Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.01.19 , 20:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Мукачево - Кошіце/Братислава

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Мукачево - Кошіце/Братислава  (Read 2932 times)
orest_soltivsky
User

Posts: 17


View Profile
« Reply #40 on: 13.12.18 , 04:12 »
Share Reply with quote

Цікаво який вагон буде їздити з Кошице до Чопа і назад? Сайт ZSSK пише, що з WIFI для поїзда Чоп - Кошице, і без інтернету для зворотнього, тобто можна припустити, що можливо це буде новий вагон (типу Bmpeer чи Bdteer), однак віриться слабо. Принаймні ще влітку поїзд Чієрна 11:35 - Кошице 13:54 складався з нових вагонів, і якось складно уявити, щоб до нього зараз вчепили те старе одоробло, яке катається з Чопа до Чієрни. З іншого боку, згідно позначень на сайті, веловагон вже відсутній в тому поїзді, тому можливо цей рейс якраз і виконуватимуть старими відрами (однак з WIFI?). А було б непогано мати веловагон із самого Чопа, до того ж ZSSK навіть офіційно дозволяє возити ровери через кордон за 1.50 євро. Ще більш дивно те, що на сайті не можна купити квиток між словацькими станціями на поїзд Чоп - Кошице: Na toto spojenie nie je možný nákup lístka online. На всі інші і на зворотній рейс продають.
https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=ZSSK&kategorie=Os&cislo=8861&nazev=&rok=2019В даному випадку все в принципі гарно роз*яснює ілюстративне зображення з вищенаведеного сайту. Насправді у порівнянні з тим, що було раніше формат принципово не зміниться- єдина відмінність полягає в тому, що вагон з Чопа не буде залишатися в Чієрні, а прямуватиме аж до Кошіце разом з більшістю вагонів та київськими причіпними.
Logged
adul
User

Posts: 62


View Profile
« Reply #41 on: 29.12.18 , 07:12 »
Share Reply with quote

Мукачево стане транспортним хабом у залізничному сполученні України з ЄС (ВІДЕО)

Субота, 29.12.2018 | 00:10322 1
Втілення проекту вже розпочалося, і передбачає як пасажирське, так і вантажне сполучення країни з європейськими сусідами.

Про це заявив зaступник директорa депaртaменту пaсaжирських перевезень Укрзaлізниці Олексaндр Крaсноштaн під час звіту Міністерства інфраструктури за 2018 рік, який пройшов у прямому ефірі.

За словами Красноштана, окрім нещодавно відкритого рейсу до Будапешта вже до літа 2019-го року має запрацювати сполучення європейською колією з Прагою.

Далі – пряма мова з ефіру телеканалу Прямий.

Нагадаємо, що цьогоріч також стало відомо про можливість запуску інтерсіті з Ужгорода до словацького міста Кошице, який зміг би курсувати також до Братіслави та Праги. Джерело - http://www.mukachevo.net/ua/news/view/480816

https://www.youtube.com/watch?v=ftQyPu2hLGk видеопруф
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!