Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.03.19 , 04:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Де знайти нові вагони

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Де знайти нові вагони  (Read 2577 times)
jbond989
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 02.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

30 грудня бачив у 12 та 49, виробництва 14.12.18 (штабні)
Їх 10 січня мають передати в поїзди 97/98 Ковель - Київ, 121/122 Миколаїв - Рівне. Вони там будуть курсувати в якості штабних.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #11 on: 02.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

Так, цікаво. 97/98 і 121/122 не дуже вписуються у бажаний маршрут.
А цих вагонів лише 4? Коли і де будуть наступні? До 15 січня ще встигнуть когось кудись дочепити?
sean
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 03.01.19 , 10:01 »
Share Reply with quote

Ну Ви смішні. Це ж уз, а не якась там ДБ. Хто Вам тут може дати гарантію хоч на щось? Вони, як виявилось, пересадки не повинні забезпечувати, коли весь світ бореться за пасажира-клієнта, і одіялами віконні рами замінюють, а Вам новєйшй крюк подавай. УЗ - це дно-дніщє, це стидоба, гидота і срам. Вони тільки статті вміють писати про призначення голови і покращення умов відпочинку лок бригад.
www3
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 03.01.19 , 11:01 »
Share Reply with quote

...скорочуючи кількість бригадних будинків :(
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #14 on: 07.01.19 , 15:01 »
Share Reply with quote

Друзі, підійшов час брати квитки. Поїздка запланована на 15-20 січня. Тож хотілося б почути відповідь.
Тож я почув, що нові штабники будуть у поїзді 97/98. Це добре. Але там ніби 4 склади у спільному обороті з 127/128. Чи у всіх 4 будуть нові штабники? Якщо ні, в які дати з перерахованих поїзд з новим штабником поїде з Ковеля на Київ?
І чи невідомо ще, появляться вони на той час ще у якихось поїздах?
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 08.01.19 , 11:01 »
Share Reply with quote

Тю, та ніхто не знає такої актуальної інфи ще й по чотирьом складам одного поїзда, коли йде мова про бажаний об'єкт, який "вчора" не був вчеплений у склад сабжа, а "завтра" вже буде!! До того ж, наприклад, депо Ковель взагалі всі поїзди, які обслуговує (на Київ, Одесу, Новоолексіїївку і в меншій мірі на Москву) закручує у спільний оборот, принаймні, влітку це так у них працює.

Я б вам дав таку пораду: якщо у вас є вільний час і ви можете здійснити поїздку не тільки на вихідні і вже ось точно після різдвяно-новорічної вакханалії, то треба спочатку купити якийсь квиток у плацкарт без постілі (якщо раптом ви вже десь у дорозі і вам треба все одно далі рухатися), за півгодини подають поїзд на посадку, візуально оглядаєте його склад, знаходите бажаний вам об'єкт, і тут же купуєте зі смартфона білєтік в нульцовий вагон. Умови здійснення такого типуфокусу:

1) поїздка в незавантажений паксами календарний період
2) посадка в поїзд з початкової станції чи на станції з тривалою зупинкою
3) наявність на даному поїзді послуги ЕПД, щоб не бігати в касу друкувати квиток за 5-10 хвилин до відправлення.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 08.01.19 , 12:01 »
Share Reply with quote

А до чого тут ЕПД, якщо братимете менш ніж за годину до відправлення з початкової?
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 08.01.19 , 12:01 »
Share Reply with quote

Ок, що стосується відправлення з початкової, достатньо щоб состав подали на посадку за півгодини, впринципі за 15-20 хвилин можна легко і в касі придбати, за умов, що це не свята і п'ятниця-неділя.

В цілому суть мого поста була про те, що, якщо є якісь спеціальні забаганки у топікстартера, то найбільш гарантований варіант - це візуальний огляд поїзда і потім купівля квитка.
« Last Edit: 08.01.19 , 12:01 by Riesgo » Logged
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 08.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Тут згоден на 100%.

Теоретично номери нових вагонів можна десь пробити, але без доступу до внутрішньодеповських актів про включення вагона в состав ми топікстартеру нічим допомогти не зможемо. Та й сама ця поїздка надто для любителів запаху свіжої фарби, я після обкатки першого рейса на Ригу, 15-хвилинного перебування у вагоні при запуску першого трансформера і деяких раніших "попадаловок" на свіжоКВРені вагони зарікся це робити.
Дизельний Вагон
Guest
« Reply #19 on: 08.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

Дякую за участь.
Щодо внутрішньодеповських актів, то, може, у когось з сайту до них є доступ? Був би дуже вдячний з цього питання.
Інша можливість - я зараз визначаюся, у яку дату мені краще їхати з Києва чи Ковеля на 97/98. Як я розумію, усі поїзди їздять як Київ - Ковель - Харків - Ковель - Київ (виправте мене, якщо це не так). Тож коли я визначуся, якийсь залізничник у Ковелі чи Харкові піде і подивиться на цей поїзд, чи новий там штабник, і напише сюди. Теж варіант, якщо доступу до актів ні у кого нема.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: