Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.11.19 , 02:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Мукачево - Кошіце/Братислава

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20
Reply | Print
Author Topic: Мукачево - Кошіце/Братислава  (Read 18983 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #150 on: 09.06.19 , 20:06 »
Share Reply with quote

гм. на фото тип документа=плацкарта. Отже місця точно вказуються. Тоді цікаво чому місця сайт БЧ ці місця не бачить.
Vova
Active user

View Profile
« Reply #151 on: 09.06.19 , 20:06 »
Share Reply with quote

https://zak-insider.com/2019/06/09/dva-desyatki-pasazhiriv-po%d1%97xali-pershim-rejsom-mukachevo-koshice/
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #152 on: 10.06.19 , 00:06 »
Share Reply with quote

Судячи з фото,  номера місць таки прописують:
Дуже схоже на плацкарту нульової вартості, за оформлення якої просто стягують КЗБ (тобто аналогічно до ситуації з поїздом Вадул-Сірет - Бухарест). КЗБ цей до речі подорожчав з 32 до 50 грн?

гм. на фото тип документа=плацкарта. Отже місця точно вказуються. Тоді цікаво чому місця сайт БЧ ці місця не бачить.
Сайт БЧ чомусь взагалі перестав показувати місця на поїзди з України (підозрюю не на всі, а на ті, де місця лежаь у ВЦ:К, бо ось на білоруські і молдовські показує).
adul
Active user

View Profile
« Reply #153 on: 17.06.19 , 11:06 »
Share Reply with quote

Доброго дня друзі! Скидую Вам ексклюзивне відео поїзда Мукачево-Кошіце одразу після від'їзду з Мукачева.
https://youtu.be/VLTozXverpo
« Last Edit: 17.06.19 , 11:06 by adul » Logged
W_777
Active user

View Profile
« Reply #154 on: 18.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

Спасибо за видео.
Хотя лично я предпочитаю, чтобы было без музыки, а с оригинальным шумом поездов. Ну то таке (с)
adul
Active user

View Profile
« Reply #155 on: 18.06.19 , 16:06 »
Share Reply with quote

Спасибо за видео.
Хотя лично я предпочитаю, чтобы было без музыки, а с оригинальным шумом поездов. Ну то таке (с)
Можу скинути без музики, якщо потрібно, а тим часом не зрозумів чи має рельсобус кондиціонер, люди кажуть що ні!!😮
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #156 on: 27.06.19 , 00:06 »
Share Reply with quote

З сайту ZSSK:

Regionálne rýchliky Košice - Mukačevo a späť
...
preprava bicyklov na medzištátnom úseku je povinne miestenková (cena lístka pre bicykel + miestenky pre bicykel je 3 €).

Можливо в когось є здогадки чи каса УЗ спроможна продати таке (резервація місця + резервація місця для велосипеда) і якщо ні, то яким чином я маю заплатити за провезення велосипеда, їдучи з України? Сідати, правда, планую по Чопу, цікаво чи дозволили вже там проходити через митний зал із нескладеним велосипедом, адже перевезення велосипеда в цих поїздах передбачене.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #157 on: 30.06.19 , 14:06 »
Share Reply with quote

а тим часом не зрозумів чи має рельсобус кондиціонер, люди кажуть що ні!!😮
немає у ньому кондиціонера.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #158 on: 30.06.19 , 17:06 »
Share Reply with quote

З сайту ZSSK:

Regionálne rýchliky Košice - Mukačevo a späť
...
preprava bicyklov na medzištátnom úseku je povinne miestenková (cena lístka pre bicykel + miestenky pre bicykel je 3 €).

Можливо в когось є здогадки чи каса УЗ спроможна продати таке (резервація місця + резервація місця для велосипеда) і якщо ні, то яким чином я маю заплатити за провезення велосипеда, їдучи з України? Сідати, правда, планую по Чопу, цікаво чи дозволили вже там проходити через митний зал із нескладеним велосипедом, адже перевезення велосипеда в цих поїздах передбачене.
Отже, результати поїздки. Каса УЗ жодних резервацій для велосипеда для проїзду за кордон продати не може, втім, як потім виявилось, у ZSSK я подібних резервацій купити теж не зміг. Касирка, побачивши шолом, спитала чи збираюсь я складати велосипед, і сказала, що це необхідно. Щодо резервацій, то лише пояснила, що складений ровер входить в норму багажу і нічого доплачувати не потрібно. Не став сперечатись з нею щодо веловагону в поїзді Мукачево - Кошице та щодо інфи зі словацького сайту. Загрузив складений ровер до поїзда. У складеному вигляді тримав його на порожньому місці, призначеному для дитячих калясок та маломобільних людей, однак навіть якщо воно виявиться зайнятим - є цілий порожній майданчик в районі міжвагонного переходу. Кріплення для велосипедів розміщені в одному з двох вагонів і всього їх є 3 - два в тамбурі біля кабіни водія і одне в міжвагонному тамбурі, однак в моєму поїзді робочих було лише 2, третє зламане. Тримав ровер складеним до Чиєрни, під час зупинки в Чиєрні вирішив його скласти і повісити, щоб не витрачати на це час в Кошице. Очікував можливих запитань від кондуктора щодо велоквитка на ділянку Чиєрна - Кошице (я ж по суті використав кріплення для велосипеда), але кондуктор не сказав нічого.

Сама мотриса не дуже сподобалась, якось не дуже плавно вона їде, сильно відчуваються стики рейок. У вагонах, котрі в них в особних влаках курсують приємніше їхати.

Зворотно їхав ранковим Os з Кошиць до Чиєрни і далі підкидишем о 9. Квиток купував одразу Кишице - Чоп, і попросив резервацію для велосипеда, про котру вказано на сайті ZSSK:

V osobných vlakoch z Čiernej nad Tisou do Čopu sa dajú prepraviť bicykle na predstavkoch za podmienok ako vo vnútroštátnej preprave (jednosmerný lístok za 1,50 €)

Касирка сказала, що для велосипеда може продати лише до Чиєрни. В мене залишалося кілька хвилин до відправлення, тому я не дуже наполягав і не мав часу виясняти детальніше. В Чиєрні 9 хвилин пересадка, тому не мав наміру бігати в касу щось питати, і складати велосипед теж наміру не мав. В поїзді Чиєрна - Чоп все виявилось дуже банально: кондукторка просто позакривала двері у вагон за пасажирами (котрих було до 10) і, схоже, навіть не поїхала до Чопа. Жодної перевірки квитків не було. В Чопі мені ніхто жодного слова не сказав коли я йшов із зібраним велосипедом через митний зал. В чому суть їхньої вимоги до складених велосипедів коли їдеш із Чопа - я не знаю. Можливо бояться, що кондуктори будуть відмовляти в посадці таким пасажирам, можливо просто працюють за інерцією з тих часів, коли ще не було веловагонів у транскордонних поїздах. Але було би класно, якби цей маразм переглянули принаймні для кошицьких поїздів, адже, пасажири які сідають в Мукачеві думаю мають можливість спокійно сісти в поїзд з велосипедом, а в Чопі досі прискіпуються. Ну і було би добре, якби тариф Схід-Захід передбачав все-таки якусь плату за велосипед, тоді це все б мало якийсь офіційний вигляд, а не залежало від людського фактора, як це є зараз.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #159 on: 30.06.19 , 18:06 »
Share Reply with quote

Що ще цікаво, вартість міжнародного квитка UZ - ZSSK, купленого в УЗ, схоже рахується по різному, в залежності від того збирається пасажир їхати поїздом Мукачево - Кошице чи підкидишом Чоп - Чиєрна. Ось свіжа табличка з Чопа, як бачите, є дві вартості Чоп - Кошице.

Вартість квитка Чоп - Кошице на мукачівські рейси станом на позавчора - 202.50 грн (що майже збігається з вартістю квитка Чоп - Кошице, купленого у словаків - 6.90 євро), ще 50 грн коштує плацкарта (власне вона не коштує нічого, 50 грн - це КЗБ за її оформлення). На такому квитку внизу, де зазвичай пишуть інформацію про тариф, написано Mukachevo - Kosice. Схоже, або на ці поїзди застосовується більша знижка для вартості квитка або, враховуючи, зо вартість майже (а можливо за залізничним курсом євро і повністю) збігається з вартістю квитка купленого в ZSSK, виконують розрахунок за такою ж схемою, як це роить ZSSK (словацькі кілометри по внутрішньому тарифу, українські по міжнародному). Втім зрештою, за рахунок обов"язкової резервації місць, вартість виходить приблизно однаковою що на підкидиші, що на мукачівські рейси. А хитрувати і їхати підкидишем із квитком за 200 грн не вийде, бо при його купівлі обов"язково впарюють плацкарту.
Tags:
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20
Reply | Print
Jump to: