Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.08.19 , 04:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклад руху поїздів УЗ на 2018-2019 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 ... 443
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2018-2019 рр. (обговорення)  (Read 334640 times)
joinandgetaway
Guest
« Reply #1600 on: 24.12.18 , 16:12 »
Share Reply with quote

Не зовсім в тему, але.
Днями поїду поїздом 779 Суми-Вінниця, хочу їхати з Сум до Києва. Чи є десь актуальна схема місць цього вагона? Конкретно мене цікавлять місця у вагонах 2 класу, з правої сторони, обличчям у напрямку руху, біля вікна (не стінки, а саме з нормальним оглядом у вікно).
Philip
User

View Profile
« Reply #1601 on: 24.12.18 , 21:12 »
Share Reply with quote

Iwan-е, тут ще може бути причина у зміни керівника Львівської філії. Тепер там керує господарник Крот [1, 2].
Одне з поставлених перед ним завдань було припинення усього цього трешу з локомотивами. Можливо він і знайшов вихід у обмеженні кількості потягів до т.з. Рахви, прислухавшись до прохань умовних Philip-ів
sergius А вас що жаба давить?  Проясню ситуацію для особо віддалених .
Тепловози під додаткові пішли з Чернівців з своїми ЛБ які не  встигнуть оборот на вашу Ригву зробити! + до всього ЛБ легше відкатати свої години в Львів і назад ніж їхати в Ригву!
sergius
Active user

View Profile
« Reply #1602 on: 24.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

Тепловози під додаткові пішли з Чернівців з своїми ЛБ які не  встигнуть оборот на вашу Ригву зробити! + до всього ЛБ легше відкатати свої години в Львів і назад ніж їхати в Ригву!
Рахів/Рахва? Взагалі-то Ригва, вона ж Рига, знаходиться далеко поза межми нашої країни )).

Тут не вистачає пояснення, яким чином раніше мали можливість забезпечити Рахів-Рахву додатковими поїздами.
sergius А вас що жаба давить?
Чому б це вона мене повинна давити ).
Проясню ситуацію для особо віддалених .
То про Крота це якраз і почув від працівника з уз. І знаєте, воно таки корелює з частотою признчення допів на Рахву...чи Рахів. Кому як.
« Last Edit: 24.12.18 , 22:12 by sergius » Logged
joinandgetaway
Guest
« Reply #1603 on: 24.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

Люди, я розумію, ця тема цікава, і ви пишете дуже глибокі та правильні речі.
Але я там, як би так сказати, питання задав. Може, хтось би на це питання відповів? Буду дуже вдячним. Дякую.
Tr_Temp
Active user

View Profile
« Reply #1604 on: 24.12.18 , 22:12 »
Share Reply with quote

Люди, я розумію, ця тема цікава, і ви пишете дуже глибокі та правильні речі.
Але я там, як би так сказати, питання задав. Може, хтось би на це питання відповів? Буду дуже вдячним. Дякую.

А на нього практично нереально відповісти з 100% гарантією, бо невідомо який саме вагон буде і в яку сторону він буде їхати. Якісь схеми є ось тут: http://www.railwayclub.info/help/schemata.html
Можете спробувати вгадати. Але ніхто не дасть гарантії, що в якомусь депо не переклеїли номери місць на свій лад.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #1605 on: 25.12.18 , 10:12 »
Share Reply with quote

Точно нема гарантii щодо напрямку руху
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1606 on: 25.12.18 , 14:12 »
Share Reply with quote

Iwan-е, тут ще може бути причина у зміни керівника Львівської філії. Тепер там керує господарник Крот [1, 2].
Одне з поставлених перед ним завдань було припинення усього цього трешу з локомотивами. Можливо він і знайшов вихід у обмеженні кількості потягів до т.з. Рахви, прислухавшись до прохань умовних Philip-ів
sergius А вас що жаба давить?  Проясню ситуацію для особо віддалених .
Тепловози під додаткові пішли з Чернівців з своїми ЛБ які не  встигнуть оборот на вашу Ригву зробити! + до всього ЛБ легше відкатати свої години в Львів і назад ніж їхати в Ригву!

Рахів/Рахва? Взагалі-то Ригва, вона ж Рига, знаходиться далеко поза межми нашої країни )).

Тут не вистачає пояснення, яким чином раніше мали можливість забезпечити Рахів-Рахву додатковими поїздами.
sergius А вас що жаба давить?
Чому б це вона мене повинна давити ).
Проясню ситуацію для особо віддалених .
То про Крота це якраз і почув від працівника з уз. І знаєте, воно таки корелює з частотою признчення допів на Рахву...чи Рахів. Кому як.

Це все свідчить про те, що варто робити обіги по Рахову на Рахів-Чернівці-ще_кудись_далі.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1607 on: 25.12.18 , 15:12 »
Share Reply with quote

От "железнодорожника":
О развитии железнодорожного сообщения рассказал заместитель директора департамента пассажирских перевозок ПАТ "Укрзалiзница" Александр Красноштан, заявив о введении новых жд маршрутов.
- В прошлом году мы запустили поезд Киев-Белгород-Днестровск, который оправдал себя. Также как и это направление с Житомира и Чернигова. В этом году будет курсировать поезд Черновцы-Белгород-Днестровск. И будет поезд с Беларуси. Круглогодично будет ходить поезд Минск-Бердянск. Это сообщение поможет увеличить туристический поток на курорты, как это показал запуск поезда «Киев-Измаил», благодаря чему начала развиваться туристическая инфраструктура Измаила. В 10 раз возросли перевозки в Польшу за счет рейса Одесса-Перемышль. В то же время есть вопросы по обновлению подвижного состава. Но постепенно все решается, - подчеркнул железнодорожник.
В дискуссии активное участие приняла народный депутат Украины Анна Романова, инициируя обсуждение вопросов железнодорожных маршрутов и авиасообщения.
http://odvestnik.com.ua/news/3857/

О развитии железнодорожного сообщения рассказал заместитель директора департамента пассажирских перевозок ПАО «Укрзализныця» Александр Красноштан, заявив о введении новых железнодорожных маршрутов.
«В прошедшем году мы запустили поезд Киев-Белгород-Днестровский. Круглогодично назначен поезд Минск-Бердянск. Это сообщение поможет увеличить туристический поток на курорты. Позитивным примером может служить запуск поезда Киев-Измаил, что дало толчок развитию туристической инфраструктуры Измаила. В 10 раз возросли перевозки в Польшу за счет введения рейса Одесса-Перемышль», — сообщил Александр Красноштан.
В дискуссии приняла участие народный депутат Украины Анна Романова, инициируя обсуждение вопросов введения железнодорожных маршрутов и авиасообщений.
https://odessanews.net/news/odessa-podderzhivaet-proekty-po-uluchsheniyu-transportnoj-infrastruktury-dlya-razvitiya-turizma/

Це корм для мозку пересічних громадян, які не спроможні пересвічитись у тому, що 4 вагони по 36 місць (мінус службові місця) щоденно не можуть у 10 разів збільшити перевезення до Польщі. Однак, Ганна Романова за кожної нагоди оспівує красноштанячу мудрість та далекоглядність.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #1608 on: 26.12.18 , 10:12 »
Share Reply with quote

Нова фішка уз-пересадка 2 хвилини-пересадка ніби є але ніхто пересісти не зможе
701 Чернівці-Львів 9.51
                 804 Львів 9.53-Рівне
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1609 on: 26.12.18 , 13:12 »
Share Reply with quote

Нова фішка уз-пересадка 2 хвилини-пересадка ніби є але ніхто пересісти не зможе
701 Чернівці-Львів 9.51
                 804 Львів 9.53-Рівне
Я згадував вже про це - щороку покращення на кілька хвилин, і за 2-3 роки все буде Ок. НЕ уміють робити все і одразу, люблять розтягувати задоволення.
Tags:
Pages: 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 ... 443
Reply | Print
Jump to: