Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.03.19 , 11:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Де знайти нові вагони

Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Author Topic: Де знайти нові вагони  (Read 2598 times)
Дизельний Вагон
Guest
« on: 08.12.18 , 15:12 »
Share Reply with quote

Дорогі форумчани. Потрібна ваша допомога.
Наприкінці січня я збираюся у відпустку, покататися по Україні. І, як злізничний фанат, я хочу провести особливу поїздку, а саме покататися на вагонах, що були замовлені УЗ у 2018 році (вагони, замовлені у 2017 році, сюди не входять).
Згідно з терміном поставки, перші вагони мали бути передані наприкінці листопада. У середині листопада показали готові вагони, що вже збиралися до прийомки. Але чомусь про них досі нема звістки. Про подальші також.
Я буду вдячним, коли при виявленні нових вагонів інформація про те, де їх знайшли, буде писатися у цю тему. При цьому бажано не у форматі "у такому-то поїзді", а "у такому-то поїзді вагон такий-то". Прохання апгрейдити тему принаймні до кінця січня, щоб я міг краще все спланувати.
Буду вдячний вам за допомогу!
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 08.12.18 , 15:12 »
Share Reply with quote

тільки побудовані в 2018 чи відремонтовані теж?
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #2 on: 08.12.18 , 15:12 »
Share Reply with quote

Тільки і виключно побудовані.
jbond989
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 09.12.18 , 12:12 »
Share Reply with quote

Відправте запит на доступ до публічної інформації.
Згідно діючого законодавства вам повинні надати відповідь протягом 5 робочих днів.
Прохання опублікувати відповідь на форумі.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #4 on: 09.12.18 , 14:12 »
Share Reply with quote

Це насправді не дуже дієвий метод. Навіть якщо мені напишуть не відмазку (немає технічної можливості надати вам адекватну відповідь або ще щось), це будуть дані на, скажмо, 15 грудня. До кінця січня ці вагони (а вони вже хоч у якихось поїздах є?) можуть перечепити в інші поїзди (як у минулому році було, якщо не помиляюся, з вагонами Славутича, Кобзаря, Десни, перечепленими у НЕ), крім того, можуть надійти інші вагони, і ці дані можуть бути застарілими на момент поїздки. Якщо ж відправити запит за тиждень до поїздки, то дані будуть актуальними, але, з високою ймовірністю, мені не вдасться купити квиток.
В принципі, варіант підключення цього методу я теж не виключаю, але його, на жаль, не попросиш апгрейдитися до певного моменту. Тому я й сподіваюся на допомогу форумчан у цьому питанні.
До речі, я сам по можливості спостерігаю за поїздами і, якщо мені трапиться подібний вагон, я напишу у цю тему. Але робочий час не дозволяє це робити дуже часто (і у різний час), крім того, десь за межами Київ-Пасажирського. Тому я й сподіваюся на вашу допомогу.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #5 on: 18.12.18 , 20:12 »
Share Reply with quote

Прочитав у сусідній темі про побудову нових вагонів. Добре. А у якому складі вони будуть під час зимових зимових перевезень? І, до речі, чи вірогідно їх зловити 27 грудня у 98?
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #6 on: 02.01.19 , 14:01 »
Share Reply with quote

Шановні форумчани, прохання трохи поквапитися з дописами у цю тему.
Моя відпустка наближається й наближається, а інформації нуль, і я не знаю, куди купувати квитки.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 02.01.19 , 15:01 »
Share Reply with quote

30 грудня бачив у 12 та 49, виробництва 14.12.18 (штабні)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 02.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

Шановні форумчани, прохання трохи поквапитися з дописами у цю тему.
Моя відпустка наближається й наближається, а інформації нуль, і я не знаю, куди купувати квитки.
А де гарантія,  що до Вашої відпустки нові вагони не переставлять в інший поїзд?
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #9 on: 02.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

Про 12 і 49, дякую. Там нові вагони в обох поїздах чи тільки в одному? І якийсь з них наче був в обороті з 81. Там є?
Стосовно гарантії - її, звісноріч, нема. Однак імовірність набагато збільшується. У 2017 році ніби нові вагони ходили у плюс-мінус тих самих поїздах аж до запуску нічних експресів нового графіку.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Jump to: