Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.09.19 , 11:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Мукачево - Кошіце/Братислава

Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20
Reply | Print
Author Topic: Мукачево - Кошіце/Братислава  (Read 17558 times)
adul
Active user

View Profile
« Reply #180 on: 25.08.19 , 11:08 »
Share Reply with quote

Я б не боявся розвалу стиковки автобус+поїзд на цьому напрямку. Україна - Словачина - це кордон зі значно меншим завантаженням ніж Україна - Польща і меншим навіть ніж Україна - Угорщина, таких черг як на Польщу - на цьому напрямку зазвичай не буває. А тут ще 3 й години запасу по Кошицях.

Я кордон автобусом на переході Ужгород - Вишнє Немецьке цьому місці ніколи не перетинав, але минулого літа їхав Кошице - Пряшів автобусом Мукачево - Прага, так він приїхав до Кошиць привізши лише 20-хвилинне запізнення.

Але з іншого боку різниця в ціні також надто неістотна, поїздом все-ж надійніше.

Махy я б так не поспішав з відповіддю ось є посилання на сторінку фейбук https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon/ будь ласка читайте думайте і аналізуйте автобусна смуга в Ужгороді не працює до жовтня всі автобуси йдуть через вантажний термінал.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #181 on: 25.08.19 , 14:08 »
Share Reply with quote

А чи можливо якимось чином встигнути на хвилю ЗССК (11:18)12:07 з Кошице до Праги, приїхавши до Ужа 13-им о 7:55? В лео і регіо в цей час немає нічого. Я так розумію, потрібно шукати якихось мєстячкових перевізників чи бла?
Upd: Бачу, bus.com.ua показує 08:20-10:40, 09:10-11:40, 09:45-12:00. На кордоні застопоритись надовго немає підстав, виходячи з попереднього повідомлення, але і онлайн Кошице-Прага в такому випадку поспішати купувати не є резонно.

22 числа їхав якраз 13 + бус о 8:20 (але тільки до Кошице). 13 привіз 22 хвилини запізнення, тож в автобус вже забігав. Кордон пройшли десь за 1:20 через вантажний термінал. В Кошице прибули о 10:50. Сам бус - без wifi та зручностей, але пропонували каву/воду.
Але наступного дня їхав інтерсіті, той що в 11:18 з Кошице, так він ще туди привіз 20 хвилин запізнення.
« Last Edit: 25.08.19 , 14:08 by delphin_7 » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #182 on: 25.08.19 , 15:08 »
Share Reply with quote

Дякую! То можна планувати через той вантажний термінал, няр. Автостоянція в Ужі прямо ж біля вокзалу, няп?
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #183 on: 25.08.19 , 16:08 »
Share Reply with quote

Дякую! То можна планувати через той вантажний термінал, няр. Автостоянція в Ужі прямо ж біля вокзалу, няп?

щоправда, я їхав посеред тижня, тож якщо це буде субота - не факт, що все пройде так швидко.
Автостанція - так. Якщо дивитись з залізничного вокзалу - бус стоятиме на платформах, що перед нею, няр, то міжнародні.
Квиток на бус брав заздалегідь на сайті перевізника http://erabus.com.ua/, але було достатньо вільних місць. Через кордон переїжджало 26 людей.
sean
Active user

View Profile
« Reply #184 on: 25.08.19 , 18:08 »
Share Reply with quote

Квиток на бус брав заздалегідь на сайті перевізника http://erabus.com.ua/, але було достатньо вільних місць.
Дякую. Квиток на сайті 200 грн, тоді як бас.ком.юа показував цей рейс за 290 грн.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #185 on: 25.08.19 , 19:08 »
Share Reply with quote

я б сказав що "біля" але не "прямо біля". Там метрів зо 200 і невеликий поворот вулиці, тому прямої видимості немає. Хоча "міжнародна" платформа виходить перед автостанцією, тобто на кількадесят метрів ближче до залізничного вокзалу
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #186 on: 25.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

И ещё этот автобус ждёт 13 поезд, который обычно опаздывает на 20-30 минут.
sean
Active user

View Profile
« Reply #187 on: 25.08.19 , 23:08 »
Share Reply with quote

Оу, це добре. А він якої холєри спіздується регулярно?
sean
Active user

View Profile
« Reply #188 on: 25.08.19 , 23:08 »
Share Reply with quote

А ще підкажіть мені, знавці, таке: зсск видає помилку, коли хочеш кинути в корзину і подивитись ціну на хвилі Кошице-Прага об 11:18 та 12:09. Бачу тільки окремо сегменти Кошице-Жиліна за 13/11 євро та Жиліна-Прага за 20 євро.
При цьому прямий ІС Кошице-Прага о 15 коштує усього 19 євро. То тільки на нього такий тариф чи можна в касі купити прямий за таку ж ціну на згадані хвилі об 11 та 12 з пересадкою по Жиліні?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #189 on: 25.08.19 , 23:08 »
Share Reply with quote

сайт ZSSK не продає спецпропозицій на Чехію на комбінацію поїздів з пересадкою, продає лише на прямий поїзд.
Просто скористайтесь сайтом ЧД, він продає і на комбінацію також і ціна та сама - від 390 корун (~=15 євро).

Але якщо Вас цікавить варіант об 11:18 - майте на увазі - сайт ЧД на першому кроці завжди проказує ціну без урахування резервацій - навіть там де резервації обов'язкові і не платити за них неможливо. А на внутрішньословацькі IC - обов'язкова резервація місць.

Тобто сайт спершу погодиться Вам продати квиток по 390 корун, а потім через кілька кроків "схаменеться" і захоче ще 5 євро за резервацію для IC на ділянку Кошице - Жиліна.
Чому так дорого - не знаю, звідки ціна 5 євро замість стандартної ціни за резервацію в міжнародному сполученні - 3 євро, може такий цінник на резервації на ці внутрішньословацькі IC ZSSK поставила при продажу поза Словаччиною. При тому, що в Словаччині як я розумію - така резервація коштує десь зо 2 євро (хоча дивно, що сайт zssk її не продає).

Змусити сайт CD не продавати цю резервацію примусово - можливо. Просто вкажіть що вам треба в пункті пересадки > 20 хвилин - тоді до потрібного Ex 140 на ділянку Жиліна - Прага-  на східну частину маршрута буде інший поїзд, без резервації місць, а zugbindung все-одно лише до Ex 140, а ділянку Кошице - Жиліна можна їхати будь-яким поїздом. А потім просто докупите резервацію на IC522 у Словаччині.

розібрався, це справді такі доплати за резервацію місця, при чому при покупкці у Словаччині цінник так само високий, див
https://www.slovakrail.sk/fileadmin/dokumenty/2019/IC/IC_2019-06-09.pdf
тому хитрувати з непокупкою резервації по 5 євро у ЧД немає сенсу, у Словаччині вона так само дорого коштує.
« Last Edit: 25.08.19 , 23:08 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20
Reply | Print
Jump to: