Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.11.18 , 05:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Как узнать путь поезда на станции?

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13
Reply | Print
Author Topic: Как узнать путь поезда на станции?  (Read 4775 times)
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #110 on: 06.11.18 , 15:11 »
Share Reply with quote

Вот давайте вы себе на работу сами купите комп за свои деньги, мебель в комнату, ручки и прочие расходники... ну вам же надо з/п получать. А в обед можете притороговывать кофе за 5грн/чашка и не выше, да и после работы... это же ваш заработок!) Абсурдно, наверно. Так почему структура УЗ должна по-вашему покупать за свои деньги электрички, при том что даже в развитых странах это делает государство.
Если вы приводите пример предприятия, так приводите полностью, где предприятие за свой счет закупает все необходимое для производства, а не ждет манны небесной
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 07.11.18 , 20:11 »
Share Reply with quote

Приложение РЖД умеет подсасывать информацию о номере пути для некоторых вокзалов.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 07.11.18 , 21:11 »
Share Reply with quote

П.С. В Украине не встречал нумерации ТРА, которая использовалась бы и для пассажиров (хотя допускаю, что такое может быть где угодно).
Я довольно долго работал на такой станции. Там от перрона сначала был,  ЕМНИП, 16 путь, потом островная платформа и  І путь,  потом ещё одна островная платформа и ІІ путь и далее 32 тупик.
Всё. Причём 16 путь у береговой платформы не был предназначен для приёма пассажирских поездов (хотя была хорошая широкая береговая платформа),  а для приёма с остановкой и сквозного пропуска пассажирских использовались только два главных пути. Однако для пассажиров они были такими же как и в схеме станции. Для пассажиров, кто был местным - такие объявления дежурной о прибытии пригородного были привычными,  но иногда бывало, что по 16 пути проводилась маневровая работа во время прибытия пригородных поездов и пассажиры,  не знающие это реально бы остались на перроне.
Моя мама,  когда приезжала к нам в гости тоже не могла понять,  почему поезд объявили на 1 путь, хотя на самом деле он второй от вокзала.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #113 on: 07.11.18 , 21:11 »
Share Reply with quote

П.С. В Украине не встречал нумерации ТРА, которая использовалась бы и для пассажиров (хотя допускаю, что такое может быть где угодно).
одразу кілька випадків можу згадати

Наприклад Київ-Почайна.
Там колія, що найближча до станці метро - третя, а колії головні колії - коло острівної платформи - перша і друга.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 08.11.18 , 07:11 »
Share Reply with quote

Maxy, майже на всіх лінійних станціях колія в ТРА = колія для пасажирів. Виключення складають лише деякі крупні станції
VB
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 08.11.18 , 08:11 »
Share Reply with quote

Майже на всіх лінійних станціях якраз не так. Перша головна колія (I за ТРА) майже ніколи не проходить біля перону, а для пасажирів берегова біля перону якраз є зазвичай першою.
sean
Active user

View Profile
« Reply #116 on: 08.11.18 , 09:11 »
Share Reply with quote

Моя мама,  когда приезжала к нам в гости тоже не могла понять,  почему поезд объявили на 1 путь, хотя на самом деле он второй от вокзала.
Ну брєд якийсь. Для уз головне - своїх до тунелю розвести а-ля надто зручним дизелем о 3:ХХ /ІФ/ і обізвати першу колію біля вокзалу другою, бо перша десь там в єбєнях /Уж/.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #117 on: 08.11.18 , 09:11 »
Share Reply with quote

Перша головна колія (I за ТРА) майже ніколи не проходить біля перону, а для пасажирів берегова біля перону якраз є зазвичай першою.
Я мав на увазі трошки інше. Як оголошують для пасажирів, а не як рахувати(якщо з боку вокзалу) В Дарниці якраз і є, коли для пасажирів одна нумерація, а по ТРА - інша. Причому так було і на старому вокзалі, і зараз теж.
VB
Active user

View Profile
« Reply #118 on: 08.11.18 , 12:11 »
Share Reply with quote

Взагалі я так гадаю, що ця нумерація вся тягнеться з часів ще пана Кагановича.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #119 on: 08.11.18 , 14:11 »
Share Reply with quote

Взагалі я так гадаю, що ця нумерація вся тягнеться з часів ще пана Кагановича.
не вигадуйте дурниць.
У інших країнах буває що так само колії нумеруються. Навіть у досить далеких, наприклад у Іспанії.
Інша справа що випадки, коли службова нумерація колій надто неочевидна для пасажирів і при цьому не запроваджена замість неї "пасажирська" нумерація і пасажирів "мордують" службовою нумерацією - більш рідкісні. Але трохи в більш глухих місцях ніж це буває у нас - так само можна натрапити.
Ну є ще "польський" підхід, коли по-людськи для пасажирів перенумеровують лише перони, а колій лишаються неочевидні для пасажирів номери, але пасажирам повідомляють в першу чергу (або лише) номер платформи (а далі уже не так важко обрати з двох колій коло знайденого перона потрібну, можна і по дурнуватому службовому номеру, а можна навіть і без нього - як у Львові на головному вокзалі)

Я от нещодавно мало не застряг на станції пересадки в Іспанії вперше зіткнувшись з службовою нумерацією колій для пасажирів. Просто там було 4 хвилини на пересадку в термряві (і я не зміг роздивитись одразу, що вокзал острівний і по інший бік також є колії) і не працювало табло і погано було видно таблички з номерами колій, я не одразу зрозумів на якій колії я знаходжусь. Але заодно побачив, що принцип нумерації - колій точнісінько такий як ТРАшний у нас.

Це була станція Castejón de Ebro. Вокзал острівний.
Тобто колії коло вокзалу - з одного боку 2, з іншого 4. З того боку де коло вокзалу 2-га колія - наступна за нею - - перша (тобто обидві головні колії - опинились по один бік від острівного вокзала) і далі 3,5,7 і т.д.ю. З іншого боку вокзалу мабуть після четвертої мають бути 6,8, і т.д., але там пасажирських платформ немає, тобто пасажирська по іншу сторону - винятково четверта.

Моя мама,  когда приезжала к нам в гости тоже не могла понять,  почему поезд объявили на 1 путь, хотя на самом деле он второй от вокзала.
Ну брєд якийсь. Для уз головне - своїх до тунелю розвести а-ля надто зручним дизелем о 3:ХХ /ІФ/ і обізвати першу колію біля вокзалу другою, бо перша десь там в єбєнях /Уж/.
Ось як раз така нумерація колій - точно не УЗшна вигадка. Скоріш за все це англійська вигадка першої половини 19 століття, власне багато чого залізничного, що несповдівано однаковим у настільки далеких країнах - має походження саме з Англії тих часів.
« Last Edit: 08.11.18 , 14:11 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13
Reply | Print
Jump to: