Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.12.18 , 02:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Билет Щецин-Берлин( и наоборот :) ) за 10 евро от VBB

Pages: 1 [2] 3
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Билет Щецин-Берлин( и наоборот :) ) за 10 евро от VBB  (Read 1182 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 03.10.18 , 16:10 »
Share Reply with quote

На Flixbus сайте тоже хорошие предложения , по той же цене(30-40 zl)
але у такому разі за проїзд в Берліні на міському транспорті від місця виходу з автобуса до місця призначення - доведеться заплатити окремо, а це доволі дорого (разовий квиток на проїзд по зонах А або B Берліна коштує 2,8 євро). Тому сумарно може вийти і дороже ніж те, що дозволяє тариф VBB, коли Ви за 11 євро дістаєте і проїзд до Берліна і потрім проїзд по Берліну.
Також майте на увазі, що у випадку FlixBus ви прив'язані до конкретного рейса (якщо раптом він запізнюється - Ви його чекаєте, якщо Ви спізнились - квиток пропав, у flixbus правда можна здавати через інтернет, але там втрата при поверненні в пізні сроки досить істотна і повертають не живими грішми, а на віртуальний рахунок, з котрого можна лише за інші квитки на FlixBus оплатити)
От с Busfor точно зв'язуватись не варто...
busfor у данному разі просто посередник, який агрегує всі пропозиції підряд.
Можна той-же квиток купити і без посередництва busfor знайшовши де відповідний перевізник їх самотужки продає.

найнижчу промо ціну бачу не у Follow Me, а у PKS Szczecin - по 4,99 злотих - саме їх перепродає Busfor по 43 грн. накручуючи по 5 грн на квитку.

Втім зверніть увагу, що Ви втратите дуже багато часу - автобус зі Щецина до Тегеля майже 3 години їде, і потім з Тегеля до центра Берліна ще хвилин зо 20. А привабливих промо-тарифів на такий автобус, щоб одразу у центр Берліна віз - я не бачу.
molik
User

View Profile
« Reply #11 on: 03.10.18 , 19:10 »
Share Reply with quote

Спасибо!
       Maxy, а я вижу на 8-00 Szczecin PKP и , видимо, тот же автобус до Гл Автовокзала. По 29 зл. В берлине впервые.       Поэтому-вопрос : где выйти ближе к центру?? В городе думаю погулять(Рейхстаг увидеть, КПП, стену), планирую дневной билет. и часов в 19 отправиться в пансион около Шонефельда. И еще спрошу: где недорого перкусить? :) Можно и на улице. Спасибо!
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 03.10.18 , 19:10 »
Share Reply with quote

Ваше питання не зрозуміле, можливо тому, що:
-не ясно про яку дату йдеться?
-маєтся на увазі PKS Szczecin? Якщо так - то я не бачу рейсів до самого Берліна взагалі, лише до аеропортів
-взяв кілька дат навмання - не бачу рейса на 8:00. Може на якусь певну дату він є, але тоді скажіть її, буду дивитись.
где выйти ближе к центру?? В городе думаю погулять(Рейхстаг увидеть, КПП, стену
Це Ви про автобус чи про поїзд?
molik
User

View Profile
« Reply #13 on: 03.10.18 , 21:10 »
Share Reply with quote

Дата-4 ноября. Смотрел рейсы Фликсбаса.
Вопрос "где выйти..." задавал про автобус из двух вариантов : главный автовокзал и Александерплац. Но актуально и для поезда. Куда предпочтительней прибывать?
« Last Edit: 03.10.18 , 21:10 by molik » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 03.10.18 , 21:10 »
Share Reply with quote

Ну "стандартні" видатні місця Берліна витягнуті паралельно залізниці на ділянці  Berlin-Hbf - Berlin-Alexanderplatz, але на 500-900 метрів південніше. Як раз по центру цієї ділянки є ще Берлін-Фрідріхштрассе.
Тобто на ZOBі сідаєте на S-bahn до Hbf, там виходите, оглядаєте сам Hbf і далі пішки повз Рейхстаг до Бранденбурдзьких воріт і далі по Unten den Linden плюс-мінус пару кварталів рухаєтесь в бік Alexanderplatz, коротше десь у цьому коридорі все буде.

Поїздом Ви приїдете з протилежного боку, cкоріш на все на Ліхтенберґ - там сідаєте на S-bahn і приїдете до потрібної ділянки з іного боку, тобто першою з потрібних станцій у Вас буде Alexanderplatz. Тоді на ньому виходите і все так само тільки в зворотньому порядку.

Майте на увазі - можна потрапити всередину в Рейхстаг, це безкоштовно, але треба записуватись через інтернет заздалегідь, на певний день і годину. Для тих хто не знав і не записався завчасно - на місці варіантів немає,  ані безкоштовно ані на гроші. Тому зайдіть на сайт бундестагу і запишіться ось тут
https://visite.bundestag.de/BAPWeb/pages/createBookingRequest.jsf?lang=en
« Last Edit: 03.10.18 , 21:10 by Maxy » Logged
molik
User

View Profile
« Reply #15 on: 03.10.18 , 21:10 »
Share Reply with quote

Дякую!
mann
User

View Profile
« Reply #16 on: 04.10.18 , 15:10 »
Share Reply with quote

Майте на увазі - можна потрапити всередину в Рейхстаг, це безкоштовно, але треба записуватись через інтернет заздалегідь, на певний день і годину. Для тих хто не знав і не записався завчасно - на місці варіантів немає,  ані безкоштовно ані на гроші. Тому зайдіть на сайт бундестагу і запишіться ось тут
https://visite.bundestag.de/BAPWeb/pages/createBookingRequest.jsf?lang=en

У нашей группы из 11 человек получилось в 17:30 на месте записаться на посещение на 20:00, правда, по некоторым причинам осуществить это не удалось. Тем не менее, лучше действительно записаться через интернет заранее.
molik
User

View Profile
« Reply #17 on: 28.10.18 , 18:10 »
Share Reply with quote

Всем, снова здравствуйте!
        Купил все же билет на автобус от PKS Щецин до Шонефельда типа промоцыйны за zl35. 4 ноя в 9-00. Задача стояла-осмотреться на месте вылета и проложить тропу от забронированного для ночлега пансиона  Schwalbenweg(это же выступать в 5+ утра по незнакомой пересеченке, в не очень хорошем(пишут) районе). А потом от ст Грюнбергале на S-бане N9 махнуть то ли нестандартно для первого посещения Б в Шпандау, то ли на Алекс-плац (согласно вдохновению).
        Билет, кстати без места , и нет даже упоминания о б этом. Написал в поддержку. Тишина.
        И вот на сайте Дойчебана я увидел...

Construction    S9 No Service
    Treptower Park <> Alexanderplatz
    from 02.11. (Fri), approx. 4.00 to 06.11. (Tue), approx. 1.30

No train service.
        Passengers please use lines (fom Neukölln S41, S42) S45, S46, S47 to bypass Baumschulenweg and Westkreuz
        For stations between Ostkreuz and Alexanderplatz please use the lines S41 and S42 between Treptower Park and Ostkreuz, then change to the rail replacement bus service (bus S3).
        In Treptower Park the trains run to Schönefeld Airport from track 4, platform directing Ostkreuz.

Это значит , что маршрут S9 напрочь отменен на эти дни?
Как мне теперь лучше добраться до центра? До ст Rudov это шинокопытные автобусы идут, или рельсовые?
Если я сяду на S45 от пансиона, где удобно и непутанно пересесть на направление HBF(Алексплац)?
Что скажете о районе проживания?
Спасибо!

Ulf
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 28.10.18 , 20:10 »
Share Reply with quote

Купил все же билет на автобус от PKS Щецин до Шонефельда типа промоцыйны за zl35. 4 ноя в 9-00. Задача стояла-осмотреться на месте вылета и проложить тропу от забронированного для ночлега пансиона  Schwalbenweg(это же выступать в 5+ утра по незнакомой пересеченке, в не очень хорошем(пишут) районе). А потом от ст Грюнбергале на S-бане N9 махнуть то ли нестандартно для первого посещения Б в Шпандау, то ли на Алекс-плац (согласно вдохновению).
        Билет, кстати без места , и нет даже упоминания о б этом. Написал в поддержку. Тишина.
        И вот на сайте Дойчебана я увидел...

Construction    S9 No Service
    Treptower Park <> Alexanderplatz
    from 02.11. (Fri), approx. 4.00 to 06.11. (Tue), approx. 1.30

No train service.
        Passengers please use lines (fom Neukölln S41, S42) S45, S46, S47 to bypass Baumschulenweg and Westkreuz
        For stations between Ostkreuz and Alexanderplatz please use the lines S41 and S42 between Treptower Park and Ostkreuz, then change to the rail replacement bus service (bus S3).
        In Treptower Park the trains run to Schönefeld Airport from track 4, platform directing Ostkreuz.

Это значит , что маршрут S9 напрочь отменен на эти дни?
Как мне теперь лучше добраться до центра? До ст Rudov это шинокопытные автобусы идут, или рельсовые?
Если я сяду на S45 от пансиона, где удобно и непутанно пересесть на направление HBF(Алексплац)?
Что скажете о районе проживания?
Спасибо!

Я не совсем понял, где Швальбенвег, в каком районе какого города,
а когда хотите оттуда попасТъ в центр(?) Берлина.

С уважением, Ульф
molik
User

View Profile
« Reply #19 on: 28.10.18 , 20:10 »
Share Reply with quote

Я не совсем понял, где Швальбенвег, в каком районе какого города,
а когда хотите оттуда попасТъ в центр(?) Берлина.

С уважением, Ульф
Швальбенвег=одна остановка на S-bahn от А-порта Шонефельд. Остановка называется ст Грюнбергале( 500 метров). Там вроде казармы были , и рядом лагерь беженцев с Востока.   Приезжаю около 11-12 дня, осматриваюсь и немедленно пытаюсь посетить Берлин ;) В пансион хочу попасть(возвратиться) до 20 -00.
« Last Edit: 28.10.18 , 20:10 by molik » Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Send this topic | Print
Jump to: