Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.06.19 , 09:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Тамбур

      airlines, buses, ferries etc.

        Автобусне сполучення Болград - Рені/Вулканешти

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Автобусне сполучення Болград - Рені/Вулканешти  (Read 593 times)
Sir Dem
Active user

Posts: 1222


View Profile
« on: 29.09.18 , 23:09 »
Share Reply with quote

Цікавить сполучення Болград - Рені прямою дорогою між Ялпугом і Кагулом. На бус.ком бачу лише один транзитний автобус Одеса - Рені о 14:30, та і для нього онлайн-табло нової АС у Болграді чомусь ніколи не пише фактичного часу відправлення. Там є якийсь підвох? Цей же рейс із Привозу показує відносно стабільно, тільки чомусь він заведений як різні рейси по парних і непарних.
По АС у Болграді - їх дві діючі одна біля одної і чи розклад на бус.комі охоплює обидві? Чи можливо є ще щось місцеве на Болград, про що сайт не пише.
Ну і на останок - чи є можливість, прибувши у Болград о 13:30, встигнути чимось рейсовим у Вулканешти і звідтіля у Етулію на вечірній поїзд о 18:50 до Рені? Знову ж таки, бус.ком про рейси в Молдову з Болграда не знає.
Logged
VB
Active user

Posts: 3866


View Profile
« Reply #1 on: 30.09.18 , 16:09 »
Share Reply with quote

Я не можу сказати конкретно за ці рейси, які Ви згадали.  Але підвох ось у чому, - деякі рейси заводяться як нібито прямують в сусідню державу. Наприклад Київ - Чадир-Лунга, чи Київ - Кагул. Насправді це Київ - Ізмаїл. Бо буде Київ - Ізмаїл, - організують швиденько тендерочок і рейс, який накатувався роками, - попросту відіжмуть. Тому актуалізацію рейсів в Південній Бесарабії потрібно проводити максимально уточнюючи все, бажано особисто телефонуючи перевізникам та на автостанції. Не довіряти офіціозу,  ніяким сайтам, особливо якраз бус.комам.
Logged
Sir Dem
Active user

Posts: 1222


View Profile
« Reply #2 on: 02.10.18 , 17:10 »
Share Reply with quote

Може комусь пригодиться. У Болграді дійсно працюють обидві АС по сусідству. Молдову обслуговує стара, яка не передає даних на бус.ком.
Є два щоденних рейси Болград - Вулканешти - Кагул, о 10:30 і 13:30. Автобус молдовський. Перед виїздом бажано подзвонити на АС Болград ("стара") та забронювати квитки. Оплата водію в автобусі у гривнях або у леях.
На Рені дійсно в ходу єдиний рейс Одеса-Рені ренійського АТП. Час проходу Болграда в напрямку Рені - 13:30, а не як на бус.комі (14:30).

п.с. Тепер я думаю, як потрапити у Болград з Ізмаїла, приїхавши туди 145. Автобус у Болград відправляється рівно об 11й з АС. З'явилася ідея від залізничного вокзалу піти на перехрестя Болградського та Аеродромного шосе і ловити бус там. Відстань близько 800 м. Ідея має право на життя, хто як гадає?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22487


View Profile
« Reply #3 on: 02.10.18 , 19:10 »
Share Reply with quote

а чому на автобус до Болграда плануєте зі 145 пересідати в Ізмаїлі, а не у Сараті? Поїзд туди приходить о 8:10, там навіть якщо нічого раніше ніж одеський о 9:04 не буде - все-одно приїдете у Болград приблизно тоді-ж, коли 145 лише доїде до Ізмаїла.
« Last Edit: 02.10.18 , 19:10 by Maxy » Logged
Sir Dem
Active user

Posts: 1222


View Profile
« Reply #4 on: 02.10.18 , 22:10 »
Share Reply with quote

Дякую, Маху, я навіть і не подумав про такий класний варіант.
Власне, стримують три фактори - бажання роздивитися в світлу пору доби всю лінію до Ізмаїла, побачити маневри з березинським вагоном у Арцизі і поспати довше після посадки у Рудниці. Поїздка туристична, вузькоколійка і Буджак. І от тепер я не знаю, що сильніше - ці три фактори чи гарантія вчасно потрапити у Болград, щоб потім доїхати у Рені таким екзотичним шляхом із задіянням етулійського потяга. Але завжди добре, коли є вибір. Напевно все ж спробуємо побігати за автобусом у Ізмаїлі.
Logged
Sir Dem
Active user

Posts: 1222


View Profile
« Reply #5 on: 20.10.18 , 21:10 »
Share Reply with quote

Поїздка відбулася, поділюся досвідом.
1. Автобус Ізмаїл - Болград об 11:00 після прибуття 145 без проблем ловиться на Болградському шосе (у місці його примикання до південної горловини станції, там від перону є стежка вздовж колій). На місці ми були об 11:04 і ще чекали до 11:15.
2. На обідній рейс Болград - Кахул дуже бажано дзвонити і бронювати квитки наперед. В нашій поїздці на маршруті був ЛАЗ-697 і вмістив на борт 42 сидячих пасажири і ще 50 (я не помилився) їхали стоячи. Попит на маршрут шалений, молдовани везуть все що тільки можна - від кукурудзяних паличок до мішків із гіпсом. Проходження обох кордонів символічне - збір і роздача паспортів, ніяких особистих оглядів і насмішки прикордонників з водія на тему рукавички. Стоячих з автобуса на кордонах не висаджують. Ціна у водія до Вулканештів - 16 лей/30 гривень.
3. Таксі Вулканешти - ЕтулІя - 200 лей до будь-якої точки Етулії, 30 хвилин в дорозі.
п.с. Контроль у ренійському поїзді по Етулії - прикордонник/митник сідають на 1 і 54 місці, спілкуються з пасажирами під час виходу, потім під час входу. Наші по Фрикацею примудрилися з 15 пасажирами розтягнути стоянку до 45 хвилин. І там, і там - дуже позитивні люди.
Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!