту карту. Бо приймають лише карти Євросоюзу. Добре що була готівка в кишені.
Це я до чого згадав? Такі випадки не є загальним правилом. Але в кожній країні можна за бажанням знайти щось таке...
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 26.01.20 , 19:01 »
Share Reply with quote

Вибачаюсь за оффтоп. В мене у Мюнхені в 2018 р.  в одному магазині приватівську MC (без чіпа)  не прийняли,  теж сказали: "тільки картки ЄС",  навіть не намагались через термінал провести.  Наступного дня в тому ж магазині,  але вже інший касир був, я дав іншу приватівську карту MC (цього разу з чіпом)  і її без питань прийняли.   Тобто там ще мабуть і людський фактор зіграв
molik
User

View Profile
« Reply #24 on: 26.01.20 , 21:01 »
Share Reply with quote

Ну и я тогда оф топну)). В том же 18 в Гданьске и Щецине приват голд без чипа не принимали почти везде. Терминал не принимал. А в Норвежском Бергене в 19 г проблем не было ни разу.
sean
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 27.01.20 , 08:01 »
Share Reply with quote

Колеги, прочитав останні пости і, м'яко кажучи, здивований. Я не бував (so far) в Нідерландах, але ні в Німеччині, ні в Польщі, ні в інших країнах ЄС у мене ніколи в житті не траплялись ситуації, щоб відмовляли в оплаті українською картою. Ні, я не до того, щоб засумніватись у ваших твердженнях, а до того, що я навіть ніколи не чув про такі особливості. То офіційно існує таке правило чи справді, як відмітив Dhr_Igor, може бути придумкою окремих продавців? Я зіштовхувався лише з тим, що окремі дрібні магазинчики приймають карти за умови оплати від ен еврів, але то геть інша петрушка.
гнч
Guest
« Reply #26 on: 27.01.20 , 17:01 »
Share Reply with quote

в 2013 році, в Німеччині Альді не хотіли приймати мої картки. Там вони навіть не дивляться яка в тебе карта. сам проводиш і пін набираєш.
хоча інші магазини приймали.

В 2017 Альді вже приймав Приватовську карту. І без пінкоду , чекати трохи довше ніж німецькі картки. Просили  підпис і часом паспорт.

В 2018 в Пенні, був термінал без магнітного зчитувача, лише чіп і пайпас. Продавець намагалась втиснути карту мою без чіпу в чіпоприймальник) результат відповідний.

А Ви: Білорусь, Ліда, не корміть троля".
Не все ви ще щнаєте юначе, тому здається, що щнаєте усе. А усі інші тупі, чи тролі.
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Print
Jump to: